Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ειναι ακόμα νωρίς και δεν γνωρίζω αν το έχει ζητήσε κανένας άλλος εως τώρα και αν το ζητήσει από εδω και πέρα αλλά όπως και να έχει είσαι πολύ δυνατός υποψήφιος γι αυτό......😉

o.k. αναμένω και το βλέπουμε ξανά τις επόμενες μέρες, thnks!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ο Δημήτρης φέτος έχει ψηθεί άσχημα να μας φέρει ΚΒ χιόνια...παρακαλώ όλοι οι υποψηφίου ΚΒτες που πιθανά να ήθελαν να ανοίξουν σχολιασμό χαρτών Δεκεμβρίου ευγενικά να παραχωρήσουν την υποψήφια τους οπότε να έχει μικρότερο ανταγωνισμό και περισσότερες πιθανότητες😋😋....έχω καλό προαίσθημα γιατί...😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με στολισα...Καλες γιορτες ρε φιλαρακια...Υγεια να χουμε...Και αν θελει ας μας κατσουν τα χιονια..Εχουμε και πιο σημαντικα θεματα..Για αρχη ας απολαυσουμε οτι ερθει..

20231124_104044.jpg

Καλα Πασχουγεννα φίλε!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφηστε με ν ανοιξω Γεναρη....Ειμαι μονος..Δεν εχω φιλους...Δεν εχω βροχες...Οποιοι ειναι διπλα μου φευγουν... Μιλαω με τον Κλεαρχο...Γραφω γραμματα στον τζιφο....Βλεπω νιφαδες στο ταβανι.Βαζει μπρος μηχανη και νομιζω μπουμπουνιζει...

απαραδεκτοι-aparadektoi.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Παιδιά ο Δημήτρης φέτος έχει ψηθεί άσχημα να μας φέρει ΚΒ χιόνια...παρακαλώ όλοι οι υποψηφίου ΚΒτες που πιθανά να ήθελαν να ανοίξουν σχολιασμό χαρτών Δεκεμβρίου ευγενικά να παραχωρήσουν την υποψήφια τους οπότε να έχει μικρότερο ανταγωνισμό και περισσότερες πιθανότητες😋😋....έχω καλό προαίσθημα γιατί...😋😋😋

με κατάλαβες...😉 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι με ανύπαρκτα Ατλαντικα χαμηλά (πιέσεις 1010) δεν μπορεί να σηκωθεί ο αζορικος και να τα στείλει όλα ΝΑ είναι τρομερό, μιλάμε για σπάνια εικόνα γκαντεμιας. Κοιμάσαι κοπρόσκυλο τώρα που σε θέλουμε και θα ξυπνήσεις όταν η Ρωσία θα ναι στο +5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ακομα να φανταστειτε τα ενς δεν εχουν δειξει τπτ..

Το +10 ειναι τα προεορτια.....τις επομενες μερες ετοιμαστειτε για φουλ κοντομανικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Και ακομα να φανταστειτε τα ενς δεν εχουν δειξει τπτ..

Το +10 ειναι τα προεορτια.....τις επομενες μερες ετοιμαστειτε για φουλ κοντομανικο

Συνεχίζεις βλέπω το χτεσινό τροπάριο.. Δεν πτοησαι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερες.Λιγη τεχνη παρακαλω.Αυτη η γμ συνενωση μου θυμιζει αυτον τον πινακα.

ukmo-0-108.png.4338248aedd949af504210f7218e0247.png

 

059a725e02b7059a81fffe48f1a5eb3d.jpg

Σε πρόλαβα, έχω ανεβάσει τον πίνακα αυτόν σε άλλη κατάσταση, όμως σε αυτή ήταν η εικόνα από το 2012, που περνάει μια ρωγμή, και κόβει την σφήνα από τον Αυλώνα της... Βαρβάρας.

Τώρα βέβαια στα κβ, έγινε πάλι το αντίθετο από αυτό που θέλαμε.. λολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Συνεχίζεις βλέπω το χτεσινό τροπάριο.. Δεν πτοησαι.. 

Γιατι βλεπεις κατι το αντιθετο η λεωω ψεμματα....

Δεν το βλεπεις που παει το πραγμα???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερες.Λιγη τεχνη παρακαλω.Αυτη η γμ συνενωση μου θυμιζει αυτον τον πινακα.

ukmo-0-108.png.4338248aedd949af504210f7218e0247.png

 

059a725e02b7059a81fffe48f1a5eb3d.jpg

Το έφτιαξα λίγο ... Έβαλα χαμηλά και τον ζητιάνο αλλά πάει και το δίνει αλλού 

Polish_20231124_115948868.jpg.f4dcce445c1eb298e2ff55863b02bf45.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα δεν εχει αλλαξει κατι ολα τα μεσοπροθεσμα ειναι θετικα για την περιοδο που κοιταμε και εχουμε σημειωση εδω και μερες...ειδικα δε οι ανεμοι δειχνουν να πεφτου και κατω απο το μο δηλαδη πολυ χαλαρος πολικος στροβιλος αν μπορουσαμε να πουμε κατι αρνητικο γιατι παντα υπαρχουν αυτα ειναι η ενεδεχομενη υπαρξη γροιλανδικου αλλα θα δουμε σε τη μορφη θα ειναι και αν υπαρξει κιολας

