Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, olaficent said:

Περιμένουμε κ φώτο άλμπουμ.

Αλήθεια αφού δεν βγαίνει άκρη με συγκλίσεις, με το συγκλινο τι έγινε???

Εγώ έκανα μια ομελέτα με σύγκλινο το πρωί, έτσι για το γούρι 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βολιωτες ας ελπισουμε σε μια δυνατη μπουκα και ας κρατησει 2 ωρες... ας ευχαριστηθουμε οτι ερχεται και θα εχει εκπληξεις... εξαλλου, γιαυτο λεγομαστε βολος😉

μπραβο στην παρεα... φατε γιατι ακομα και με τα χιονια, νηστικο αρκουδι δε χορευει!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι λεει στο βιντεο για λογαριασμο???

Να κάνει δώρο την προβατίνα!!!

Ουδέν λάθος αναγνωρίζεται άμα τη καταναλώσει του εν λόγω εδεσματος για το γούρι!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Soto Weather said:

βολιωτες ας ελπισουμε σε μια δυνατη μπουκα και ας κρατησει 2 ωρες... ας ευχαριστηθουμε οτι ερχεται και θα εχει εκπληξεις... εξαλλου, γιαυτο λεγομαστε βολος😉

μπραβο στην παρεα... φατε γιατι ακομα και με τα χιονια, νηστικο αρκουδι δε χορευει!😆

Όλα παίζουν φίλε μου, όσο κι αν είμαστε αουτσάιντερ. Τα μοντέλα μίλησαν, τώρα θα μιλήσει ο καιρός. Και το σύγκλινο 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Για δώσε Νικ να ξέρουμε  τους αντιπάλους😋

Ο μεσαίος είναι ο Canadaathens13...ο αριστερός δεν ξέρω,μάλλον ο Πελοποννήσιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  H Κάσος επέστρεψε στα 10άρια ελάχιστη από yr.no

μην περιμένετε χιόνι κέντρο Αθήνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολόκληρος ο εμποδισμος στον μέσο όρο του παιου στις 144 μετακινήθηκε αρκετά πιο δυτικά και ελαφρά β.δυτικα ..πολύ καλή εξελιξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

βολιωτες ας ελπισουμε σε μια δυνατη μπουκα και ας κρατησει 2 ωρες... ας ευχαριστηθουμε οτι ερχεται και θα εχει εκπληξεις... εξαλλου, γιαυτο λεγομαστε βολος😉

μπραβο στην παρεα... φατε γιατι ακομα και με τα χιονια, νηστικο αρκουδι δε χορευει!😆

Εγώ πιστεύω η πιο μεγάλη έκπληξη που μπορεί να συμβεί είναι να μην έχουμε καθόλου καθόλου υετό και 5-6 βαθμούς, χαχαχα

Αν και δεν πιστεύω να συμβεί. Λογικά περαστικές μπόρες με 2 βαθμούς, 70% υγρασία και παν-μικρες νιφάδες χωρίς απολύτως καμιά ουσία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, yiannis_volos said:

Εγώ πιστεύω η πιο μεγάλη έκπληξη που μπορεί να συμβεί είναι να μην έχουμε καθόλου καθόλου υετό και 5-6 βαθμούς, χαχαχα

Δεν το θεωρώ καν έκπληξη αυτό 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

 

nao.gefs.fcst.png

Ευχαριστώ Κώστα...τριγύρω μας δηλαδή ,ας μείνουν σταθεροί οριακά κάτω από το 0 η στο 0 για κάποιες μέρες να παγιωθεί η κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον Μιχαήλ πάρε συνέντευξη να μας λέει για καταιγίδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Άμα κάνει τέτοιες αλλαγές  στις 0 ώρες πως να τον εμπιστευτεις στις 60,?

9-7GR.GIF?28-6

3-7GR.GIF?28-12

Αττικη εγινε ραδιοβοληση διορθωσε αμεσα 0,8 βαθμους! Απιστευτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

τον ήπιαμε πάλι. α ρε καημένη Πορταριά θα φτάσει Φλεβάρης και με το ζόρι 5εκ...

Το λιγο μαζεμα μπορει μεχρι αυριο βραδυ να το ξαναφερει δεν εγινε κατι μιλαμε για μικρες αλλαγες. Περιμενω μονο εναν να μιλησει που θα μιλησει λογικα αυριο. Τον Νταφη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos said:

τον ήπιαμε πάλι. α ρε καημένη Πορταριά θα φτάσει Φλεβάρης και με το ζόρι 5εκ...

Δυτικότερα τα έβγαλε τα οποία φαινόμενα πάντως το 12 με μια πολύ μικρή αύξηση... Δεν μιλάω όμως γιατί ακόμα και εγώ είπα να μην κοιτάμε μοντελα και να κοιτάμε δορυφόρο ... Προς θεού ούτε εγώ περιμένω αξιόλογα πράγματα, αλλά αν κάνει μια ωραία μπούκα με βαμβάκι ακόμα.και αν έχει 1-2 βαθμούς και στρώνει μόνο χλαπατσα και αυτοκίνητα δεν με χαλαει

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε αυτό λέω, όσο και να φτιάξει πάλι ελάχιστο θα είναι. και πάλι πιστεύω της πλάκας χιόνι θα κάνει στο Πήλιο εκτός από τα Χάνια που πάντα βρίσκουν υετό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

ε αυτό λέω, όσο και να φτιάξει πάλι ελάχιστο θα είναι. και πάλι πιστεύω της πλάκας χιόνι θα κάνει στο Πήλιο εκτός από τα Χάνια που πάντα βρίσκουν υετό. 

Πιστεύω Τσαγκαράδα πάει και 30 πόντο.... Εκεί θα τους επηρεζει από Δευτέρα ξημέρωμα μεχρι τρίτη μεσημέρι... Και Ζαγορά θα φάει καλά, έχει τις Τ αυτή τη φορά και το να ρεύμα...

Επίσης μια παρατήρηση... Εάν δεις βράδυ Δευτέρας το Αιγαίο έχει καμία 100-150  cape... Μπορεί να βγει πιο ισχυρή η μπόρα και να μην το αποτυπώνουν τα μοντέλα... Βέβαια μπορεί να βγει και μουφα. Όπως και να έχει όμως πάνω από 3 πόντους στις εύκολες, όπου είναι το καλύτερο σενάριο , δεν περιμενω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...