Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Προσήνεμο τσιμπούσι 28/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσηνεμα κομμαντα!Παει πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που καναμε την τελευταια μεγαλη μαζωξη.Ηρθε ο καιρος να ανταμωσουμε.Κυριακη μεσημερι 28/01 στο Μπαϊρακι του αδερφού μας του Γιώργου @ΠΩΓΩΝΙ στον Κορυδαλλο με guest star κλαρίνο τον Θανασάρα @Snowparty για ξέφρενο γλεντι

Αρχίστε να δηλώνετε παρουσίες για να μπορεσει ο Γιωργος να οργανωθει.Τα hardcore προσηνεμα μελη να κανουν τα κουμαντα τους,να αποφυγουν παντοφλες,τηγανια και κηροπήγια και να ερθουν.Μακαρι να ερθουν και νέοι φίλοι. 

Το τσιμπούσι δεν θα γινει μονο σε περιπτωση μεγάλου χιονιά. 

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσα εκτός απρόπτου, π.χ. να έχει κλείσει η εθνική από το χιονιά...χαχα. 

Πέρα την πλάκα δηλώνω συμμετοχή και ελπίζω να μην προκύψει κάτι ώστε να έρθω, το θέλω πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και πιστεύω σε μεγάλο χιονιά το επόμενο ΣΚ ,με πολικές θερμοκρασίες ,στούπες ,112 κτλ. θα πάρω το ρίσκο και θα δηλώσω συμμετοχή . 

Ελπίζω να προνοήσουν οι διαχειριστές και να έχει λαχειοφόρο και κλήρωση με πλούσια δώρα !

Μερικές ιδέες :Τσουβάλια αλάτι , αλυσίδες , χιονοκουβέρτες , φτυάρια , χιονοπέδιλα, φλασκιά με Θαλλασινό νερό ( να το ρίχνεις στα σκαλιά να μην παγώνουν)  , σκυλιά Αγίου Βερνάρδου ,εκχιονιστικά μηχανήματα ...  Κυρίες μουουουοουου ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι από Χαλκίδα νομίζω μπορούμε να συννενοηθούμε να κατέβουμε μαζί αν θέλετε, εγώ προσφέρομαι με το δικό μου αυτοκίνητο να έρθουν όσοι χωράνε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ να έρθω ή θα φάω ξύλο? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλεια βρήκα λόγο για να κατέβω Αθήνα, σπίτι έχω εξάλλου, παίζει και σε κάποια χρόνια να γίνει μόνιμο οπότε παίζει σοβαρα. 

Και φυσικά θέλω πολύ να δοκιμάσω το φαγητό!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τέλεια βρήκα λόγο για να κατέβω Αθήνα, σπίτι έχω εξάλλου, παίζει και σε κάποια χρόνια να γίνει μόνιμο οπότε παίζει σοβαρα. 

Και φυσικά θέλω πολύ να δοκιμάσω το φαγητό!

Ωραία θα βάλω εσένα ασπίδα να φας τις πρώτες τις ψιλές και θα λέω όχι όχι ΑΥΤΟΣ είναι ο κρυφοκαυσωνάκιας 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα μαγκες και γω μέσα εκτός απροόπτου, αν και κάτι μου λέει ότι εκείνο το ΣΚ θα χει προσήνεμο χιονια σχολιάσουμε λάιβ😂

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Καλησπέρα μαγκες και γω μέσα εκτός απροόπτου, αν και κάτι μου λέει ότι εκείνο το ΣΚ θα χει προσήνεμο χιόνια θα σχολιάσουμε λάιβ😂

Α καλά. Επειδή θέλω να ζήσω τα λέμε σε καλοκαιρινό τσιμπούσι τότε 😂

Θα οργανώσω εγώ ένα σε παραλιακό μαγαζί της Αθηναϊκής Ριβιέρας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ωραία θα βάλω εσένα ασπίδα να φας τις πρώτες τις ψιλές και θα λέω όχι όχι ΑΥΤΟΣ είναι ο κρυφοκαυσωνάκιας 😂

