Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 16/11/2023 at 1:40 ΜΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στους 16 εδω,αν βρεθει υετος θα χιονισει.

Ρε φιλε μη μας δουλευεις..Εδω ηδη στρωνει..Και μιλαμε για Καλλιθεα..Αστα ψοφια..Χειμωνας με τα ολα του φετος..Μπηκε το -12 στα 850.... εχουμε και -42 στα 500...Μη παραπληροφορεις τον κοσμο...Μαθαινω για αποκλεισμενες περιοχες γυρω απο τον λοφο Φιλοπαππου...🤣Δεν εχει ξαναγινει..Το καταφυγιο στην Ακροπολη δεν μπορει να δεχθει αλλους ορειβατες που χαθηκαν....Τιγκαρε...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στη Κυψέλη τώρα το έχει στρώσει ηλιοφάνεια 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα...Βγηκαμε βολτουλα Σαρωνικο..Ηλιοφανεια σημερα επιτελους...Ολικος παγετος..-4 στη Σαλαμινα μεγιστη.....Μολις φανηκε η Αιγινα..Τρομερη διαυγεια και ορατοτητα...Πρεπει να μαστε απο την Αγια Μαρινα...Η μηπως ειναι η Σουβαλα..

adarktikh.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλά δεν ήξερα σε ποιο τοπικ. Ποιο μονοπάτι θα προτείνατε σε αρχάριους στην παρνηθα ; (Το λιγότερο κουραστικό δηλαδή) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερινή επίσκεψη στο Πολυτεχνείο.

 

 

IMG_20231116_161454.jpg

 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε παππού...ήσουν υπέροχος άνθρωπος...παράδειγμα προς μίμηση...θα γιορτάζεις στις 26 Νοέμβρη...η καλύτερη παρέα μου...πάντα εκεί στα καλά και τα κακά...πάντα στήριγμα...διστυχώς δεν τα κατάφερες...έζησες 92 χρόνια που είχαν και τα καλά και τα δύσκολα...ξεκουράσου τώρα...θα σ'αγαπάω για πάντα...

 

Στα του καιρού τώρα...καλός καιρός με βοριαδακι εδώ στην Πολίχνη. Στους 19 η μέγιστη, σε ελεύθερη πτώση τώρα. Στους 13 και πάει με μαθηματική ακρίβεια να πιάσει την ελάχιστη του ξημερώματος (10 βαθμοί).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Α ρε παππού...ήσουν υπέροχος άνθρωπος...παράδειγμα προς μίμηση...θα γιορτάζεις στις 26 Νοέμβρη...η καλύτερη παρέα μου...πάντα εκεί στα καλά και τα κακά...πάντα στήριγμα...διστυχώς δεν τα κατάφερες...έζησες 92 χρόνια που είχαν και τα καλά και τα δύσκολα...ξεκουράσου τώρα...θα σ'αγαπάω για πάντα...

 

Στα του καιρού τώρα...καλός καιρός με βοριαδακι εδώ στην Πολίχνη. Στους 19 η μέγιστη, σε ελεύθερη πτώση τώρα. Στους 13 και πάει με μαθηματική ακρίβεια να πιάσει την ελάχιστη του ξημερώματος (10 βαθμοί).

Nα ζησεις να τον θυμασαι φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Α ρε παππού...ήσουν υπέροχος άνθρωπος...παράδειγμα προς μίμηση...θα γιορτάζεις στις 26 Νοέμβρη...η καλύτερη παρέα μου...πάντα εκεί στα καλά και τα κακά...πάντα στήριγμα...διστυχώς δεν τα κατάφερες...έζησες 92 χρόνια που είχαν και τα καλά και τα δύσκολα...ξεκουράσου τώρα...θα σ'αγαπάω για πάντα...

 

Στα του καιρού τώρα...καλός καιρός με βοριαδακι εδώ στην Πολίχνη. Στους 19 η μέγιστη, σε ελεύθερη πτώση τώρα. Στους 13 και πάει με μαθηματική ακρίβεια να πιάσει την ελάχιστη του ξημερώματος (10 βαθμοί).

έχοντας χασει το παππου μου προσφατα θα σου πω οτι οι πρωτες μερες ειναι πολυ δυσκολες...τωρα νοιωθω τη παρουσια του και οτι με προστατευει...οποτε θα ειναι παντα διπλα σου!! και παντα θα τον θυμασαι!! τα συληπητηρια μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθαρά χειμωνιάτικη η αίσθηση έξω με 11 βαθμούς τώρα. Βασικά όταν βγήκα σαν 5αρι μου φάνηκε, αλλά βλέπεις συνήθισα στις γλυκές μέρες που πέρασαν...

6 βαθμοί κάτω σε σχέση με εχθές τέτοια ώρα.

18 βαθμοί μέγιστη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snowjohn είπε:

έχοντας χασει το παππου μου προσφατα θα σου πω οτι οι πρωτες μερες ειναι πολυ δυσκολες...τωρα νοιωθω τη παρουσια του και οτι με προστατευει...οποτε θα ειναι παντα διπλα σου!! και παντα θα τον θυμασαι!! τα συληπητηρια μου

Ήταν όντως δύσκολα έτσι; προσπαθώ να βλέπω βιντεάκια να ξεχνιέμαι. Έφυγε απότομα ρε γμτ. Πόσο χρονών ήταν ο δικός σου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Ήταν όντως δύσκολα έτσι; προσπαθώ να βλέπω βιντεάκια να ξεχνιέμαι. Έφυγε απότομα ρε γμτ. Πόσο χρονών ήταν ο δικός σου;

Ο δικός μου ήταν μεγάλος 90φευγα αλλά και εμένα έφυγε σε μια βδομάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλησπερα ...2,5 βαθμοι αυτη τη  ωρα και ηδη παγος στα αμαξια ..παμε μαλλον για τη πρωτη αρνητικη της νεας σεζον 

1,2 πατριώτη....!και πάμε.....για...πάχνη.....βάλε τα δύνατά σου να δώσουμε τα πρώτα χιόνια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

ήδη 9.5 τώρα.. τα κεφάλια μέσα

Άντε με το καλό αρνητική σε λίγες μέρες...αν και δυστυχώς το βλέπω να μένει στους 1-2 βαθμούς η Λάρισα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα..Ενα εντυπωσιακο μετεωρο κατεγραψε η καμερα της Λειβαδιας...Προχθες..Και Γιαννενα χθες.Ομορφο και πολυ ομιχλωδες σκηνικο..

400541561_2387756441412197_6533456861871618283_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...