Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 minutes ago, south coast said:

2 εβδομαδες ρε συ καθόσουν,εχεις καει στους χαρτες ανοιξε κανα βιβλιο γιατι θα σου στειλω τον Νικολα @nikolas 2365😂

συγνωμη αλλα για το χιονι παιρνω και 50 απουσιες... ( μακαρι να τυχει, αυτο σημαινει 1μιση βδομαδα χιονια αρα κατα πασα πιθανοτητα θα μεινω με τα ονειρα )😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω οτι αν δεν υπηρχε ο γροιλανδικος (αυτες οι υψηλες πιεσεις στη γροιλανδια), τωρα θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα και θα κατεβαζε χιονιά με διαρκεια. Αλλα απο το τιποτα και αυτο που ερχεται μου κανει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Είμαστε στος ωρες που ξεκιναει τη τούμπα ο τζιφος ...να θυμαστε μεχρι αυριο στα 12 αρια θα χει το καλύτερο σενάριο απο ολα χαχαχα

O τζίφος κατά τη γνώμη μου όχι μόνο θα επιμείνει αλλά θα γίνει ακόμα χειρότερος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μεγαλος κεντροβορειος χλωμο το κοβω...

δεν υπάρχει κεντροβόρειος....οι βόρειοι τέλος....από Θεσσαλία και κάτω παλέυουμε μπας και δουν τίποτα τα παιδιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Φίλε σε οποιαδήποτε άλλη δουλειά ίσως το έκανα, αλλά επειδή έχω τάξη και δεν μπορεί η ύλη να μείνει πίσω, θα μείνω κάτω. Σκέψου και αύριο θα λείπω από το σχολείο γιατί βρίσκομαι σε ταξίδι. Οπότε, δεν μπορώ πάλι να λείψω. 

Μάθε τους προπαίδεια δάσκαλε! 4Χ4.....

Ξέρεις εσυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

ένα σοβαρό χιόνι για τα βουνά μας (από 800μ και πανω)

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Και Τετάρτη θα ρίξει καλό χιόνι στα βουνά αλλά δεν φαίνεται από τα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βορειοι επαύριο το πρωί θα έχουμε τελειώσει αφου το σχήμα του αυλωνα για καλή μια φορά μας πρόδωσε τελικα τον τράβηξαν ολο αρα δε νομίζω να υπάρχει ούτε 1 πιθανότητα πλεον...τζιφος θα βγει πιο δυτικα εννοείται γιατι εχει τεράστια αλλαγή στις 90 πανω απο τη Σκανδιναβία...έκανε τούμπα και ο επόμενος αυλωνας αργεί αρα αυτος θα προλαβει ναπαει πιο δυτικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι βορειοι επαύριο το πρωί θα έχουμε τελειώσει αφου το σχήμα του αυλωνα για καλή μια φορά μας πρόδωσε τελικα τον τράβηξαν ολο αρα δε νομίζω να υπάρχει ούτε 1 πιθανότητα πλεον...τζιφος θα βγει πιο δυτικα εννοείται γιατι εχει τεράστια αλλαγή στις 90 πανω απο τη Σκανδιναβία...έκανε τούμπα και ο επόμενος αυλωνας αργεί αρα αυτος θα προλαβει ναπαει πιο δυτικα 

Δεν πολύ κατάλαβα τι λες αλλά προφανώς εννοείς ότι τελείωσαν οι Βόρειοι και παμε για Φλεβάρη?🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, DIMITRIS said:

συνολικός υετός μέχρι 72 ώρες

Modele GFS - Carte prévisions

 

 

πηλιο και βουνα βορειας ευβοιας πανε για θαψαρ, θα ειμαι σχολειο και στο καθε διαλειμμα θα κοιταω καμερες😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...