Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Ας βρίσει εμενα...αυτα και όπως αλλά που ποστάρει σε εποχές και περιόδους που δεν πρέπει...IMG_20240124_162013.jpg.5b463852da9479697c264bacdc19e40b.jpg

Ναι αλλά το λιμάνι...

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ναι αλλά το λιμάνι...

 

 

Στις ώρες που καλύπτεται η κάμερα από χιόνια σίγουρα έκανε ολική, χωρίς να διατηρηθεί φυσικά. Και στο Κέντρο στην Μήδεια, με την παύση των φαινομένων, άρχιζαν αμέσως χλαπατσώματα και λιωσίματα στον δρόμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν πιασουμε ταχυτητα 1 σελιδα/ 5'λεπτα δεν ερχεται χιονιας. Αυτος ειναι ο ασφαλεστερος δεικτης για μενα. Οι δε προσηνεμοι χιονιαδες ειναι κ αυτοι με τον μεγαλυτερο δεικτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, menidi είπε:

Παραλία Κατερίνης σε έχει πάντως.....🤣

Εύκολα κιόλας Βαγγέλη!

Πόλη ..λένε πόλη ..υπάρχει μια ιερόδουλη αναφιρα πιο κάτω για μια πόλη...τσρστστσ..🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δείκτες οδό πάνε καλυτερεύουν ...μην μείνουμε τους δείκτες στο χέρι...πρέπει σε δύο τρεις μέρες να εδραιωθεί τάση για ισλανδικοαζορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Soto Weather είπε:

χαλασε το αεριο... ευχηθειτε μου καλη τυχη😭🙏

ηρθε η ωρα να παρει μπρος το τζακι...

Πραγματικά.. περαστικά! Πωω εγώ το τζάκι δεν το συμπαθώ καθόλου πάντως. Προτιμώ τα ηλεκτρικά θερμαντικά, ειδικά τα χαμηλής κατανάλωσης.

Κατά τα άλλα σήμερα ξαναβάζουμε πετρέλαιο. Ο πρώτος τόνος πετρελαίου έφυγε για φέτος! Και χιόνι ακόμα γιοκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Πραγματικά.. περαστικά! Πωω εγώ το τζάκι δεν το συμπαθώ καθόλου πάντως. Προτιμώ τα ηλεκτρικά θερμαντικά, ειδικά τα χαμηλής κατανάλωσης.

Κατά τα άλλα σήμερα ξαναβάζουμε πετρέλαιο. Ο πρώτος τόνος πετρελαίου έφυγε για φέτος! Και χιόνι ακόμα γιοκ

και εγω προτιμω ηλεκτρικα θερμαντικα αλλα απο το να τουρτουριζω, επιλεγω να το αναψω 

βεβαια το τζακι με το δωματιο μου ειναι στην αλλη ακρη του σπιτιου... εχω αρχισει φοραω γαντια μετα το σουρουπο...

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

και εγω προτιμω ηλεκτρικα θερμαντικα αλλα απο το να τουρτουριζω, επιλεγω να το αναψω 

βεβαια το τζακι με το δωματιο μου ειναι στην αλλη ακρη του σπιτιου... εχω αρχισει φοραω γαντια μετα το σουρουπο...

Ώρε φίλε υπομονή τι να πεις!!!

Καλά αν είχε χαλάσει η θέρμανση στο σπίτι μου βλέπω να εμένα σε ξενοδοχείο.. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γι αυτο δε θα δείτε χιονι φετος, πως φαίνεται ότι δε ξέρετε απο χιονι,  το Χίονι με το τζάκι και τις σόμπες είναι  άμεσα συνδεδεμένο ιερόσυλοι 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Γι αυτο δε θα δείτε χιονι φετος, πως φαίνεται ότι δε ξέρετε απο χιονι,  το Χίονι με το τζάκι και τις σόμπες είναι  άμεσα συνδεδεμένο ιερόσυλοι 😂😂😂

Εμείς το τζάκι το έχουμε μόνο για διακόσμηση. Χεχεχε.

 

Αικον πολύ καλό, με το που περνούσε το μικρό Ατλαντικο χαμηλό, αναδίπλωση και ψυχρή εισβολή δυτικα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Επιβεβαίωση δεικτών από σικον...

Στοχεύουμε κάποιο διάστημα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Επιβεβαίωση δεικτών από σικον...

 

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Στοχεύουμε κάποιο διάστημα;

με το ικον που έχει τα πάντα τέλεια, θα βλέπαμε αυλώνα 5-7 Φλεβάρη. Και μάλιστα αρκετά δυτικά μας:

icon-0-180.png?12iconnh-0-180.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΠό ότι βλέπω μόνο ο αικον αποκόβει το χαμηλάκι στο ατλαντικό.. τζίφος και ειδικά ούκμο δυστυχώς το παίρνει παραμάζωμα ο αυλώνας

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πραγματικά.. περαστικά! Πωω εγώ το τζάκι δεν το συμπαθώ καθόλου πάντως. Προτιμώ τα ηλεκτρικά θερμαντικά, ειδικά τα χαμηλής κατανάλωσης.

Κατά τα άλλα σήμερα ξαναβάζουμε πετρέλαιο. Ο πρώτος τόνος πετρελαίου έφυγε για φέτος! Και χιόνι ακόμα γιοκ

Αα Μιχαήλ εδω στην πόλη μας  είμαστε wood friendly παντού ευωδία ξύλου χαχα ;).. πάντως εγω απο πέρσι τζακοσομπα αλλη φαση. Φέτος μέχρι σημερα περίπου 2,5 τόνοι μεχρι σήμερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ποιο ικον συζητάμε, αυτό και το τζέμ δεν έχουν πετύχει τίποτα φέτος, ότι δείχνει ο τζίφος μέχρι 120 ώρες αυστηρά, όλα τα άλλα είναι απλα φαντασίες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Γι αυτο δε θα δείτε χιονι φετος, πως φαίνεται ότι δε ξέρετε απο χιονι,  το Χίονι με το τζάκι και τις σόμπες είναι  άμεσα συνδεδεμένο ιερόσυλοι 😂😂😂

Χαχα καλη ωρα την έχω μπροστά μου. Εχω και αέριο βέβαια αλλα το εχω για το νερό ! Ας επανέλθουμε στους χάρτες 

IMG_20240118_235624.jpg

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...