Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά θέλει υπομονή και να δούμε μοντέλα μετά τις 15 του μήνα που θα έχουν περάσει αυτές οι ψεύτο εισβολές να δούμε που θα το πάει μετά την άνοδο. Αλλά άντε να μην δεις μοντέλα για 10 μέρες, χαχαχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν αντιλαμβανομαι το λογο που σχολιαζεται τα ενς τπυ ευρωπαικου και οχι τζιφου πχ...θα το πω εγω ευγενικα γιατι σας αρεσει η γκρινια🤣🤣🤣

ens_image-25.png

Στατιστικά δεν είναι πιο αξιόπιστα του ευρωπαίου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τα μοντελα να φωτισουν..Εμας αστο..Ειμαστε ανωμαλοι..Δε φωτιζομαστε με τιποτα..😜Μαιο θα φτασουμε και θα κυνηγαμε πασπαλα..

MΑΙΟ ΜΕ ΠΡΩΤΑΘΗΜΑ ΚΑΙ 1 ΜΕΤΡΟ ΧΙΟΝΙ!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΩ

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΕΟΕΟΕ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΧΙΟΝΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙΡΕ!!!!!Καληνυχτιζω γιατι θα αρχίσω να λέω και άλλα συνθήματα και θα φύγω για τα καλά εκτός θέματος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ σχολιάζω μόνο του  Ευρωπαϊκου γιατί έχει την καλύτερη αξιολόγηση, όποτε στην γενική περίπτωση είναι πιο πιθανό να βγουν.

Στις 300+ ώρες δεν έχουν καμία αξια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολα τουμπα αυριο.Φουλ αντεπιθεση και νικη.

YRZ.gif.36d256360ca7af58559bc3c890efb319.gif

1 ημίχρονο 2 τελικό είναι η υπόθεση σιγουράκι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ICELARISSA said:

Δεν αντιλαμβανομαι το λογο που σχολιαζεται τα ενς τπυ ευρωπαικου και οχι τζιφου πχ...θα το πω εγω ευγενικα γιατι σας αρεσει η γκρινια🤣🤣🤣

ens_image-25.png

Γιατί υπάρχουν πάντα οι κλασσικοί μίρλες που θα σχολιάσουν οτιδήποτε αρνητικό. Πότε μα ποτέ δεν θα τους δεις να σχολιάζουν τα θετικά. Εμφανίζονται μόνο για τα αρνητικά για να μας την σπάσουν 3 - 4 είναι όλοι κι όλοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Στις 300+ ώρες δεν έχουν καμία αξια

Τις εκατοντάδες θερμές εισβολές του Δεκέμβρη τις πήγαινε τρένο από τις 250 ώρες. Και άντε να μην βγει θερμή εισβολή, αλλά όπως το δείχνει τώρα πόσες πιθανότητες έχει να πάει από το +5 στο -7 με υετο; Μακάρι να πάει, αλλά πιστεύω θα χαθούν μερικές μέρες από τις 15 του μήνα και μετά, ελπίζω όσο γίνεται λιγότερες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τις εκατοντάδες θερμές εισβολές του Δεκέμβρη τις πήγαινε τρένο από τις 250 ώρες. Και άντε να μην βγει θερμή εισβολή, αλλά όπως το δείχνει τώρα πόσες πιθανότητες έχει να πάει από το +5 στο -7 με υετο; Μακάρι να πάει, αλλά πιστεύω θα χαθούν μερικές μέρες από τις 15 του μήνα και μετά, ελπίζω όσο γίνεται λιγότερες.

