Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Αυτό με 3 βαθμούς κάτω και δεν θα ζητούσα άλλο χιόνι για φέτος δεν ζητάω κάτι τόσο ακραίο ρε παιδιά ήμαρτον πχια 😂🥲🥹

Τι θερμοκρασία θα έχω σκ εγώ πατριώτη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow_Cover είπε:

με αυτο γκαρυ πολυ απλα το θεμα ειναι οτι χαλασε λιγο θερμοκρασιακα

Δηλαδή? Τι θερμοκρασίες θα έχω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάνε Θεέ μου να βγει κάτι τέτοιο με 2-3 βαθμούς λιγότερο μια φορά και για μας…όλοι οι χιονιάδες που θυμάμαι, θυμάμαι να μαζεύω 0.5μμ από δω 0.7 από κει…😂🥹

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραιο ραν θερμοκρασιακα πιστευω δεν μπορει να φτιαξει τοσο πολυ για καλο κβ χιονια μεχρι τα πεδινα. Υετικα ομως μπορει αν δωσει πολλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2-3πλασιαστηκε ο υετος σε βορεια χωρα σε ενα ραν, ηταν λογικο να θερμανθει, αλλα δεν ειναι απαραιτητα κακο λογω ραγδαιοτητων που θα εχει. Αναλυω σε λιγο συνθηκες για σαλονικα βαση 6αριου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Τι θερμοκρασία θα έχω σκ εγώ πατριώτη?

Πολύ οριακά είναι γκαρυ λίγο δύσκολα θα έλεγα ότι είμαστε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μετα τις 22 παντως υπαρχει μεγαλο χαος προγνωστικο μεταξυ ευρωπαικου τζιφου με το τζεμ να ειναι σαν μεση λυση οσο αφορα τους δεικτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, δεν έχω δει χάρτες από χθες γιατί έχω ξενερώσει απίστευτα για άλλη μια φορά(αναφερόμενος στην συνέχεια πάντα). Δεν ξανασχολούμαι, πραγματικά όλα έχουν πάρει την χειρότερη δυνατή τροπή…


Τώρα για το ΠΣΚ, μια βελτιώνονται, μια χαλάνε λίγο. Νομίζω πρέπει να έρθει λίγο πιο κοντά χρονικά για να μιλάμε με σιγουριά για το τι θα γίνει. Πολύ ωραίο το 6αρι του τζίφου πάντως!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κακο ειναι οτι πεφτει μεσα στο μεσημερι. αν γινοταν το βραδυ θα ειχαν περισσοτερες ελπιδες τα βορεια πεδινα

Επεξεργάστηκε από Snow_Cover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

το κακο ειναι οτι πεφτει μεσα στο μεσημερι. αν γινοταν το βραδυ θα ειχαν περισσοτερες ελπιδες τα βορεια πεδινα

Εγώ είμαι ημιπεδινα 224 υψ. Και υπερβόρεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν οι εκ των Γιαννιτσών να μην ελπίζουν τσάμπα

Δεν είναι κακοκαιρίες αυτές για τη περιοχή μας ή με εγκλωβισμό χιονιζομαστε ή με οργανωμένο χαμηλό από Ιόνιο.

Από τη στιγμή που δεν τα έχουμε αυτά μην ελπίζετε τσαμπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μπορούσαμε να έχουμε τον υετο από το 6αρι και τις θερμοκρασίες του 00 θα ήταν πολύ καλός χιονιάς στα βόρεια…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης με τα δεδομένα 6ριου,για μεγάλο χιονιά πάνε πέραν της δυτικής Μακεδονίας και η Νάουσα με την Έδεσσα 

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Λοιπόν οι εκ των Γιαννιτσών να μην ελπίζουν τσάμπα

Δεν είναι κακοκαιρίες αυτές για τη περιοχή μας ή με εγκλωβισμό χιονιζομαστε ή με οργανωμένο χαμηλό από Ιόνιο.

Από τη στιγμή που δεν τα έχουμε αυτά μην ελπίζετε τσαμπα

πας ελευθεροχωρι και το βλεπεις!!! μεσα στην πολη αμφιβαλλω εαν μπορει να κανει εστω χιονονερο τα γνωστα δλδ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χιονιας Κοζάνης δέσκατης πολυ δυνατός..Εμείς κανενα 5 ποντο 

δεσκατη το χωριουδακι μου... ποσο καιρο εχω να παω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...