Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα....

IMG-4b49b153918a8d487e49b1213fb201f3-V.jpg

Ποιον Σακη θελετε??Τον Αλ καυσωνι η τον Χιοναρ ντε Πανικορ...

20220124_194438.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα....

IMG-4b49b153918a8d487e49b1213fb201f3-V.jpg

Ποιον Σακη θελετε??Τον Αλ καυσωνι η τον Χιοναρ ντε Πανικορ...

20220124_194438.jpg

Τον πρωτο παρακαλω....σιγουρη η επιτυχια οτι θα σπασουμε πολλα ρεκορ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καπου εδω τελιωνει και ο νοεμβρης...πανω απ τα κλιματικα σιγουρα.....τον πηραμε και αυτον...

Παμε για δεκεμβρη να γραψουμε ιστορια με 30+..

ECM1-168.gif

Επεξεργάστηκε από North καυσωνακιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα προτεινα στις επιστημονικες ομαδες πριν τρεξουν τα προγνωστικα μοντελα να βαζουν πλεον το συγκεκριμενο σημα..Μακρυα απο καιροφιλους και καρδιακους...

ΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Σηκώνεται σιγά σιγά ο αζορικός σε όλα τα πρωινά τρεξίματα όλων των μοντέλων μετά τις 16-17 του μήνα δημιουργόντας προοπτικές για αλλαγή έστω και πρόσκαιρη στον καιρό και της ανατολικής ευρώπης των Βαλκανίων και της χώρας μας κατά προέκταση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα....

IMG-4b49b153918a8d487e49b1213fb201f3-V.jpg

Ποιον Σακη θελετε??Τον Αλ καυσωνι η τον Χιοναρ ντε Πανικορ...

20220124_194438.jpg

Εννοείται ότι προτιμάμε τον δεύτερο Σάκη. Μάλιστα σε χρειαζόμαστε σαν διπλό πράκτορα. Θα εμφανίζεσαι για πολύ καιρό σαν Αλ καυσωνί και θα κανονίσεις πανελλαδική συνάντηση καυσωνάκηδων. Θα βγεις να πάρεις λίγο αέρα και θα πυροδοτήσεις την βόμβα που θα έχεις αφήσει μέσα στο σάκο σου. Χρειάζονται δραστικά μέτρα για να επανέλθει το φόρουμ στην κανονικότητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως η προγνωσιμότητα είναι πολύ χαμηλή. Από ραν σε ραν ότι να ναι αλλαγές σε όλα τα μεγάλα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, North καυσωνακιας είπε:

Καπου εδω τελιωνει και ο νοεμβρης...πανω απ τα κλιματικα σιγουρα.....τον πηραμε και αυτον...

Παμε για δεκεμβρη να γραψουμε ιστορια με 30+..

ECM1-168.gif

Κανενας Νοεμβριος δεν τελειωσε προφανως... Οκ θες ζεστες αλλα μην γραφουμε και οτι να ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, North καυσωνακιας είπε:

Καπου εδω τελιωνει και ο νοεμβρης...πανω απ τα κλιματικα σιγουρα.....τον πηραμε και αυτον...

Παμε για δεκεμβρη να γραψουμε ιστορια με 30+..

ECM1-168.gif

😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Κανενας Νοεμβριος δεν τελειωσε προφανως... Οκ θες ζεστες αλλα μην γραφουμε και οτι να ναι

Προς τα κει βαδιζει το θεμα....οκ αυτην ειναι η γνωμη μου...θα δουμε στο τελος..καλημερα φιλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, DIMITRIS είπε:

Ας καεί και ο Νοέμβριος, δηλαδή όλο το φθινόπωρο, αλλά από Δεκέμβρη και μετά πρέπει να ξεπλυθεί η ντροπή!

