Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Προσήνεμο τσιμπούσι 28/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

μια ερώτηση, εγώ θα βρίσκομαι άνω κυψέλη σύνορα με γαλάτσι, πόση ώρα υπολογίζετε για να φτάσ στο μέρος που έχουμε κανονίσει? Να ξέρω πότε να ξεκινήσω

Θα σε βολεψει πολύ το μετρό στάση Κορυδαλλός. Από εκεί είναι κοντά αν και μπορεί να σε φέρει και κάποιος από εμάς που θα έρθει με αυτοκίνητο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Michael είπε:

Θα σε βολεψει πολύ το μετρό στάση Κορυδαλλός. Από εκεί είναι κοντά αν και μπορεί να σε φέρει και κάποιος από εμάς που θα έρθει με αυτοκίνητο 

θα δω τι μπορώ να κάνω συνονόματε, ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.brainΑ 20.κασπερακος 21.Χελμος 22.swordy 23.Ζαρουχλιωτης  

+4

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.brainΑ 20.κασπερακος 21.Χελμος 22.swordy 23.Ζαρουχλιωτης  24.SnowNurse

 

+3

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Την Εσκισα τη γατα..Θα ρθω χωρις τη Βιβη...Οποτε το νου σας...🤣

FkFz.gif

Με ταξι φανταζομαι θα ερθεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι φιλε και θα φυγω με το Εκαβ...🤣Πηρα και αδεια για τη δευτερα..Να κατσω και μια μερα νοσοκομειο!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ναι φιλε και θα φυγω με το Εκαβ...🤣Πηρα και αδεια για τη δευτερα..Να κατσω και μια μερα νοσοκομειο!!!

Ο Θεος να βαλει το χερι του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Την Εσκισα τη γατα..Θα ρθω χωρις τη Βιβη...Οποτε το νου σας...🤣

FkFz.gif

Η γάτα όμως σε διαβάζει τώρα....κούνια που σε κουναγε🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παίδες! Λοιπόν επειδή κατά 90% θα έρθω με τραίνο, υπάρχει μήπως περίπτωση να τον βγάζει κάποιον ο δρόμος του κοντά στο σταθμό Λαρίσης ώστε να παμε μαζί στο μαγαζί; 

Δε θέλω να μπλέξω με συγκοινωνία γιατί και ο χρόνος που θα κάτσω είναι συγκεκριμένος και θέλω να τον αφιερώσω στη συνάντηση! 😁 Αν τυχόν είναι κάποιος προς τα εκεί να μου πει να συνεννοηθούμε! (Λογικά κάπου στις 12+ με 12μιση φτάνω και θα φύγω μετά με το τραίνο των 6) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρασκευή βράδυ θα είμαι Αθήνα. Πριν το τσιμπουσι επειδή δεν θα έχω τίποτα να κάνω όποιος αν θέλει κανείς συναντιομαστε το Σάββατο.

@galatsioths αν θες συναντιομαστε που είμαστε και κοντά, αν και από ότι είδα τις αναφορές σου, μάλλον θα είσαι ακόμα Πάτρα?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά τώρα είδα για την συνάντηση!! Κρίμα που είμαι στην Πάτρα λογω εξεταστικής. Θα ήταν μεγάλη ευκαιρία να γνωρίσω επιτέλους τις πραγματικές φάτσες πισω απο τα "εικονίδια"που βλέπω εδώ και 10 χρόνια😂.

Καλά να περάσετε. Ας μείνει κάποιος νηφάλιος να κουβαλήσει μετά 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, galatsioths είπε:

Παιδιά τώρα είδα για την συνάντηση!! Κρίμα που είμαι στην Πάτρα λογω εξεταστικής. Θα ήταν μεγάλη ευκαιρία να γνωρίσω επιτέλους τις πραγματικές φάτσες πισω απο τα "εικονίδια"που βλέπω εδώ και 10 χρόνια😂.

Καλά να περάσετε. Ας μείνει κάποιος νηφάλιος να κουβαλήσει μετά 😁

Θα του φυγει ο κωλος μες τα χιόνια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 23/1/2024 at 11:18 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.brainΑ 20.κασπερακος 21.Χελμος 22.swordy 23.Ζαρουχλιωτης  24.SnowNurse

 

+3

 

25..Tolisk20

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Melisourgos είπε:

Ένας ακόμα χωράει ; Ντίνος φιλαράκι προσπαθώ να τον μυησω στη τρέλα μας 

Αρκει να αντεξει στις θηριωδίες.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ωραιότερο τσιμπούσι με τον χιονιά αγκαλιά μας και στις αναμονές μας στο κόκκινο....τελειότητα.....κάποιοι θα πρέπει να έχουν μαζί και την "σκελέα" τους έτσι;;;....Συμφωνείς γειτονάκι εκ του Ανω πατηματος έτσι δεν είναι;;; 😃

Κι όλοι από 12,30-13.00 να είμαστε εκεί για νάχουμε χρόνο να είμαστε κάμπσοο μαζί και να το διασκεδάσουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 24/1/2024 at 9:31 ΜΜ, Φύδας96 είπε:

Καλησπερα παίδες! Λοιπόν επειδή κατά 90% θα έρθω με τραίνο, υπάρχει μήπως περίπτωση να τον βγάζει κάποιον ο δρόμος του κοντά στο σταθμό Λαρίσης ώστε να παμε μαζί στο μαγαζί; 

Δε θέλω να μπλέξω με συγκοινωνία γιατί και ο χρόνος που θα κάτσω είναι συγκεκριμένος και θέλω να τον αφιερώσω στη συνάντηση! 😁 Αν τυχόν είναι κάποιος προς τα εκεί να μου πει να συνεννοηθούμε! (Λογικά κάπου στις 12+ με 12μιση φτάνω και θα φύγω μετά με το τραίνο των 6) 

Παιδες ειναι καποιος που μπορει να βρεθει με τον Νικο να τον φερει Κορυδαλλο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...