Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Προσήνεμο τσιμπούσι 28/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Τι να λέγε ο έρμος ο Μιχαήλ...🤣🤣🤣🤣

Ε ναι, σκέφτηκα τον εαυτούλη μου η αλήθεια είναι, και δεν ντρέπομαι να το πω.🤣 Χαχαχα 

Πάντως ρε ένα 30ποντο θέλω να ξεχαρμανιασω, αυτό! Άντε τα λέμε πιο μετά, πάω να φορτίσω το κινητό μου τώρα, οπότε δεν έχω μέσο πληκτρολόγησης 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε ναι, σκέφτηκα τον εαυτούλη μου η αλήθεια είναι, και δεν ντρέπομαι να το πω.🤣 Χαχαχα 

Πάντως ρε ένα 30ποντο θέλω να ξεχαρμανιασω, αυτό! Άντε τα λέμε πιο μετά, πάω να φορτίσω το κινητό μου τώρα, οπότε δεν έχω μέσο πληκτρολόγησης 😄

Άντε ρίξε μελέτη ...έμεινες πίσω..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μπορούσα να πω ότι η σημερινή ημέρα ήταν συγκινητική για εμένα!

Άτομα τα οποία διάβαζα και επικοινωνούσα απρόσωπα μαζί τους διαδικτυακά για σχεδόν 15 χρόνια, έλαβαν επιτέλους ανθρώπινη υπόσταση και αλληλεπίδραση.

Εκλεκτό φαγητό, όμορφες συζητήσεις, ζεστοί άνθρωποι.

Εις το επανειδείν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Και κατι αλλο που διαπιστωσα..Οχι πως δεν το ξεραμε..

Οοο εεε το φορουμ ειναι πρασινο παναθηναικε...!!🤣

Εγω το διαπιστωσα αλλα τεσπα...θα ανοιξω ερευνα συντομα.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επρόκειτο για μια εξαιρετική συνάντηση. Ίσως την καλύτερη από όλες όσες έχω έρθει. Όλοι ήμασταν χαλαροί ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή έχουμε ΑΠΟΔΕΧΘΕΊ ότι έρχεται μουφα!!!

Και η αποδοχή είναι το ήμισυ της θεραπείας 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εις το επανειδείν!

Περασα θαυμασια, το φαγητο ηταν εξίσου θαυμάσιο και γνωρισα και νεα άτομα, μεταξύ αυτών τον Μιχαήλ @[weathermaniac] που κλήρωσε τον ευατό του για να ανοιξει το μήνα! Γούσταρα πολύ να το δω αυτό με την ατυχία που μας έχει βρει φέτος και έγινε πράξη. Ποσο πιο χαμηλά να πεσουμε άλλωστε καιρικά; Μη φοβάστε καθολου, αλλωστε τυχαία κληρωσε τον ευατό του! Το πρωτο σημαδι οτι θα μας φερει τύχη αυτη τη φορά! Εγω το είδα με τα μάτια μου χαχαχα

Η παρέα σήμερα ήταν όλα τα λεφτά και τα παιδια εξαιρετικά. Και για εμένα ειναι συγκινητικό όλο αυτο σε ενα βαθμο. Δε μπορω να το διανοηθω πως με ανθρώπους που αρχισα να διαβαζω 12 χρονια πριν, ως εφηβος στο παλαιο φορουμ και πληρως ανιδεος σχετικα με τα μοντέλα και το καιρό αρχικά (έμαθα από εσάς!), σήμερα βρισκόμαστε απο κοντά και είμαστε χωρις υπερβολή, μια μεγαλη οικογένεια. Ουτε πριν 5 χρονια, το 2019, που εγγραφηκα στο φορουμ κι αρχισα δειλα δειλα να γραφω, μπορουσα να το διανοηθω αυτο. Ενιωσα σημερα ειδικα σα να βρισκομαι στο σπιτι μου, χωρις υπερβολή! Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα όμορφα, το κλίμα εξαιρετικό, όλα τα παιδιά άψογα, περάσαμε υπέροχα κάναμε και το χαβαλέ μας...ο Γιώργος @ΠΩΓΩΝΙεξαιρετικό παιδί, άψογο σέρβις και φαγητό! Να είμαστε καλά να το επαναλάβουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαθειά συγκινημένος από την σημερινή ημέρα....πολύ τυχερός που βρέθηκε στην ζωή αυτό το φόρουμ μ αυτούς του τύπους....