Που το είδες εσύ ότι καίγεται ο Νοέμβρης? Ακόμη 9 έχει ο μηνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, North καυσωνακιας είπε:

Προς τα κει βαδιζει το θεμα....οκ αυτην ειναι η γνωμη μου...θα δουμε στο τελος..καλημερα φιλε...

Οταν υπαρχει ταση για ανυψωση αζορικου  δεν βαδιζει πουθενα σε κατι τετοιο το θεμα αλλα ενταξει αυτη ειναι η γνωμη σου την σεβομαι... Καλημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπομπατος ο παιος,μακάρι να έρθει ανατολικά η διαταραχή και να μην αποκοπεί Ιταλία.Ολο αυτό για να κρατήσει θερμοκρασίες για χιονακια στα ορεινά.Καλημερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ρεζουμε των μοντέλων.. ανύψωση του αζορικού,και σε πρώτο χρόνο τα χιόνια φτάνουν ημιορεινά και οριακά ημιπεδινά..

Αν κάτσει,θα ήταν το καλύτερο μπάσιμο προς τον χειμώνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον για να κοψουμε την πλακα...Στα μακρινα δεν ειναι ασχημα τα μοντελα..Αφηνουν ελπιδες αλλα και παλι στο οριο ειμαστε...Ο υποτροπικος παραμονευει....

Απο κει και περα ολα παιζουν...Στις 200 ωρες παντα εχουμε διαταραχες αλλα οταν φτανουμε στο nowcast η εξελιξη ειναι τελειως διαφορετικη..Προσωπικα δεν πιστευω τιποτα ενα δεν πεσουμε κατω απο τις 96 ωρες..

Το Φθινοπωρο ειναι ανυπαρκτο μεχρι τωρα..Ολα τ αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε...Ευχομαι απλα να ξεσπασει απο την αναποδη....Μιλαμε οτι ζουμε ακραια κατασταση..Απο τα 1000mm τοπικα τον Σεπτεμβρη πηγαμε σε συνθηκες τροπικες...Θερμοκρασιες μονιμα πολυ πανω απο τα κλιματικα,πληρη απουσια χαμηλων,ανομβρια...Καμια διαταραχη πανελλαδικη..Μονο σε τοπικο επιπεδο και κυριως στα δυτικα...

Η αγαπημενη μου εποχη ουτε φετος ηρθε..Ευχομαι ο χειμωνας να μας αποζημιωσει....

Τετοια χαμηλα θελουμε αλλα να ταν μεθαυριο οχι μετα απο τοσες ωρες...

gfs-0-258.png

gfs-0-276.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, North καυσωνακιας είπε:

Προς τα κει βαδιζει το θεμα....οκ αυτην ειναι η γνωμη μου...θα δουμε στο τελος..καλημερα φιλε...

Από που μας ξεφυτρωσες εσύ φιλαράκι...? Έχεις μπει πολυ φουριόζος.. Τον πέρασες τον South Καυσωνακια... Ελπίζω να κάνεις πλάκα και να μην τα εννοείς αυτά που γράφεις... Επίσης έχω την εντύπωση ότι είσαι κάποιος καμουφλαρισμενος καιροφιλος... Πολύ γνωστός.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Από που μας ξεφυτρωσες εσύ φιλαράκι...? Έχεις μπει πολυ φουριόζος.. Τον πέρασες τον South Καυσωνακια... Ελπίζω να κάνεις πλάκα και να μην τα εννοείς αυτά που γράφεις... Επίσης έχω την εντύπωση ότι είσαι κάποιος καμουφλαρισμενος καιροφιλος... Πολύ γνωστός.... 

Απλως αγαπησα την ζεστη και τον ηλιο και βρηκα την υγεια μου....

Προσπαθω να αναλυω τον καιρο που μου αρεσει και να μην προσβαλω καποιον....δεν φταιω εγω που μου κανει τα χατηρια....εκει βαδιζει το κλιμα και το ακολουθω....μακαρι στον καθενα να εχει οτι καιρο θελει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...