Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να τηλεμεταφερθω στις 126 ωρες; θα ηταν φοβερη μπουκα τυπου βαρβαρας και λιγο ισχυροτερη... 126-779GR.gif.50e51f82c2ff0b64134f970afda4146f.gif1314078243_132-779GR(1).gif.fb130d7490f0a097bec251b0606c8113.gif1258275104_138-779GR(1).gif.e886c0f5068ef6ede41f72b3e2f4c6b3.gif

ευκολο 40ποντο... αλλα ειναι 6 μερες μπροστα και ειναι 18αρι τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ολα πανε καλα .Το μονο που με ανησυχεί ειναι οτι Αμερικανός κ Ευρωπαιος δεν δειχνουν κλειστο χαμηλο ΝΑ αιγαιο παρα ασαφεις χαμηλες πιεσεις. Αυτο ειναι προβλημα για τον υετο. Ας ελπισουμε Καναδεζα και βρετανος να το εχουν δει καλυτερα. Η αλήθεια ειναι οτι με τοσο θερμη θάλασσα θα μου εκανε μεγαλη έκπληξη να μην σχηματιστει βαθυ χαμηλο ΝΑ αιγαίο

Επεξεργάστηκε από icestorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου περασαν οι κρίσιμες ωρες και ας πουμε τουλάχιστον θεωρητικά αποφύγαμε κατι αρνητικό θα μου επιτρέψετε να ποστάρω κατι απο το νέο μας ταλέντο ,απο την Κορέα !  Καλό σας βράδυ .

kma-0-240.png

kma-13-240.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξυ οσο παει και φτιαχνει το μετα εκει για 17 του μηνα... ισως να βαλουν στο ματι αυτο οι κβ αφου αν ερθει κατι απο εκει δεν θα εχει θερμοκρασιες καλες για κατω απο βολο η και λαρισα.... λεω εγω τωρα βεβαια ειναι και νωρις ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

εντωμεταξυ οσο παει και φτιαχνει το μετα εκει για 17 του μηνα... ισως να βαλουν στο ματι αυτο οι κβ αφου αν ερθει κατι απο εκει δεν θα εχει θερμοκρασιες καλες για κατω απο βολο η και λαρισα.... λεω εγω τωρα βεβαια ειναι και νωρις ακομα

Για το Μέτα έτσι και αλλάξει κάτι και κρατήσει αντικυκλώνας η ριτζαριιιι λίγο θα έρθει ο βόρειος πόλος πάνω μας με τόσο κρύο πάνω από το κεφαλή μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Περιμένω βελτίωση στα 500αρια...το GEM βάζει το -34 στο Αιγαίο,είναι βασικό να έχουμε ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ένα καθαρό -30 στα 500 για υποστήριξη δυνατή...

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Περιμένω βελτίωση στα 500αρια...το GEM βάζει το -34 στο Αιγαίο,είναι βασικό να έχουμε ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ένα καθαρό -30 στα 500 για υποστήριξη δυνατή...

καλα αν μιλαμε με -30 εως -35 , αλλαζει αρδην η φαση και δεν ειναι απλα " ενα στρωσιματακι" 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
6 minutes ago, fufutos said:

Περιμένω βελτίωση στα 500αρια...το GEM βάζει το -34 στο Αιγαίο,είναι βασικό να έχουμε ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ένα καθαρό -30 στα 500 για υποστήριξη δυνατή...

Δεν εχω δει κανενα σεναριο τοσες μερες που να δειχνει κατω απο -30 😞 

 *Διορθωση.. Εκτος απο αυτο που δινει -35: 

gens-3-1-150.png

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

κιαλλο δυτικισμα ο μ.ο. και εμφανιση χαμηλου στην ισπανια

και λιγο πιο νδ jet stream μαλιστα

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ειπα να δω το τζεμ... μαλιστα. κριμα να το βγαζει τωρα και οχι την τεταρτη αυτο...

gem-1-150.png

gem-0-150.png

gem-13-150.png

Το GEM τα τελευταία χρόνια μας έχει ιδιαίτερη αδυναμία... Αλλά μας πουλάει τις κρίσιμες ώρες. Ελπίζω να μην ισχύσει και τώρα. Τους πιο τρελούς χάρτες έχει βγάλει και με διαφορά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Κοντρόλ πάει να βγει πολύ καλό. 

Σε βλέπω αύριο στην τάξη να παραμιλας... 🤣🤣🤣

- Πιο δυτικά κλόουν, πιο δυτικά... Ρίξε το -15 Αιγαίο να γίνει της μουρλης.... 

- Τι είπατε κύριε;

- Τιπ... τίποτα... Συνεχίζουμε.. Λοιπόν που είχαμε μείνει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...