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καλημερα δεν εχει αλλαξει κατι ολα τα μεσοπροθεσμα ειναι θετικα για την περιοδο που κοιταμε και εχουμε σημειωση εδω και μερες...ειδικα δε οι ανεμοι δειχνουν να πεφτου και κατω απο το μο δηλαδη πολυ χαλαρος πολικος στροβιλος αν μπορουσαμε να πουμε κατι αρνητικο γιατι παντα υπαρχουν αυτα ειναι η ενεδεχομενη υπαρξη γροιλανδικου αλλα θα δουμε σε τη μορφη θα ειναι και αν υπαρξει κιολας

Δηλαδή θα πέσει χιονακι σε μένα έστω λίγο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσος όρος για 2/12 + 7 στο τζιφο.εγω προσωπικά δεν έχω άλλο κουράγιο.αποχη καμιά βδομάδα μπας και αλλάξει λίγο αυτο που βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow Junky είπε:

Μέσος όρος για 2/12 + 7 στο τζιφο.εγω προσωπικά δεν έχω άλλο κουράγιο.αποχη καμιά βδομάδα μπας και αλλάξει λίγο αυτο που βλέπω 

Ξεκουρασου αγορινα μου ειμαι εγω εδω...

Μολις θα χουμε +20 στα 850 θα σε ειδοποιησω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει ενδιαφερον το αυριανο ως κρας τεστ μεταξυ παιου τζιφου ως προς τον υετο,στο ποτε θα πεσει χρονικα και αν συνδυαστει αυτος με τις χαμηλες Τ.Οκ η Φλωρινα θεωρειται σιγουρη οτι θα χιονιστει.Το μεγαλο ερωτηματικο ειναι το Κιλκις του Γκαρυ.Συμφωνα με παιο δεν προλαβαινει να το γυρισει ή στην καλυτερη θα προλαβουν να πεσουν καποιες νιφαδες πριν βελτιωθει ο καιρος.Συμφωνα με τζιφο υπαρχει η πιθανοτητα για κανονικη χιονοπτωση εστω μιας ωρας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δηλαδή θα πέσει χιονακι σε μένα έστω λίγο?

Ειναι απογοητευτικοι οι χαρτες Gary αλλα στα 200 μετρα της Γουμενισσας εγω πιστευω κατι θα προλαβει να ριξει. απο χιονονερο μεχρι πασπαλισμα μικρης διαρκειας στο τελειωμα του υετου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε καθε περιπτωση θα ειναι εντυπωσιακη η μπούκα στη βορεια ελλαδα και ισως υπαρχουν εκπληξούλες αφου η μεταφορα ψυχους ακομα και στην επιφανεια ειναι βιαιη και αστραπιαια και η πτωση ειδικα των d.p θα βοηθησει στην οποια πιθανη χιονοπτωση ακομα και με θεωρητικα απαγορευτικες τιμες στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχει ενδιαφερον το αυριανο ως κρας τεστ μεταξυ παιου τζιφου ως προς τον υετο,στο ποτε θα πεσει χρονικα και αν συνδυαστει αυτος με τις χαμηλες Τ.Οκ η Φλωρινα θεωρειται σιγουρη οτι θα χιονιστει.Το μεγαλο ερωτηματικο ειναι το Κιλκις του Γκαρυ.Συμφωνα με παιο δεν προλαβαινει να το γυρισει ή στην καλυτερη θα προλαβουν να πεσουν καποιες νιφαδες πριν βελτιωθει ο καιρος.Συμφωνα με τζιφο υπαρχει η πιθανοτητα για κανονικη χιονοπτωση εστω μιας ωρας.

Εμεις παντως πχ γιωργο προσκαιρα δωσαμε και κατω απο 300-400 χιονπτωσεις νομιζω κιλκις οριακα θα προλαβει να δει εστω νιφαδοπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εμεις παντως πχ γιωργο προσκαιρα δωσαμε και κατω απο 300-400 χιονπτωσεις νομιζω κιλκις οριακα θα προλαβει να δει εστω νιφαδοπτωση

Συμφωνω Κωστα.Προσωπικα θεωρω σχεδον βεβαιο οτι θα χιονισει στο Κιλκις και το μεγαλο στοιχημα ειναι για μενα καποια προαστια της Σαλονικης,οσα επηρεαζονται απο τον βαρδαρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερες.Λιγη τεχνη παρακαλω.Αυτη η γμ συνενωση μου θυμιζει αυτον τον πινακα.

ukmo-0-108.png.4338248aedd949af504210f7218e0247.png

 

059a725e02b7059a81fffe48f1a5eb3d.jpg

Εμένα πλέον όποτε βλέπω αυτή την τοιχογραφία του Micheagelo μου θυμίζει την φάπα μεγατόνων που φάγαμε τον Δεκέμβρη του 2021. Μας έχει καταστρέψει αυτό το χόμπι !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...