Άφιξη στην Σέτα με καρτερικότητα για αυτά που έρχονται...

 

IMG_20240128_232750.jpg.d6ca2798a986b77b7e86e8e97e9a2fe6.jpgIMG_20240128_232757.jpg.ed7eede1a612a887da6267188c1d17d1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Βαθειά συγκινημένος από την σημερινή ημέρα....πολύ τυχερός που βρέθηκε στην ζωή αυτό το φόρουμ μ αυτούς του τύπους....

Άφιξη στην Σέτα με καρτερικότητα για αυτά που έρχονται...

 

IMG_20240128_232750.jpg.d6ca2798a986b77b7e86e8e97e9a2fe6.jpgIMG_20240128_232757.jpg.ed7eede1a612a887da6267188c1d17d1.jpg

Καλα να περασετε Γιωργαρα.Καλα θαψιματα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα τέλεια ομαδα χάρηκα που είδα παλιούς γνώριμους και επίσης που είδα νεα πρόσωπα..!!!! Η ιστορία άρχισε  το 2008 και συνεχίζετε 16 χρόνια τώρα με φιλίες πολυ δυνατές κ ολα αυτα μεσα απο ενα φόρουμ....να περνάτε ολοι όμορφα την υγεια μάς να έχουμε  και εχει ο θεος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερο το καιρικο παρεακι...Ντεμπουτο και απο μενα καθως δεν ηξερα κανεναν σας απο κοντα..πλεον βρισκομαι στις φωτογραφιες σας!!..εις το επανιδειν!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά φέτος όλοι σερβιριστηκαμε ..."τσιμπούσι"...😋😋😋🤣🤣🤣...καλά που κάναμε και κάνα δυο... τσιμπούσια... και στανιαραμε και εδώ και εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 28/1/2024 at 6:05 ΜΜ, south coast είπε:

IMG_6978.jpeg.9979ccb2e54158277c438d60662ef26c.jpeg

Μιχαλαρας στην κληρωση επιλέγει τον εαυτό του με επιτηρητή τον @DIMITRIS

 Μιχαήλ από το μέλλον σε σχέση με τότε: Η στιγμή που κρίθηκε το κάψιμο του Φλεβάρη😌😹

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 Μιχαήλ από το μέλλον σε σχέση με τότε: Η στιγμή που κρίθηκε το κάψιμο του Φλεβάρη😌😹

Πολύ απλά την επόμενη φορά θα σου απαγορεύσουν την είσοδο;🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Πολύ απλά την επόμενη φορά θα σου απαγορεύσουν την είσοδο;🤣🤣

Θα μπω με το ζόρι😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 Μιχαήλ από το μέλλον σε σχέση με τότε: Η στιγμή που κρίθηκε το κάψιμο του Φλεβάρη😌😹

Εγώ φταίω... φαγώθηκα να κληρωθείς και ιδού τα αποτέλεσματα 🤣.. μεχρι και δίπλα σου καθόμουν στη κλήρωση, δίνοντάς σου όλη μου τη θετική ενέργεια και τελικά χιόνι πουθενά, ούτε Αθήνα και κυρίως, ούτε Γιάννενα ούτε Θεσσαλονίκη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

 Μιχαήλ από το μέλλον σε σχέση με τότε: Η στιγμή που κρίθηκε το κάψιμο του Φλεβάρη😌😹

Έπρεπε να αρπάξω το χαρτακι,λαθος μου😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...