Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Αι να δούμε τζιφο τώρα αν και αυτον για μαπα τον κόβω οταν μουλαρώσει δεν αλλάζει ευκολα,μας βγάζει τη ψυχη πρώτα 

Ναι τοσο μουλαρωμα που ακομα και στις 48ωρες διαφορετικος ειναι🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανένα μουλαρωμα του τζιφου ο οποίος δεν πηγαίνει προς ούκμο, απλά το ούκμο είχε μια λεπτομέρεια διαφορετική που κανένα άλλο δεν έδειχνε. Απλώς η μεταβλητή τυχαίνει να είναι σημαντική για εμάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ολα τελειώνουν  σήμερα τζιφος παει να παρει σώβρακα για άλλη μια φορά....γάλλος ίδιος με αικον , μαζική στροφή σε σενάριο τζιφου αικον θα χουμε απο ολα τα 12 αρια μαλλον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Νομίζω ολα τελειώνουν  σήμερα τζιφος παει να παρει σώβρακα για άλλη μια φορά....γάλλος ίδιος με αικον , μαζική στροφή σε σενάριο τζιφου αικον θα χουμε απο ολα τα 12 αρια μαλλον..

Τι πινετε και δεν μας δινετε..αυτα τα δυο ειναι ιδια?Screenshot_2024-01-03-17-53-14-122_com.meteociel_fr.jpg.05b58810fc589ff498bb16e27ebc9c83.jpgScreenshot_2024-01-03-17-52-57-607_com.meteociel_fr.jpg.71158f762ad16e0a8c9e0c73bd151bef.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εισαι σε αλλες ωρες

Στις ιδιες τι σχεση εχει η βαση του Α στο ενα με το αλλο

 

IMG_20240103_175749.jpg

IMG_20240103_180153.jpg

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

96 ώρες και 108 πρωί, η απόδειξη όσων έλεγα πριν:

image.png.26c9173505cfc98759e41a1db45f7e18.png

έφυγε η σφήνα......

image.png.467fe729cbbdc961c7e67b1b0c6e6a0f.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τον άγγλο τα είπε όλα ο Μιχάλης παραπάνω...εγώ το είχα δεδομένο ότι θα τουμπάρει, δεν υπήρχε κανένα άλλο σενάριο στα πρωινά σαν του Άγγλου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιτετισματα και απο το ουκμο και απο τζιφο και απο ολα το απόγευμα σειρά εχεξ ο ευρωπαιος .....άλλη μια κακοκαιρια με χιονια εξαφανίζολ και χιονια πανω απο τα 700 όπως η προηγούμενη ενα πράγμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

αν καταφερει να βγαλει υετο την τριτη στα κεντροβορεια ειναι χιονι !!!!!!

gfs-2-144.png?12

...αν υπαρχει κατι σχετικο το ΣΚ     ....εννοειται οτι αυτο παλευεται μεχρι την Δευτερα. 🙂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι άλλο με αυτή την βλακεία...  Έφυγε ήδη ο μίσος χειμώνας, και έχουμε από πίσω τόσους άθλιους χειμώνες, και συνεχίζουμε ακάθεκτοι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαιτετισματα και απο το ουκμο και απο τζιφο και απο ολα το απόγευμα σειρά εχεξ ο ευρωπαιος .....άλλη μια κακοκαιρια με χιονια εξαφανίζολ και χιονια πανω απο τα 700 όπως η προηγούμενη ενα πράγμα 

Μια χαρα ειναι τα χιονια πανω απο τα 700 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα ειναι τα χιονια πανω απο τα 700 

Με τόσα χρόνια αχιονιάς όχι δεν είναι.,. Βέβαια ας έρθει και αυτό να στρώνουν τα βουνά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι άλλο με αυτή την βλακεία...  Έφυγε ήδη ο μίσος χειμώνας, και έχουμε από πίσω τόσους άθλιους χειμώνες, και συνεχίζουμε ακάθεκτοι....

Ούτε εγώ τέλος και απο μένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα ειναι τα χιονια πανω απο τα 700 

Εριξε και το Δεκέμβρη 

Καλά είναι αμα ζεις στη Κύπρο και όχι στη δυτικη μακεδονια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το έγραψα το πρωί ότι ο Άγγλος δεν είναι σε καλό φεγγάρι τον τελευταίο περίπου μήνα κατά διαστήματα βγάζει κάτι κουλά τρεξίματα μετά τις 120 ώρες, ένα τέτοιο ήταν και το σημερινό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...