Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελάτε πουλάκια μου βγείτε...😋😋...Σαλιγκαρος...και μην ξεχνάτε θέλω και κορδελιτσα γιορτινή πάνω στον χιόνια που θα μας φέρετε😋😋😋image.png.3ca2035533424b4449baf690ba4d5246.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι το 18αρι δείχνει πως γίνεται να κάνει ο Δεκέμβριος εδώ πέρα, μαζί με το πετρέλαιο και χωρίς νιφαδα. Κάπως έτσι όλα πάνε στραβά. Για να δούμε θα το κρατήσει μέχρι τέλους ?😆

Κάνει και άλλη αλλά οι σάπια αναδίπλωση

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ελάτε πουλάκια μου βγείτε...😋😋...Σαλιγκαρος...και μην ξεχνάτε θέλω και κορδελιτσα γιορτινή πάνω στον χιόνια που θα μας φέρετε😋😋😋image.png.3ca2035533424b4449baf690ba4d5246.png

Δεδομενων των τρεξιματων εσυ δεν θα επρεπε να εισαι ενθουσιασμενος,😭😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ελάτε πουλάκια μου βγείτε...😋😋...Σαλιγκαρος...και μην ξεχνάτε θέλω και κορδελιτσα γιορτινή πάνω στον χιόνια που θα μας φέρετε😋😋😋image.png.3ca2035533424b4449baf690ba4d5246.png

Δεν βλεπω κανα προσηνεμο απο τα "βαρια πυροβολικα" να λεει κατι.Περιμενουν να τους το φερεις εσυ μαλλον...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν βλεπω κανα προσηνεμο απο τα "βαρια πυροβολικα" να λεει κατι.Περιμενουν να τους το φερεις εσυ μαλλον...🤣

Μπα...θ αναγκαστούν να βγουν από τα λαγούμια κραυγάζοντας και θα μου τον σερβίρουν στο πιάτο αυτή την φορά...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δες τζεμ πχ κοντρολ ευρωπαικου

20231208_005253.jpg

20231208_005241.jpg

Μονο στο τζεμ εχει  σεναριο καταπιονας

Στου ευρωπαικου πολυ δυτικα ο αζορικος,καμια σχεση και οι δυο με τζιφο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Μπα...θ αναγκαστούν να βγουν από τα λαγούμια κραυγάζοντας και θα μου τον σερβίρουν στο πιάτο αυτή την φορά...🤣🤣🤣

Ευκαιρια ειναι,τωρα που δεν ασχολουμαι εγω...αντε να δουμε...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεδομενων των τρεξιματων εσυ δεν θα επρεπε να εισαι ενθουσιασμενος,😭😭😭

Στις 800 ώρες πριν και με τέτοιο μέσο όρο στον αζορ είτε σε παιο είτε σε τζιφο στο χρονικό σημείο που έχω σταμπαρει κι εγώ κι εσύ και όλοι εδώ πάνω...προφανος και είμαι αλλά κρατιέμαι...πόλεμος νεύρων και τακτικής...η σεζόν άρχισε αν δεν το πήρες χαμπάρι 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Μονο στο τζεμ εχει  σεναριο καταπιονας

Στου ευρωπαικου πολυ δυτικα ο αζορικος,καμια σχεση και οι δυο με τζιφο

 

Η λογικη η ιδια ειναι πλακωμα Α και μετα ριτζ τωρα αν θα ειναι δυτικα η ανατολικα ενταξει πολυ νωρις να ξερουμε και εξαρταται απο πολλους παραγοντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Στις 800 ώρες πριν και με τέτοιο μέσο όρο στον αζορ είτε σε παιο είτε σε τζιφο στο χρονικό σημείο που έχω σταμπαρει κι εγώ κι εσύ και όλοι εδώ πάνω...προφανος και είμαι αλλά κρατιέμαι...πόλεμος νεύρων και τακτικής...η σεζόν άρχισε αν δεν το πήρες χαμπάρι 😋😋😋

Η σεζον θα ξεκινησει επισημα σε 2-3 μερες εκει θα εχουμε ολη την πληροφορια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνύχτα παιδιά. Πέρα από την πλάκα μοντελικά είμαστε καλά αλλά το ζήτημα είναι να γινουν πραξη.. Υπάρχει πολύ ενδιαφέρον για τη συνέχεια και τίποτα δεν έχει χαθεί... Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα... ( για τους κεντροβόρειους😉) Πάμε δυνατά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ώπα να τα και τα -10 στην Αττική, και μάλιστα με ξωφαλτσο ψύχος!image.png.71a7c62febdbcc600203576c1d973530.png

Αυτό το το ραν παραλίγο να δώσει προϊστορικό προσήνεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η λογικη η ιδια ειναι πλακωμα Α και μετα ριτζ τωρα αν θα ειναι δυτικα η ανατολικα ενταξει πολυ νωρις να ξερουμε και εξαρταται απο πολλους παραγοντες

Αν παμε σε πλακωμα στο πρωτο κομματι που αναφερεις

Αυτο θα μας το δειξουν οι μεσοι οροι για τοσο μακρια και οχι τα κυρια  η τα κοντρολς του καθε μοντελου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οπως το φανταστηκα στις 162 2,3 ανσαμπλ ακολουθούν το κύριο τα αλλα τελειως διαφορετικά...Πάμε πολύ καλα

Ε λογικό ήταν..αυτή η κούρσα η αποκομενη στην ιβηρική που χάλασε όλο το ραν στα κοντινά δεν έστεκε και πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να ξερατε σήμερα πόσες φορες έχω σηκωθεί απ' τη καρέκλα..

Καληνύχτα κι από εμένα... και Βαγελη μη τρελαίνεσαι........ αν δε σου τον σερβίρουμε τώρα, εχουμε όλο τον χρόνο να το παλέψουμε μετά... και το καλύτερο;;; Θα είσαι απαλαγμένος κι από εμάς τα αρπακτικά..... θα παλεύουμε με όλη μας τη ψυχή για εσάς..... @vorios_polos

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ζητάω πολλά, έναν Αυλώνα τύπου ελπίδας με -42 στα 500 με θέση Ντάνιελ. Να δούμε το θεωρητικό μέγιστο της Θεσσαλίας και στα χιόνια τώρα. Ε δεν θα είναι 100-200 χιλιοστά σε χιόνι? Χεχεχε από τα 800-900 βροχής που φτάσαμε σε περιοχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Και να ξερατε σήμερα πόσες φορες έχω σηκωθεί απ' τη καρέκλα..

Καληνύχτα κι από εμένα... και Βαγελη μη τρελαίνεσαι........ αν δε σου τον σερβίρουμε τώρα, εχουμε όλο τον χρόνο να το παλέψουμε μετά... και το καλύτερο;;; Θα είσαι απαλαγμένος κι από εμάς τα αρπακτικά..... θα παλεύουμε με όλη μας τη ψυχή για εσάς..... @vorios_polos

Εσύ πας να με παραπλανήσεις...σ έβαλε ο Σαλιγκαρος?η ο ταιναρος?🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως στα κοντινά το βροχοχαμηλο Μιχαήλ μπορεί εάν το τραβήξεις από τα μαλλιά να γίνει και χιονοχαμηλο τουλάχιστον για τα βόρεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ το σενάριο 1 θέλω γι αυτό θα παλέψω το επόμενο 3 ήμερο μηπως και...μισό μέτρο για πλάκα ..με νιφαδες τέρατα 

 

 

 

gens-1-1-174.png

gens-1-2-174.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...