Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

θάψιμο δεν ξέρω αλλά χιόνι σίγουρα θα έβλεπες!

Θα έβλεπες. Άρα δεν θα δω. Δεν ισχύει το σενάριο αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

192 ώρες, έχει διαφορές σημαντικές με τα υπόλοιπα μοντέλα. Να δούμε τα αν΄σαμπλ του αργότερα αλλά αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι πάμε πιο μετά χρονικά (μετά τις 8/12) για κάτι σοβαρό

ECE1-192.GIF?27-0

ECE0-192.GIF?27-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυνατός ο Ευρωπαίος,. Στα σενάρια που βγάζει τις τελευταίες μέρες η λογική του. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Gary είπε:

Θα έβλεπες. Άρα δεν θα δω. Δεν ισχύει το σενάριο αυτό 

είναι μακριά ρε φίλε, οπότε ναι είναι ένα σενάριο με λίγες πιθανότητες επιβεβαίωσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά δεν μου αρέσει στον Ευρωπαίο το σενάριο που αργεί να προχωρήσει το χαμηλό της Ιβηρικής προς την κεντρική Μεσόγειο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ δυνατός ο Ευρωπαίος,. Στα σενάρια που βγάζει τις τελευταίες μέρες η λογική του. 

περιμένω να δω τις 216 ώρες γιατί δεν είμαι σίγουρος με τις αλλαγές που έκανε σσε σ΄χεση με το πρωινό του αλλά ναι σαν "στήσιμο" νομίζω είναι στη λογική που θέλουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος εαν γραφτει με 'ε' αποτυπωνει πληρως το τρεξιμο του...Το ιδιο και για τα υπολοιπα προγνωστικα μοντελα..🤣Τα σεβη μου και τις καληνυχτες μου....

Εχουμε δρομο....Δε μασαμε...Ακομα τουλαχιστον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια που μπαινει ο χειμωνας απο την κεντρικη ευρωπη. Απιστευτο το ευρωπαϊκο αν εβγαινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

προσωπικά θα ήθελα να δω τη συνέχεια...

ECE1-240.GIF?27-0

δειτε ψύχος που μαζευει

ECE0-240.GIF?27-0

Ακραίο ψυχος

ECH100-240 (1).gif

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες για σοβαρή κακοκαιρία χειμερινής υφής δεν φαίνεται από τα μέχρι τώρα τρεξίματα πριν τις 8-9/12.

Είναι πολύ μακριά και λογικό να μην φαίνεται κάτι ιδιαίτερο τώρα (27/11 έχουμε). Κρατάμε ότι υπάρχει ψύχος βα της ευρώπης και κινητικότα που δεν έχουμε 9 στις 10 φορές τέτοια εποχή. 

Θέμα σωστού εμποδισμού είναι για να βγει δυνατή κακοκαιρία στη χώρα μας αλλά αυτό δεν θα φανεί τώρα και καλύτερα πιστεύω γιατί είδαμε όταν στις 200+ ώρες ήταν η διάταξη όπως θέλαμε τι παίρναμε στο τέλος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα καλό μου ψυχος.. κατέβα στην Ελλάδα σαν άλλωτε ατόφιο! Αρκετα με τις μετριότητες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει κατι για ψυχρη εισβολη...

Ενας κανονικοτατος δεκεμβρης οπως τα πολλα τελευταια χρονια...με τις ζεστες του τον ηλιο και τους νοτιαδες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...