Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ωραιο το Γαλλικο!!! με λιγες βελτιωσεις θα εδινε μια εφημεριδα οχι κυριακατικη ομως!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα απογευματινα ραν νομιζω πως θα ανοιξουν το δρομο και για τα προσηνεμα.....και οχι δρομακι αλλα ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

ωραιο το Γαλλικο!!! με λιγες βελτιωσεις θα εδινε μια εφημεριδα οχι κυριακατικη ομως!

Nαι σαν αυτή που βάζουμε μέσα το γαυρο😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

τα απογευματινα ραν νομιζω πως θα ανοιξουν το δρομο και για τα προσηνεμα.....και οχι δρομακι αλλα ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.......

εγω παλι νμζω για ιονια οδο αλλα θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τη σημαντικοτερη μερα βρηκα λα λειψω! ευτυχως γυρισα για τα 12αρια..

Σάκη με το καλο, ειτε αγορι ειτε κοριτσι να είναι χιονόφιλο😁!

ΘΕΙΚΟ αικον για αργοτερα... τετοια σεναρια θελω να βλεπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ευχαριστω ρε Βαγγο μου...Το ξερω φιλαρακι μου.Ειχαμε φαει την κρυαδα πριν δυο χρονια στην αυχενικη αλλα τωρα...Εφυγε ο πατερας μου αλλα ερχεται η εγγονα του!!!Αστα φιλε...Ειμαι στον εβδομο ουρανο..Αδιανοητη ανακουφιση...Του χρονου πριν βγαλει δοντια καν θα γραφει και η κορακλα μου εδω μεσα...sakoulini 13...🤣

Τι λες τώρα???? Ερχεται η Σακουλινα??? Θα τρελαθώωωω  με το μωροοοοοοο! !!!!! Να έρθει μωρέ εεε με το καλοοοοοο!!!! Μπράβο αδερφέ μου σκοράρες όπως ο Ιωαννίδης!!!! Εδώ που τα λέμε να ναι καλά και το ουισκι😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Θα ρθει η ωρα της αλλαγης....Δε γινεται να παει ετσι...Ισως τωρα να βρισκομαστε σ ενα ενδιαμεσο διαστημα..Απλα οι οποιες διαταραχες την αλλη εβδομαδα,ευελπιστω να ειναι απλα τα προεορτια...

Παμε με θετικη διαθεση και πιστη..Σημερα αγαπω ακομα και τον Ολυμπιακο...Αφηστε δε τον Κλεαρχο...Μες την καρδια μου τον εχω πλεον...🤣

Θα γυρισει παιδες...Εδω εγιναν αλλα θαυματα..Αυτο δε θα γινει???Εγω θα σας το φερω!!!ΤΕΛΟΣ!!!

Μπράβο ρε Σάκη και εγώνα δεις πως χαίρομαι με τα ευχάριστα νέα και ξέρεις οτι σε "πάω" αν και Αθηνέζος και Panathinaikosspor 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

 

ΘΕΙΚΟ αικον για αργοτερα... τετοια σεναρια θελω να βλεπω 

Αφού το έβγαλε το αικον δεν θα το ξαναδείς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εννοείται ότι πάμε, απλά το χιόνι στο Πήλιο (για να μιλήσω προσωπικά) δεν μπορώ να το απολαύσω την στιγμή που πέφτει γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να είμαι στο Πήλιο τη στιγμή που πέφτει. Όταν χιονίζει στην πόρτα μου, ανοίγω την πόρτα και βγαίνω έξω. Όταν χιονίζει στην Πορταριά για παράδειγμα, θέλω αλυσίδες για να πάω, δεν έχω επίσης ιδέα από οδήγηση σε χιόνι, δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θέλω να το κάνω για λόγους ασφαλείας και ακόμη και αν ήθελα το πιθανότερο είναι ότι τη στιγμή του χαμού ο δρόμος είναι κλειστός και ένα περιπολικό θα με σταματήσει. Τώρα το να πάω την επόμενη μέρα που θα έχουν περάσει οι δολοφόνοι χιονιού (εκχιονιστικά) για να το δω στοιβαγμένο στις άκρες, ε 'νταξει. Αυτό που περιμένουμε είναι να το δούμε να πέφτει και να πάμε βόλτα στη χιονοθύελλα!

Eτσι ακριβως!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παειιιιι....Η πρώτη φάση έλαβε τέλος απο κει και περα τελειως διαφορετικά φιλοσοφία των ευρωπαϊκών μοντέλων με τζιφο στις 102 ωρες τελειως αλλο σχήμα αντικυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

1 μέτρο στα Χάνια εύκολα είναι αυτό!

114-779GR.GIF?04-12

114-7GR.GIF.17e028030b1ac97b4f13a43ed42d0f78.GIF

Το κόκαλακι της νυχτερίδας έχει ο Παγασητικός φέτος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα παιδιά που εστίασαν 13-15 έχουν απόλυτο δίκιο, προς τα εκεί το πάνε τα 12αρια. Τα λέμε μετά το bowling!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάπως καλύτερα τα 12αρια για το μετά, ωστόσο θέλουν πολυυυυ δουλειά ακόμα. Εύκολα μέσα στο επόμενο 6ωρο μπορούν να πάνε κατά διαόλου πάλι, αυτό είναι μάλιστα και το πιο πιθανό λολ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχουμε κανεναν συγκολητη να συγκολησει την λιμνη στα δυτικα με τον αυλωνα ανατολικα??? ολα ευνοικα ειναι κ οταν ερχονται οι 120 ωρες μενουμε με την  αχιονια στο χερι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...