Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Προσήνεμο τσιμπούσι 28/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ΄έρθω κι εγώ σίγουρα. Εχω αγώνες εκείνη την ημέρα στον Ταύρο. Δεν θυμαμαι τι ώρα είναι. Νομίζω απόγευμα. Οπως και να έχει,. θα έρθω 100%! Ειτε πριν είτε μετά. Με φόρμες. 

Βάλτε με στη λίστα οπωσδήποτε!

Επίσης έχω χιονολάστιχα, οπότε θα έρθω ακόμα και μισό μέτρο χιόνι που υπολογίζω οτι θα εχει!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Snowparty said:

Δεν βλεπω να το γλυτωνεις το ξυλο απ τον στρατηγο....😂😂😂

Εσύ ετοιμάσου το καλοκαίρι να έρθεις μόνο με μαγιό στη συνάντηση. Θα βάλω ειδικό όρο για σένα. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Εσύ ετοιμάσου το καλοκαίρι να έρθεις μόνο με μαγιό στη συνάντηση. Θα βάλω ειδικό όρο για σένα. 😂

Δεν εχω κορμι πλεον τα χω παρατησει εχω παθει ζημιες σε τενοντες απ τα βαρη.....2012-2018 ηταν τα φορτε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες θα ήθελα και εγώ να έρθω αλλά λόγω απόστασης και υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ αλλά θα ήθελα πολύ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από μένα. Αν και είμαι πολλά χρόνια μελος και από το προηγούμενο, δεν κατάφερα να έρθω σε κάποια συνάντηση λόγω υποχρεώσεων. Αυτή τη φορά θέλω να έρθω να σας γνωρίσω και από κοντά. Οπότε βάλτε με και εμένα στη λίστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ά ρε τρελέ....βλέπω την ημερομηνία της συνάντησης την έβαλες σε περίοδο μεγαλου καιρικού ενδιαφέροντος για εσάς.......😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμο επιτελείο,

ως επαγγελματικός μετανάστης στη Λαμία, θα ήθελα κι εγώ να έρθω στη συνάντηση αλλά δυστυχώς δεν έχω μέσο! Αν υπάρχει κάποιος από Φθιώτιδα και πάνω που σκοπεύει να κατέβει αυθημερόν να με υπολογίσετε! 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael  16.μελισουργος  17.Φύδας96

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Φύδας96 είπε:

Προσηνεμο επιτελείο,

ως επαγγελματικός μετανάστης στη Λαμία, θα ήθελα κι εγώ να έρθω στη συνάντηση αλλά δυστυχώς δεν έχω μέσο! Αν υπάρχει κάποιος από Φθιώτιδα και πάνω που σκοπεύει να κατέβει αυθημερόν να με υπολογίσετε! 😎

Φίλε αυθημερον θα κατεβει ο Θανασης απο Μακρακωμη.Μαλλον με τρενο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φίλε αυθημερον θα κατεβει ο Θανασης απο Μακρακωμη.Μαλλον με τρενο.

Α όντως; αν το δει να γράψει εδώ για να μιλήσω αν είναι μαζί του για να το κανονίσουμε! Γιώργο, το μικρό μ είναι Νίκος! 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Φύδας96 είπε:

Α όντως; αν το δει να γράψει εδώ για να μιλήσω αν είναι μαζί του για να το κανονίσουμε! Γιώργο, το μικρό μ είναι Νίκος! 😁

Εγινε Νικο.Θα το κανονισετε σιγουρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.braina

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τοπος επελέγη προσεκτικά. Νοτιοδυτικά μην αποκλειστουμε και εχουμε άλλα. Το.μαγαζι ειναι εξαιρετικο, και φουλ του προσηνεμου.

Θα ερθω (πλην απροοπτου) για να εγγυηθω με την παρουσια μου την ορθη κληρωση της λαχειοφορου του oldboy. Και για κανενα μεζε.😉

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.braina 20.κασπερακος

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ανέβω αυτό το σκ λόγω μιας υποχρέωσης, αλλά με κάνετε να το σκέφτομαι σοβαρά να ανέβω ξανά. Θα σας πω με σιγουριά στ μέσα της άλλης εβδομάδας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ εχει δηλωσει ο Γιωργαρος αλλα επρεπε να το γραψω και επισημα..ΠΑΡΩΝ!!!...Τρεις θεσεις...Εγω,η Βιβη και η ασπιδα της....🤣Αντε να τα πουμε..Καιρο εχουμε ολοι μαζι...Και να γνωρισουμε και νεους φιλους!!!Με το καλο λοιπον!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 17/1/2024 at 9:56 ΜΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

1.Τεο 2.snowman 3.sakis 4.oldboy 5.dimitris 6.evia1987 7.weathermaniac 8.menidi 9.kapelosg. 10.winterlove 11.Δημος 12.ΠετροςΑ 13.south coast 14.canadathens 15.michael 16.μελισουργος 17.Φύδας96 18.beach-snow 19.brainΑ 20.κασπερακος 21.Χελμος

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...