Κάνενα πρόβλημα αδερφέ έχω πάθει ανοσία με τόσες φάπες, ειλικρινά ανυπομονούσα για μια συνάντηση Αθήνας τώρα που έχω το σπίτι! Το μόνο που μπορεί να με εμποδίσει είναι χιονιάς λαρισας-ιωαννινων, άρα δεν θα με εμποδίσει τίποτα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσα κι εγώ κι ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά με άλλα παιδιά... αυτή τη φορά μόνος μου θα έρθω, οπότε μην υπολογίσετε άλλο άτομο.

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τέλεια βρήκα λόγο για να κατέβω Αθήνα, σπίτι έχω εξάλλου, παίζει και σε κάποια χρόνια να γίνει μόνιμο οπότε παίζει σοβαρα

Να έρθεις Μιχαήλ, εφόσον μπορέσεις! Φυσικά την υγεία μας να έχουμε μέχρι τότε! Θα χαρώ πολύ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Α καλά. Επειδή θέλω να ζήσω τα λέμε σε καλοκαιρινό τσιμπούσι τότε 😂

Θα οργανώσω εγώ ένα σε παραλιακό μαγαζί της Αθηναϊκής Ριβιέρας. 

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε, είμαι πολύ φιλικός άνθρωπος δεν δαγκανω ακόμα και αν η Μονεμβασιά δεν πέσει κάτω από 5.8😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Μέσα κι εγώ κι ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά με άλλα παιδιά... αυτή τη φορά μόνος μου θα έρθω, οπότε μην υπολογίσετε άλλο άτομο.

Να έρθεις Μιχαήλ, εφόσον μπορέσεις! Φυσικά την υγεία μας να έχουμε μέχρι τότε! Θα χαρώ πολύ!

Εννοείται, θέλω και εγώ πολύ να σας γνωρίσω από κοντά, πέρα από αυτούς που ήδη ξέρω! Έτσι και αλλιώς αν όντως μείνω Αθήνα στο μέλλον θα χρειαστώ και καινούργιους φίλους να βλέπω. Χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Α καλά. Επειδή θέλω να ζήσω τα λέμε σε καλοκαιρινό τσιμπούσι τότε 😂

Θα οργανώσω εγώ ένα σε παραλιακό μαγαζί της Αθηναϊκής Ριβιέρας. 

Άμα έρθεις κάτι μου λέει πως αμέσως μετά θα χιονιστούμε.... ελαα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Εγω θα ειμαι σε διαφορετικο τραπεζι με την ορχηστρα????

Εσυ εισαι guest star λεμε.Δεν μπαινεις σε λιστες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εσυ εισαι guest star λεμε.Δεν μπαινεις σε λιστες.

Εγω θα μαι ο κουκος που θα φερει την ανοιξη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

@South καυσωνάκιαςλεγε μωρε σοβαρα.Θα ερθεις?Να σε αφησω στη λιστα?

Έλα, κοίτα τα ΣΚ συνήθως κρατάω τον μπέμπη. Θέλω αλήθεια να σας γνωρίσω από κοντά αλλά το πιο διπλωματικό για μένα είναι να σας δω το καλοκαίρι που θα παίζω στην έδρα μου χεχε.

Από Ιούνιο και μετά υπόσχομαι ότι κανονιστεί θα έρθω! Τον λόγο μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Έλα, κοίτα τα ΣΚ συνήθως κρατάω τον μπέμπη. Θέλω αλήθεια να σας γνωρίσω από κοντά αλλά το πιο διπλωματικό για μένα είναι να σας δω το καλοκαίρι που θα παίζω στην έδρα μου χεχε.

Από Ιούνιο και μετά υπόσχομαι ότι κανονιστεί θα έρθω! Τον λόγο μου

Δεν βλεπω να το γλυτωνεις το ξυλο απ τον στρατηγο....😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...