Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, ICELARISSA said:

Με τετοια κινηση χαμηλου στο 18αρι απορω γιατι ενθουσιατηκε ο μιχαηλ,🤣🤣🤣

O Μιχαήλ είναι τόσο μπροστά που όταν γυρνάει να κοιτάξει πίσω βλέπει το μέλλον....και το εννοώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

Το ότι ο τζίφος ανέβασε 3β τις τεμπ σας φαίνεται οκ ας πούμε; Σε λίγο θα καταλήξει κακοκαιρία ημιορεινων. 

εμ γι' αυτό λέμε ότι πρέπει να έχουμε και μερικά σενάρια με αρκούδες κάτω από -10, -12 γιατί σίγουρα όσο πλησιάζουμε θα ανέβουν οι Τ. Αν ήμαστε στο όριο από τώρα πάλι 400μ και πάνω θα καταλήξει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με τετοια κινηση χαμηλου στο 18αρι απορω γιατι ενθουσιατηκε ο μιχαηλ,🤣🤣🤣

Επειδή είδα τι έβγαλε ο τζίφος και μετά είδα το πόσο καλύτερο θα μόρούσε να ήταν το αικον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μοναδικη σταθερα η με τζιφο η ευρωπαικο η ουκμο ειναι οτι η θεσσαλια μπορει να ασπρισει φοβαμαι ομως οτι αυριο δεν θα υπαρχει και αυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρών τα ποσοστά μένουν ίδια...υπάρχει και το τρελλο σενάριο του αικον που θα έβγαζε ιστορικό ΚΒ...θαψκατσω να δω και ανσμπλ λογικά τα 38% θα έχουν γίνει 50 και 60

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, athper said:

Το ότι ο τζίφος ανέβασε 3β τις τεμπ σας φαίνεται οκ ας πούμε; Σε λίγο θα καταλήξει κακοκαιρία ημιορεινων. 

Γι αυτό εγώ φταίω. Έριξα το μεγάλα μέσα για να μην πέσει η Μονεμβασιά κάτω από 6 βαθμούς ποτέ στην επερχόμενη κακοκαιρία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Η μοναδικη σταθερα η με τζιφο η ευρωπαικο η ουκμο ειναι οτι η θεσσαλια μπορει να ασπρισει φοβαμαι ομως οτι αυριο δεν θα υπαρχει και αυτη

Η σίγουρη ειναι η Σπηλιά και η Ραψάνη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση όσα προηγήθηκαν, περίμενα κάτι καλύτερο στο 18αρι, που ξέρουμε πόσο μας κάνει δωραρες!!!

Μου θυμίζει μία φορά που ήρθε ο νονός μου πριν το Πάσχα και ενώ περίμενα λαμπάδα - υπερπαραγωγή όπως κάθε φορά στο παρελθόν, εκείνη τη φορά μου έφερε ένα απλό, μεγάλο κερί! Αααχχ παιδικά τραύματα 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκτίμηση μου πάλι στα Χάνια θα χιονίσει σοβαρά (20εκ και πάνω) και ίσως και η Ζαγορά να έχει καλύτερη μοίρα τώρα αρκεί οι Τ να μην ανέβουν πάνω από -6 (χοντρικά) στα 850.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Με βάση όσα προηγήθηκαν, περίμενα κάτι καλύτερο στο 18αρι, που ξέρουμε πόσο μας κάνει δωραρες!!!

Μου θυμίζει μία φορά που ήρθε ο νονός μου πριν το Πάσχα και ενώ περίμενα λαμπάδα - υπερπαραγωγή όπως κάθε φορά στο παρελθόν, εκείνη τη φορά μου έφερε ένα απλό, μεγάλο κερί! Αααχχ παιδικά τραύματα 

Πλέον το 18άρι έχει μετατραπεί σε ξινόγαλο. Τα 12άρια πλέον είναι πιο αισιόδοξα 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάπιος Αζορικός, σάπια πράσινα γεωδυναμικά, το χαμηλό στο γάμο του Καραγκιόζη και με το ζόρι μας πιάνει το -8 όταν έχουν αρχίσει και χαιρετάνε τα φαινόμενα και είμαστε στις 150 ώρες πριν. Ούτε -6 δεν θα μείνει στο τέλος..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, vorios_polos said:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!¡!!!!   .....ΝΣΑΜΠΛΛΛ!!!!!!!....Ω ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ

κάθε φορά που ποστάρεις μου κόβεται η ψυχή γιατί τα αφήνεις στη μέση. 

Έλα πότε θα πεις το μαγικό '''στρώσιμο Θεσσαλονίκη'' 

Τόσες μέρες περιμένω να δω αυτό το ποστ από σένα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antrious Antrious είπε:

νομιζω οτι μεχρι στιγμης παμε παρα πολυ καλα για το σαββατοκυριακο το πρωτο που θελω  και το σημαντικοτερο ειναι να πεσουν κανα 2 με 3 βαθμους ακομα  η θερμοκρασιες και δευτερον να αυξηθει παρα πολυ ο υετος και τριτον να μεγαλωσει παρα πολυ η διαρκεια

Ναι σε όλα!!!!μπορεί να το κάνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Τι δίνουν γέροντα???

Γκάρυ μου...ότι θες από μένα...αυτό το γέροντα τι το θες?😋😋😋...σου μοιάζω για γέροντας ????😎😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

κάθε φορά που ποστάρεις μου κόβεται η ψυχή γιατί τα αφήνεις στη μέση. 

Έλα πότε θα πεις το μαγικό '''στρώσιμο Θεσσαλονίκη'' 

Τόσες μέρες περιμένω να δω αυτό το ποστ από σένα... 

Αυτό μια άντε δυο μέρες πριν το γράφω...άρα σπάνια ...🤣🤣🤣. Όπως έγινε τα τελευταία χρόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Γκάρυ μου...ότι θες από μένα...αυτό το γέροντα τι το θες?😋😋😋...σου μοιάζω για γέροντας ????😎😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣

Με τετοια φωτο το πρωι τεινω προς το τζοβενο 🤣🤣🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!¡!!!!   .....ΝΣΑΜΠΛΛΛ!!!!!!!....Ω ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ

Που τα βλεπεις?Μεχρι τις 108 ωρες εχουν ανανεωσει τα σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...