Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ωραιο το 6αρι για τα μακρινα. Πιο πριν προφανως δεν εχει κατι, δεν ειχε και ποτε αφου το χαμηλο δεν μπορει να δωσει κρυο μαζι με υετο και μετα δεν υπαρχει καν αυλωνας. Μετα τις 10 φαινεται να εμπλεκεται και γροιλανδικος. Πολυ καλο σεναριο για κεντρικη ευρωπη και για βορεια ελλαδα. Αλλα ειναι μακρια και ηδη 2 φορες τα εχει εξαφανισει τα χριστουγεννα, αλλα και τωρα για τα φωτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Γιατί θεε μου μου το κάνεις αυτό???? Πάλι για τέλεια διάταξη το παέι... στις άπειρες ώρες...

gfs-13-354.png?6

το ραν απο την αναδιπλωση και μετα ειναι λουκουμιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

το ραν απο την αναδιπλωση και μετα ειναι λουκουμιιιι

Το τρέξιμο αυτό είναι ο ορισμός της εξιλέωσης της Ηπείρου. Που έχει χάσει τρομερά μεγάλη συνολιική χιονόστρωση, και μέρες χιονόπτωσης, ενώ για χαμηλότερα υψόμετρα 500-800 μέτρα τα πράγματα είναι φρίκη τα τελευταία 4 χρόνια. Μετά το 2006 κάτι πήγε λάθος, μετά το 19, πλέον βαδίζουμε σε αχαρτογράφητα νερά.

 

 

και ο υετός από το επικό 6αρι. κρατήστε εικόνες, δεν ξέρω αν βγει τόσο επικό τρέξιμο ξανά.

animipy0.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χώρα απο τις 10/1 μπαίνει σε άκρως  χειμωνιάτικες καταστάσεις...θα χιονίζει μεχρι να σβήσει ο ήλιος..

Απο τώρα θέλετε να δείχνει το τέλειο σενάριο,?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oooo πολύ ωραία κακοκαιρια για όλα τα ορεινά των ηπειρωτικών!!Άντε να φορτοσουνε επιτέλους να ανέβουμε να το χαρούμε,Όσο για τα πεδινά έχω παραιτηθεί από χρόνια,αν θέλει να χιονίσει ας χιονίσει,ξενερετη η συχνότητα και η ένταση του πεδινού χιόνια στης χώρα μας,για μια σοβαρή κακοκαιρια στα 5 χρόνια δεν λέει και πολλά.Μακαρι να βεβαια να τα βγάλει ένα δυνατό θεσσαλονικιοτικο χιόνια στις 14 που θα Μάι πάνω,ελπίζω να σας το φέρω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μας χαλάσει κάτι την πρώτη φάση θα είναι η διαφαινομενη αναδίπλωση ...βέβαια ένα ρημάδι χαμηλό θέλουμε και τίποτα άλλο καθώς 850 θα έχει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αν μας χαλάσει κάτι την πρώτη φάση θα είναι η διαφαινομενη αναδίπλωση ...βέβαια ένα ρημάδι χαμηλό θέλουμε και τίποτα άλλο καθώς 850 θα έχει...

Κιοτεύεις κι εσύ σιγά σιγά .... Ensembles παιου είδες? Δεν σου κάνουν? 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Κιοτεύεις κι εσύ σιγά σιγά .... Ensembles παιου είδες? Δεν σου κάνουν? 😀

Πολύ ωραία είναι απλά φέτος δίνω σημασία και στον τζιφο και μου χει σπάσει τα νεύρα το κύριο του που έχει μουλαρωσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

258 ώρες και μου δίνει ευτυχώς 1mm συνολικού υετού στον Πειραιά...

ΕΠΟΣ!😛

258-777GR.gif

Εχω την αισθηση οτι θα χρειαστουμε σουπερ πουμα...Ο θεος να φυλαει...Φετος μας εχει παει τρενο..Η μουλιασμα η θαψιμο...Παρακαλω να ερθουν Αλκυονιδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αν μας χαλάσει κάτι την πρώτη φάση θα είναι η διαφαινομενη αναδίπλωση ...βέβαια ένα ρημάδι χαμηλό θέλουμε και τίποτα άλλο καθώς 850 θα έχει...

Βαγγέλη το εξαρι δεν σας χιονιζει εκεί στις 276 ώρες;

gfs-0-276.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

258 ώρες και μου δίνει ευτυχώς 1mm συνολικού υετού στον Πειραιά...

ΕΠΟΣ!😛

258-777GR.gif

O Πειραιάς και δνδ, αμα γίνει κανα θαύμα μπορεί να δικαιωθεί..... για τέτοιο ψύχος μιλάμε... οι ώρες ακόμη μας το επιτρέπουν!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη το εξαρι δεν σας χιονιζει εκεί στις 276 ώρες;

gfs-0-276.png

τα κεντροβόρεια ως γνωστόν βρε Νικόλα χιονίζονται και Γροιλανδικό άνετα😄😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πολύ ωραία είναι απλά φέτος δίνω σημασία και στον τζιφο και μου χει σπάσει τα νεύρα το κύριο του που έχει μουλαρωσει...

Τρελαινομαι αν αρχίσουμε πάλι 300+ ώρες. Οι αντοχές είναι στο minimum ... 😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο και να ουρλιάζουν τα ανσαμπλ αν τα κυρια είναι μάπα δουλειά δε γίνεται . Προσωπικά δεν έχω καθόλου όρεξη να κοιταω την αναδίπλωση και αλλον ενα υποτιθέμενο αυλωνα πανω σπτις 240 ωρες όταν παει να καταστραφεί παλι η προοπτική για τις 9-10 του μήνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη το εξαρι δεν σας χιονιζει εκεί στις 276 ώρες;

gfs-0-276.png

Συνήθως δεν μπερδεύω κακοκαιρίες μέχρι να φύγει η πρώτη η να μην έχω πιθανότητες από την πρώτη...οπότε προς το παρών δεν πολυασχολουμαι με την αναδίπλωση .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Οσο και να ουρλιάζουν τα ανσαμπλ αν τα κυρια είναι μάπα δουλειά δε γίνεται . Προσωπικά δεν έχω καθόλου όρεξη να κοιταω την αναδίπλωση και αλλον ενα υποτιθέμενο αυλωνα πανω σπτις 240 ωρες όταν παει να καταστραφεί παλι η προοπτική για τις 9-10 του μήνα 

ελα ρε συ...γιατι το λες αυτο?δεν σου λεει τιποτα μισο μετρο φανταστικο χιονι στην αυλη σου τον Φεβρουαριο του 2043?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...