Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&date=2023-12-13&model=gfs&member=ENS&bw=1

Το 

 κυριο συνεχιζει να πινει θαλασσα μακροπροθεσμα

Ελπιζω να αλλαξει ροτα  σιγα σιγα

Σοβαρά τώρα, τα "πασχουγεννα" που τα είδατε κάποιοι; Στην Αττική πάντως δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, agnostos είπε:

Σοβαρά τώρα, τα "πασχουγεννα" που τα είδατε κάποιοι; Στην Αττική πάντως δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

φαινεται δε φαινεται  , εμεις πασχουγεννα θελουμε και θα τα φερουμε με το ζορι....τι δεν καταλαβεινεις??? 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Χειμωνας είπε:

Τρίτη ψυχρή εισβολή μέσα σε 20 μέρες.Οι πρώτες δύο άφησαν χιόνια σε ορεινά-ημιορεινά και λίγο χαμηλότερα,και η τρίτη πάει να χτυπήσει και τα πεδινά.. παιδιά,ότι και να μου πείτε,εγώ θα πω ότι ξεκινήσαμε σούπερ τον Χειμώνα μας..και έπεται συνέχεια,γιατί ο καιρός τρώει κολλήματα...

Συμφωνώ.

Μεγάλη παραφωνία βέβαια του πρώτου μισού του μήνα οι δύο "θερμές εισβολές" οι οποίες, αν και εξπρές, χάλασαν την αρκετά καλή εικόνα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μα ήδη στα Γιαννιτσά αν έβγαινε το κύριο στις 22-23 του μήνα μεσημέρι,βγάζει 13-14 βαθμούς το μεσημέρι,είναι πασχουγεννα αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενσεμπλ εβρου...υπαρχει χρονος να καταλαβει  και το βασικο τι συμβαινει......μηπως αν εδειχνε χιονιαδες για παραμονες Χριστουγενων θα το κλειδωναμε???

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, INUIT είπε:

ενσεμπλ εβρου...υπαρχει χρονος να καταλαβει  και το βασικο τι συμβαινει......μηπως αν εδειχνε χιονιαδες για παραμονες Χριστουγενων θα το κλειδωναμε???

Diagramme GEFS

Χρήστο χρυσό μετάλλιο φέτος εσύ και ο Γιάννης χειμώνας😋...πήρατε την ομάδα στους ώμους σας...ειλικρινά δεν το χω και δε το κάνω για γούρι κτλ ...συνεχίστε παίδες😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ ομρφη χειμωνιατικη καλοκαιρια προ των πυλων με τα χιονια χαμηλα στη βορεια χωρα....και μιλαμε για καλα ποντακια οπου γυρισει χιονι!!!...γκαρυ 60 % η γουμενισσα...να το δεις !!!

..και αναβω τσιγαρο,,,🙂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, INUIT είπε:

πολυ ομρφη χειμωνιατικη καλοκαιρια προ των πυλων με τα χιονια χαμηλα στη βορεια χωρα....και μιλαμε για καλα ποντακια οπου γυρισει χιονι!!!...γκαρυ 60 % η γουμενισσα...να το δεις !!!

Μακάρι αδερφε αλλά θα παλεύω με χιονονερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χρήστο χρυσό μετάλλιο φέτος εσύ και ο Γιάννης χειμώνας😋...πήρατε την ομάδα στους ώμους σας...ειλικρινά δεν το χω και δε το κάνω για γούρι κτλ ...συνεχίστε παίδες😁😁

Παντως δεν εχει αδικο ο χρηστος

Υπαρχουν ακομα ελπιδες για  θετικες αλλαγες ,προς τις γιορτες των χριστουγεννων

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Seventower είπε:

Επταπυργίο πως το βλέπεις; 

Στην κόψη του ξυραφιού.... Βασικά είμαστε μεταξύ χιονοστρωσης στο Φίλυρο και χιονόπτωση οριακά στο Επταπύργιο (ας το πούμε καλό σενάριο) Η οριακά χιονόπτωση στο Φίλυρο και τα χιόνια στα ορεινά 

Επεξεργάστηκε από xionia polla
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χρήστο χρυσό μετάλλιο φέτος εσύ και ο Γιάννης χειμώνας😋...πήρατε την ομάδα στους ώμους σας...ειλικρινά δεν το χω και δε το κάνω για γούρι κτλ ...συνεχίστε παίδες😁😁

το εχεις και το παραεχεις !!!  σε κουρασε λιγο η αχιονια στα βορεια και η "καζουρα" απ τα νοτια...🙂 παρε ανασες το σκ και ανασυνταξε δυναμεις ....εχουμε δρομο παρακατω !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Πολύ καλό. Αλλά μη μου βγει σε χιονόνερο 

75-779GR.gif

Ετοίμασε την υγραερίου σου ειπα από μέρες, μην έχεις κάρβουνα και στα σβήνει το χιονόνερο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Μα ήδη στα Γιαννιτσά αν έβγαινε το κύριο στις 22-23 του μήνα μεσημέρι,βγάζει 13-14 βαθμούς το μεσημέρι,είναι πασχουγεννα αυτό.

Ε οχι και 13 Πασχουγεννα, Πασχουγεννα ηταν Πρωτοχρονιά του 10 με 20β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Ετοίμασε την υγραερίου σου ειπα από μέρες, μην έχεις κάρβουνα και στα σβήνει το χιονόνερο 😉

Τι εννοείς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Τίποτα πλακα σου κάνω, αλλα θα είσαι στα όρια βλέπω!

Δλδ σε τι μορφή θα πέφτει ο υετός μου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

😮 ποσο μου λειψατε ρε παιδια! καλο χειμωνα να εχουμε/τε 

Ωπ καλώς τον προσήνεμου. Κάτσε να μας δεις πως κυνηγάμε την πολική αρκούδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δλδ σε τι μορφή θα πέφτει ο υετός μου?

Αν πιεις όλο το τσίπουρο και σε μορφή δράκου!!😁... Γκάρυ ακόμα  δεν ξέρω αν μπορεί να χωρέσει άλλες βελτιώσεις διότι δεν μας χωρίζουν και πολλά χλμ από το να μπει λίγο πιο πολύ ψύχος αλλά δεν βλέπω να προλαβαίνει να το γυρίσει η και αν καταφέρει σε εσένα θα είναι για λίγο ... Προσευχή μέχρι τα απογευματινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

Αν πιεις όλο το τσίπουρο και σε μορφή δράκου!!😁... Γκάρυ ακόμα  δεν ξέρω αν μπορεί να χωρέσει άλλες βελτιώσεις διότι δεν μας χωρίζουν και πολλά χλμ από το να μπει λίγο πιο πολύ ψύχος αλλά δεν βλέπω να προλαβαίνει να το γυρίσει η και αν καταφέρει σε εσένα θα είναι για λίγο ... Προσευχή μέχρι τα απογευματινά

Κατσε να εχει υετο πρωτα....παειι για μουφοσυστεμαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...