Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα τα καταφέρει ο τζίφος, και λογικά και για μετά θα ψιλοχαλάσει. Θέλω καθαρό ατλαντικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Δεν θα τα καταφέρει ο τζίφος, και λογικά και για μετά θα ψιλοχαλάσει. Θέλω καθαρό ατλαντικό.

Μιχαήλ θα τα καταφέρει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κοίτα να δεις για λόγους όχι τοπικιστικους αλλά ουσιαστικούς ο Σάκης...και από την παλαιότερη γενιά ο ζιακόπουλος που τον έχω συνδέσει με ωραίες αναμνήσεις από τον καιρό για τους αγροτες και .επίσης είμαι φαν της σουζη και για την ουσία αλλά και προπαντός για την προσωπικότητα που μετράει σε κάθε επάγγελμα και υπάρχουν και άλλοι που είναι στο στυλ που σου περιγράφω κυρίως από την παλαιότερη γενια..τους υπόλοιπους που σφάζονται μαχαιρωνοντε πέταν μπηχτες ζητωκραυγαζουν για κάθε επιτυχία και όλα αυτά τα ωραία που ζούμε τα σύγχρονα χρόνια με αφήνουν παγερά αδιάφορο και δεν θέλω ούτε να τους ακούω ούτε να τους βλέπω τους περισσότερους...η σεμνότητα το χιούμορ και ο καλός χαρακτήρας και φαίνονται κάνουν την διαφορά σε κάθε δουλειά σε κάθε επάγγελμα...ελπίζω να σε κάλυψα.

Καλα εκει αρχες των 90ς ηταν ολα τα λεφτα το δελτιο καιρου - ο καιρος για τους αγροτες -

Πιο παλια αν και ημουν μικρος τοτε ακομα θυμαμαι που περιμενα πως και πως τα δελτια καιρου με τον Ζιακοπουλο το 1988 μετα τον φοβερο χιονια του Δεκεμβριου λες και ηταν μολις χθες - μηπως και εχουμε και αλλες χαρτοπετσετες χαχα

Ζιακοπουλο και τωρα διαβαζω και απο τους νεους μονο Μιχαηλ  και Γιαννιωτης Γ. οποτε ειμαι κατι παραπανω απο κομπλε.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, heavy snow είπε:

Καλα εκει αρχες των 90ς ηταν ολα τα λεφτα το δελτιο καιρου - ο καιρος για τους αγροτες -

Πιο παλια ακομα θυμαμαι που περιμενα πως και πως τα δελτια καιρου με τον Ζιακοπουλο το 1988 μετα τον φοβερο χιονια του Δεκεμβριου λες και ηταν μολις χθες - μηπως και εχουμε και αλλες χαρτοπετστες χαχα

Ζιακοπουλο και τωρα διαβαζω και απο τους νεους μονο Μιχαηλ  και Γιαννιωτης Γ. οποτε ειμαι κατι παραπανω απο κομπλε.

Next g...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ θα τα καταφέρει ...

Αν ήταν όσο δυτικά ήταν στο 6αρι με όσο νότια πήγε τώρα θα έβγαζε ένα πολύ όμορφο μετωπάκι, και λογικά ένα πέτρινο χιόνι.. θα το παλέψουμε

 

 

χαχα, πάει το ούκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Καλα εκει αρχες των 90ς ηταν ολα τα λεφτα το δελτιο καιρου - ο καιρος για τους αγροτες -

Πιο παλια ακομα θυμαμαι που περιμενα πως και πως τα δελτια καιρου με τον Ζιακοπουλο το 1988 μετα τον φοβερο χιονια του Δεκεμβριου λες και ηταν μολις χθες - μηπως και εχουμε και αλλες χαρτοπετστες χαχα

Ζιακοπουλο και τωρα διαβαζω και απο τους νεους μονο Μιχαηλ  και Γιαννιωτης Γ. οποτε ειμαι κατι παραπανω απο κομπλε.

χαχα ευχαριστώ Μίλτο,! Βέβαια έχω κάτι έτη φωτός μέχρι να φτάσω τον Ζιακο😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανδρέας Λαζάνης, Γιώργος Μελανίτης, Ευριδίκη Καραμανή, Δημήτρης Ζιακόπουλος. Εγώ αυτούς θυμάμαι όταν  ακουγα τον καιρό μικρός στην ΕΡΤ και μάλιστα ο Λαζάνης με έπειθε ότι θα χιονίσει στη Θεσσαλονίκη όταν τον άκουγα να λέει την πρόβλεψη...