Αν είναι να χαθούν με χειμερινές θερμοκρασίες 0 και κάτω στα 850 χαλάλι ας γίνει, αν είναι από τώρα να ψάχνουμε το -7 στο μέσο όρο καληνύχτα δεν υπάρχει περίπτωση να βγει και αν βγει θα είναι τελείως διαφορετική διάταξη, ας φτάσουμε μέχρι την Τρίτη που θα ξεκαθαρίσουν πολλά πράγματα και βλέπουμε το τα γίνει μετα

Φιλικά πάντα τα λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Αν είναι να χαθούν με χειμερινές θερμοκρασίες 0 και κάτω στα 850 χαλάλι ας γίνει, αν είναι από τώρα να ψάχνουμε το -7 στο μέσο όρο καληνύχτα δεν υπάρχει περίπτωση να βγει και αν βγει θα είναι τελείως διαφορετική διάταξη, ας φτάσουμε μέχρι την Τρίτη που θα ξεκαθαρίσουν πολλά πράγματα και βλέπουμε το τα γίνει μετα

Φιλικά πάντα τα λεω

Καλά εννοείται, αν πάει εν τέλη στο 0 από τις 15 και μετά μια χαρά θα είναι. Αλλά το φοβάμαι αυτό το Ευρωπαϊκό, τις θερμές εισβολές τις πιάνει για πλάκα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εφοσον παμε καλα με τα μοντελα και ανιχνευουμε το καιρο....

Ο γκαρυ ειδε στο δελτιο οτι χιονιζεται....

Να ποιο ειναι το μεγα προβλημααααα.....🤣🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20240105_232850_Facebook.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα εντάξει κλασικά το μάτι μου πάει στα καυσωνικά δρώμενα και αν τα ens του παίου στέκουν τότε για τις πολύ νότιες περιοχές της χώρας από Κυκλάδες και κάτω τότε θα έχουμε ξεκάθαρη τάση για πολύ θερμό Γενάρη συνολικά καθώς αυτές οι περιοχές στην επερχόμενη κακοκαιρία δε θα πάρουν πρέφα. 4 μέρες στα κλιματικά τους απλά θα πέσουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ξέρω δεν έχει κανένα νόημα μάλλον,αλλα πολύ καλύτερο το αικον στο 18αρι στις 120h

Screenshot_20240105-233955_Chrome.jpg

Screenshot_20240105-234002_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από SNOWMANIAC
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι φυσιολογικό μετά από μια ανύψωση του αζορικού επί δέκα μέρες στο ίδιο περίπου σημείο να εξασθενίσει σημαντικά και να αντικατασταθει με χαμηλές πιέσεις ή τουλάχιστον φυσιολογικές, όχι όμως μέσω ατλαντικής κυκλοφορίας αλλά από Αυλώνα από τον βορρά, έτσι θεωρώ ότι σε δεύτερο χρόνο θα ξανα υψωθει ο αντικυκλωνας στην κεντρική κυρίως Ευρώπη

Όσο αναφορά την θερμή εισβολή, καθοριστικό ρόλο θα έχει το χαμηλό στις αζορές και η κίνηση του, στα μοντέλα τώρα και ειδικά στον ευρωπαϊκό φαίνεται ισχυρό αλλά θεωρώ ότι θα εξασθενίσει σημαντικά, τρεις μέρες περίπου μπορεί να έχουμε θερμή εισβολή αλλά ούτε κάτι δυνατό αλλά μάλιστα και σύντομο

ECM1-168.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Ξέρω δεν έχει κανένα νόημα μάλλον,αλλα πολύ καλύτερο το αικον στο 18αρι στις 120h

Screenshot_20240105-233955_Chrome.jpg

Screenshot_20240105-234002_Chrome.jpg

Ναι πολύ καλύτερο το 18αρι ειδικά στον Ατλαντικό που ενισχύει το χαμηλό στις Αζόρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν αντιλαμβανομαι το λογο που σχολιαζεται τα ενς τπυ ευρωπαικου και οχι τζιφου πχ...θα το πω εγω ευγενικα γιατι σας αρεσει η γκρινια🤣🤣🤣

ens_image-25.png

Μας έγινες τζιφακίας ξαφνικά χαχα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...