Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Ίσως να είναι αυτός ο λόγος που οι χάρτες του Ιανουαρίου έχουν 707 σελίδες... Επειδή μιλάμε στις 600 για μπανανίες και αφιερώματα μιας και δεν υπάρχει κάτι άλλο ενδιαφέρον😂😂

707 σελιδες σε εναν απο τους χειροτερους Γεναρηδες για τα προσηνεμα.Η τρελα δεν παει στα βουνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Sirax7 said:

Αυτή είναι ναι. Αλλά γιατί..? Εχει  προσεγγίσει το θέμα κάποιος μετεωρολόγος...Να εξηγήσει τον λόγο για τον οποίον εξαφανίστηκαν πλέον τα χαμηλά με αυτή τη συγκεκριμένη πορεία? Τι τα επηρεάζει πλέον και σπανίζουν, και δε ακολουθούν πλέον μέσα στο Αιγαίο βορειοανατολική πορεία αλλά νοτιοανατολική....?

Το έχω προσεγγίσει εγώ το ζήτημα επιστημονικά:

Λόγω κατηφορας. 

😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

707 σελιδες σε εναν απο τους χειροτερους Γεναρηδες για τα προσηνεμα.Η τρελα δεν παει στα βουνα

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ...  Και φαντάσου ανοίξαμε το τοπικ πιο νωρίς τον Δεκέμβρη για τον ίδιο ακριβώς λόγο..

Όπως θα κάνουμε δηλ και τώρα😁 Περιμενε να δεις ποσες σελιδες θα φτασουμε Ιουλιο μήνα👍

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Berdon said:

Περιμενε να δεις ποσες σελιδες θα φτασουμε Ιουλιο μήνα👍

Αν το ανοίξω εγώ θα φτάσουμε 1-2 χιλιάρικα.

Αλλά μετά τα περσινα δε πρόκειται να με αφήσουν να ξανανοίξω 😇

save kafsonakias παιδια λολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κύριοι,

Υπάρχει κάποιο καλό view για χιονόστρωση Πεντέλη από Κυριακή ,μιας και δεν έρχεται το χιόνι στην πόρτα μας ,να πάμε εμείς σε αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Το έχω προσεγγίσει εγώ το ζήτημα επιστημονικά:

Λόγω κατηφορας. 

😜

Που είσαι βρε?τι βλέπουν οι Άγγλοι για αρχές Φλεβάρη για το νησί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Dusterakos είπε:

Η Ανατολη φετος εχει δει 15 εκατομυριες φωτοβολιδες 

gfseu-0-192.png?6

Δύσκολη η ναυσιπλοΐα στην Ανατολή! Ναυάγια φουλ!

Εμείς όμως ψάχνουμε ΜΙΑ!!! Απέναντι στο καιρικό μας ναυάγιο. Και θα την ΈΧΟΥΜΕ!!

ΠΑΜΕΕΕΕ ΡΕΕΕ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

🤣🤣🤣🤣

......Mαζί σου είμαι....ως Βοστώνη της Μεσογείου!!!...αλλά ξεχνάμε..

α)Τα πυρότουβλα των πεζόδρομων

β)Τον Χορτιάτη..

γ)Τον Βαρδάρη

δ)Το Πάικο

ε)Τον κακό μας τον καιρό...!!!

στ)....Τα κεραμίδια της κάμερας Μακροχωρίου.....που απρίζουν...όταν εμείς κοιτάμε απλά την λάμπα...μπας και δουμε κανέναν άσπρο κόκο.

 

Ξέχασα να παραθέσω....στο σχετικό post του αγαπητού..... Βόρειου Πόλου..οτι δεν μας κοντράρει καμμία πόλη στην Μεσόγειο...!

 

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Ας μιλήσω κι εγώ για την παραλιακή χιονομανα Θεσσαλονίκη που από όλες τις παραλιακές πόλεις της Μεσογείου και όχι μόνο πρέπει να την κοντραρει μόνο ο Βόλος άντε και καμιά πόλη στην Κροατία ...

Παραλία Κατερίνης σε έχει πάντως.....🤣

Εύκολα κιόλας Βαγγέλη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Παραλία Κατερίνης σε έχει πάντως.....🤣

Εύκολα κιόλας Βαγγέλη!

