Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σαφέστατα καλύτερος ο τζίφος από θέμα ψύχους! Μωρέ μπράβο!! Λιγότερος υετός αλλά αυτό διορθώνεται 

gfs-1-150.png

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με τόσα χρόνια αχιονιάς όχι δεν είναι.,. Βέβαια ας έρθει και αυτό να στρώνουν τα βουνά 

Μια θα σε χιονισει μεσα στο χειμωνα οχι 10 φορες δεν θα ειναι 12 θα ειναι 18 θα ειναι 25 το θεμα ειναι να ξεκινησει μια φυσιολογικοτητα και αυτη ξεκινα απο τα ορεινα ημιορεινα οχι απο τα πεδινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Κανονικό ξεβράκωμα ΟΥΚΜΟ. Σειρά έχει ο Παίος 😂

Καλα μην πιστευεις οτι θα γινει και αυτο που βγαζει τωρα ο τζιφος θα συμφωνησουν λογικα σημερα αλλα αλλο σεναρια θα υπαρξει μεχρι παρασκευη παλι στανταρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Καλα μην πιστευεις οτι θα γινει και αυτο που βγαζει τωρα ο τζιφος θα συμφωνησουν λογικα σημερα αλλα αλλο σεναρια θα υπαρξει μεχρι παρασκευη παλι στανταρ

Μακάρι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Και αυτός ο υετος που βάζει ο τζιφος να ξέρετε επιβεβαιωμένα χωρις χαμηλο πουθενα δε θα χει παρα μονο στα βουνά σε πεδινα μέρηδε θα χει υετο και μειον 5 στα 850 να δουν τα πεδινα οι θερμοκρασιες θα είναι 5,6 βαθμοι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, INUIT said:

βρε μια χαρα ειναι για προλογος...παμε να φερουμε και το μπαμπουλα τωρα !!!!

Γέλασα πολύ άσχημα.. Δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε αστείο αλλά ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ όντως.. Με τέτοιο αζορικο δεν δέχομαι να χαθεί καμία ευκαιρία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αλήθεια είναι ότι από αυτό το κατέβασμα ούτε εμείς στην Αγγλία ούτε η Ελλάδα ήταν να πάρει κάτι εξαρχής. Θα μπορούσε να πάρει κάτι η Β. Ελλάδα υπό προϋποθέσεις. Το κυρίως πιάτο είναι 15-24 Αγγλία και μετά Ελλάδα. Ε μετά θα πάρουν τα προσηνεμα μισό μέτρο και θα κλαίγονται οι υπόλοιποι. It is what it is. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Και αυτός ο υετος που βάζει ο τζιφος να ξέρετε επιβεβαιωμένα χωρις χαμηλο πουθενα θ αβγά μονο στα βουνά σε πεδινα μέσ η δε θα χει υετο και απο ακαι μειον 5 στα 850 να δουν τα πεδινα οι θερμοκρασιες θα είναι 5,6 βαθμοι

το το ΠΣΚ ο υετος....αν συνεχισει το δυτικισμα !!!! και κανονιστε με τον αλλον τον παρατημενο ( γουεδερμανιακ ) .....στο 00 καφεδακι παρεα  !!!!🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, ICELARISSA said:

Καλα μην πιστευεις οτι θα γινει και αυτο που βγαζει τωρα ο τζιφος θα συμφωνησουν λογικα σημερα αλλα αλλο σεναρια θα υπαρξει μεχρι παρασκευη παλι στανταρ

Ναι, κι εγώ αυτό πιστεύω. Ότι το τελικό σενάριο θα είναι ακόμα περισσότερο για γέλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήμουν από τους πιο επίμονους αλλά ήρθε η ώρα να πω κι εγώ αντίο για το 11/1

Ε λοιπόν... ΑΝΤΙΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά και το ευρωπαϊκό θα βγει αισχρό η μέσα από την τόση αισχροτητα την βρώμα και την δυσοσμία μπορεί να βγάλουμε διαμάντι στο τελος🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Winterlove είπε:

Ήμουν από τους πιο επίμονους αλλά ήρθε η ώρα να πω κι εγώ αντίο για το 11/1

Ε λοιπόν... ΑΝΤΙΟ

Στάσου.. Μύγδαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Στάσου.. Μύγδαλα

Εδω είμαι δε φεύγω.. πάμε παρακάτω😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...