Ωραία χρόνια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν ήταν όσο δυτικά ήταν στο 6αρι με όσο νότια πήγε τώρα θα έβγαζε ένα πολύ όμορφο μετωπάκι, και λογικά ένα πέτρινο χιόνι.. θα το παλέψουμε

Ναι είναι ένα τίποτα...εγώ θέλω να βγάλει και κέντρακι Σκιάθο Σκόπελο...ένα 6αωρο με φουλ χιονοθύελλα μπορεί να το βγάλει αυτό το ύπουλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

Ανδρέας Λαζάνης, Γιώργος Μελανίτης, Ευριδίκη Καραμανή, Δημήτρης Ζιακόπουλος. Εγώ αυτούς θυμάμαι όταν  ακουγα τον καιρό μικρός στην ΕΡΤ και μάλιστα ο Λαζάνης με έπειθε ότι θα χιονίσει στη Θεσσαλονίκη όταν τον άκουγα να λέει την πρόβλεψη...

Ωραία χρόνια!!!

εγω οταν εβλεπα Λαζανη ημουν σιγουρος οτι θα πει για χιονια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι είναι ένα τίποτα...εγώ θέλω να βγάλει και κέντρακι Σκιάθο Σκόπελο...ένα 6αωρο με φουλ χιονοθύελλα μπορεί να το βγάλει αυτό το ύπουλο...

Ναι, αλλά θερμοκρασιακά πώς θα είναι;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω ρε είναι πολύ όμορφη αυτή η σφήνα ...μπορεί να βγάλει βίαιο χιόνια σάρωμα σαν καλοκαιρινή καταγθδα φάση σε ραγδαιοτητα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&

Ωραία ens 6αριου, μόλις τα είδα. Όσο περισσότερο εκφυλιστεί η άνοδος μετά τις 16, τόσο το καλύτερο και μετά βλέπουμε τι γίνεται. Μακάρι στην τελική να πάει στα κλιματικά σιγά σιγά.

Μα δεν έχει κλειδώσει καμία άνοδος, μέχρι 16 περίπου ξέρουμε τι θα κάνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BillG είπε:

Ναι, αλλά θερμοκρασιακά πώς θα είναι;;;

Εάν βγάλει κέντρακι εκεί που λέω θερμοκρασιακά θα πέσει κατακόρυφα μαζί με τα χιόνι...με μείον θα χιονίζει και σημείο Δρόσου στα τάρταρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Παιδιά είπαμε ο καθένας κρίνεται για τα πεπραγμένα του...πάμε παρακάτω...

Συμφωνοι αλλα να τα λεμε κιολας. Ουδεν κρυπτον κ ολοι κρινονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Μα δεν έχει κλειδώσει καμία άνοδος, μέχρι 16 περίπου ξέρουμε τι θα κάνει

σωστός. πιο σωστή έκφραση θα ήταν η διαφαινόμενη στα μοντέλα άνοδος.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAIONAS είπε:

εγω οταν εβλεπα Λαζανη ημουν σιγουρος οτι θα πει για χιονια 

Το χειρότερο μου ήταν όταν ακουγα το προηγούμενο βράδυ να λένε: " Αύριο στη Θεσσαλονίκη προβλέπονται τοπικές νεφώσεις που γρήγορα θα πυκνώσουν και θα δώσουν χιονόνερο ή χιόνι, οι άνεμοι θα πνέουν... κλπ" και ξυπνούσα την άλλη μέρα και δεν είχε στον ορίζοντα ούτε συννεφάκι για δείγμα και ούτε εμφανιζόταν τίποτα😢😢😢...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, icestorm είπε:

Συμφωνοι αλλα να τα λεμε κιολας. Ουδεν κρυπτον κ ολοι κρινονται

Απλά πανό για ευνόητους λόγους είπαμε να μην κριτικάρουμε δημόσια πρόσωπα γενικά και αποφεύγουμε εντελώς πολιτικές συζητήσεις και οτιδήποτε έχει να κάνει με τον πολιτικό δημόσιο βίο με την στενή η την ευρεία έννοια του...για αποφυγή δυσάρεστων καταστάσεων...βέβαια οκ κάθε κανόνας ανά περίπτωση που και που έχει και εξαιρέσεις δεν είμαστε αρτηριοσκληρωτικοι 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εάν βγάλει κέντρακι εκεί που λέω θερμοκρασιακά θα πέσει κατακόρυφα μαζί με τα χιόνι...με μείον θα χιονίζει και σημείο Δρόσου στα τάρταρα...

Κατι προσπαθησαν να κανουν τα 12αρια για 17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

στα βορεια κ μονο, ακομα κ ενα βαλκανικο μετωπο απο τα παλια μπορει να κανει θαυματα εαν κατσει σωστα κ χωρις κλειστο χαμηλο!

Ναι τα χαμε ψωμοτυρι κάποτε ..οι χιονιαδες της μισής μέρας που στρωνανε κι όλας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...