Η Χαλκιδα να δεις.Μη μιλησω για Κυμη και πεσει ο ουρανος να μας πλακωσει...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό το 6αρι στα πολύ μακρινα μόνο, όπως και τα ενσέμπλς. Περιμένουμε εξισσορόπηση για τους τελευταίους 5 χειμώνες με 20 μέρες χιονόπτωσης(και πολλών, πολλών mm χιονιού) ώστε να βρεθούμε στο 90% των κλιματικών 5ετιας.

Δυστυχώς θα περάσουμε άλλες 10 μέρες τζάμπα κρύου, υπομονή. οι 18ρούρες αυξάνονται σηματοδοντας την άνοιξη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Soto Weather είπε:

παιδια παντως εγω πιστευω πως ο γεναρης δε θα βγει μεγαλο +... αν βγει θα ειναι στο +0-1, μονο στις αρχες ειχε ζεστες, και εχουμε περιπου 8-10 μερες κατω απο τα κλιματικα ( αν βαλουμε και την επομενη εισβολη 11-13 μερες ) και δεν εχουν υπαρξει ιδιαιτερες ζεστες ( ξαναλεω, μετα τα φωτα, πριν οντως ειχε ζεστη )

τώρα είμαστε στο +2.2, λογικά στο +1 θα καταλήξει, κάπου εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Η Χαλκιδα να δεις.Μη μιλησω για Κυμη και πεσει ο ουρανος να μας πλακωσει...🤣🤣🤣

Ενώ ταυτόχρονα τα παιδιά που πηγαίνουν Β' Λυκείου και μένουν κοντά στο λιμάνι του Πειραιά δε ξέρουν τι σημαινει στρώσιμο 😇

Να τα λέμε όλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Μαμούθ είπε:

Είπαμε πατρίδα. Στη Λοξάδα έχουν είκοσι μέρες που γύρισαν οι πελαργοί....

Ναι το Σάββατο που μας πέρασε πριν την ψυχρή εισβολή είδα και γω πελαργό.αστα δεν πάμε καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα τριβουμε τα ματια μας με τα σημερινα 12αρια. Εχω προαισθημα (το ιδιο με ολες τις προηγουμενες 60 μερες του χειμωνα) 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ενώ ταυτόχρονα τα παιδιά που πηγαίνουν Β' Λυκείου και μένουν κοντά στο λιμάνι του Πειραιά δε ξέρουν τι σημαινει στρώσιμο 😇

Να τα λέμε όλα. 

Πρωτον δε μιλησα για Πειραια.Δευτερον μια χαρα εστρωσε στον Πειραια στη Μηδεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

NAO στο 0, και ΑΟ -1 σταθεροποιούνται στην πτώση τους. (ΑΟ έχει την τάση για πολύ πιο κάτω) Πρέπει να δούμε χιόνι. Αν δεν δούμε απλά κάνω υπομονή και περιμένω την πιο δυνατή καιρικά εποχή, το καλοκαίρι, και φυσικά τον άρχοντα όλων των μηνών που λέγεται ΙΟΥΝΙΟΣ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

NAO στο 0, και ΑΟ -1 σταθεροποιούνται στην πτώση τους. Πρέπει να δούμε χιόνι. Αν δεν δούμε απλά κάνω υπομονή και περιμένω την πο δυνατή καιρικά εποχή, το καλοκαίρι, και φυσικά τον άρχοντα όολων των μηνών που λέγεται ΙΟΥΝΙΟΣ!

βρε πιο καλοκαιρι; εδω ετσι πως παμε θα μας ερχεται μεσα στον φλεβαρη με τα +15 ενα derecho με δυχιλιαρο cape😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θα τριβουμε τα ματια μας με τα σημερινα 12αρια. Εχω προαισθημα (το ιδιο με ολες τις προηγουμενες 60 μερες του χειμωνα) 😂

Σου έχω πει να μην καθαρίζεις κρεμμύδια!! Δεν με ακούς!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω άγχος και γω για τα 12άρια. Περισσότερο για τις Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

βρε πιο καλοκαιρι; εδω ετσι πως παμε θα μας ερχεται μεσα στον φλεβαρη με τα +15 ενα derecho με δυχιλιαρο cape😆

Το μόνο καλό της κλιματικής αλλαγής στα δικά μου γούστα είναι οι λιγότερες ψυχρές μέρες και οι  περισσότερες καταιγίδες στο καταχείμωνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Έχω άγχος και γω για τα 12άρια. Περισσότερο για τις Τ.

εκτός θέματο, αλλά... για εσένα {και όχι μόνο χεχε] φίλε καυσωνάκια

cfs-1-1494.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...