Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Άλλος ένας χειμώνας χωρίς να δουν τα μάτια μου χιόνι 

μην βιαζεσε εχουμε 2μηνες ακομα . τωρα ξεκιναει ο χειμωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Gary said:

Άλλος ένας χειμώνας χωρίς να δουν τα μάτια μου χιόνι 

εχουμε 3 μηνες ακομα γκαρυ τωρα μπαινει ο χειμωνας😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowaddict είπε:

Ακόμα πιο ανατολικά το 18αρι. Αυτά μας έλειπαν τώρα 

καμια σχεση δεν εχουν οι 138 ωρες με το μετα πρακτικα. το ολο θεμα ειναι πως θα ριτζαρει μετα ο αζορικος.
αν δεις η νοτια ακρη των "μπλε γεωδυναμικων" να το πουμε απλα ειναι στο ιδιο σημειο. απλα αλλαζει η κλιση εως τωρα. δεν ειναι πιο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ειναι τεραστιο κριμα αν τοσο ψυχος και τοσο κοντα μας παει χαμενο.Οταν λεω χαμενο,δεν εννοω να μην χιονισει απλα,  αλλα να μη βγει ενας ιστορικοτατος χιονιας με ψυχος ρεκορ. Βεβαια ο καιρος και η φυση δεν εχουν συναισθηματα και στα παπάκια τους αν δεν χιονιστει η αθηνα ή η θεσσαλονικη. Σε σχετικα καλο δρομο ειμαστε,οι πιθανοτητες ειναι παντα απεναντι μας στη γεωγραφικη θεση που ειμαστε,θετικο πνευμα και παμεγερανατοφερουμε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα βγει ισως καλυτερο το 18αρι ετσι για το ματι.  ειναι καλυτερη η εικονα στον ΒΑ ατλαντικο. αλλα χωρις αξια ακομα τα οποια τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω βλεπω την αποκοπή πιο Δυτικά παιδιά και γενικότερα να βγαίνει πιο Δυτικά. Γεγονός θετικό  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενα καλο ειναι πως το χαμηλο στη δυτικη μεσογειο δεν πιεζεται και δεν τρεχει σαν τον παπαφλεσα οποτε με λιγη δυτικιση μπορει να παιχτει το σεναριο που ειπα πιο πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδη τα μοντελα αρχικα δειχνουν παντα πιο ισχυρους αυλωνες απ οτι ειναι πιστευω σε βαθμιαια μειωση του αυλωνα και αυτο θα βοηθησει τα ΚΒ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Κάνει εμφανώς καλύτερο Ριτζ και ας είναι λίγο πιο ανατολικά άρα καλό είναι αυτό 

 

 

gfs-0-180 (1).png

gfs-0-174 (1).png

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowparty είπε:

Μακρακωμη θα σκασει....

Αν δεν εισαι αποκλεισμενος,πρωτη ημερομηνια στις 14 για το παρτυ.Θα μιλησουμε τηλ αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει αρκετές αλλαγές το 18αρι που ίσως βοηθήσουν να έχει μια πολύ καλύτερη συνέχεια. Ωστόσο, δεν θα έδινα καμία βάση γιατί 18αρι είναι…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αν δεν εισαι αποκλεισμενος,πρωτη ημερομηνια στις 14 για το παρτυ.Θα μιλησουμε τηλ αυριο

Χαμηλο θα βγαλει στον σπερχειο ποταμο🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Αυριο τηλ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΜΑΝΝΝ το θα βγάλει παναγιά μου... εν τω μεταξύ με τον πιο περίεργο αντικυκλωνα που έχω δει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swthrhs είπε:

Ότι και να βγει το θέμα είναι ότι από σημερα το απόγευμα μπήκαμε στο παιχνίδι με έναν αυλωναααα τέρας !οποτε πάμε να το φέρουμε !

και το θετικο ειθναι οτι ενω δεν ειναι κοντα χρονικα, ειναι πρωτη καρτελα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...