Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμπελόκηπους (Πανόρμου) πέσαμε μόλις κάτω από τους 4 βαθμούς! (3,8 για την ακρίβεια) Το βορισμα συνεχίζεται με καλούς ρυθμούς. Ο ορισμός της χειμερινής βραδιάς 😊

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τι βιντεο ειναι αυτα ρε ... θες να σε μάθω  να βγάζεις τουλαχιστον να απολαύσουμε τα επόμενα; ;;

Κατσε δάσκαλε να παω στη χεστρ@ να βγαλω μαγικη ληψη πισω απο παραθυρακι και σιτα με σιδεριες.🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μέχρι να γράψω το προηγούμενο μήνυμα άρχισε να βρέχει δυνατά και ο καιρός έχει κλείσει καλά!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Εγώ έχω ποντάρει 1-2 ελάχιστη στη γλυφαδάρα σε κάποια έξαρση!

Ε στην Άνω Γλυφάδα ίσως. Εγώ λέω για κλασικά ΝΠ στα 0μ. Πειραιά, Φάληρο, Ν. Σμύρνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

μέχρι να γράψω γτο προηγούμενη μήνυμα άρχισε να βρέχει δυνατά και ο καιρός έχει κλείσει καλά!

Και εδώ ξεκίνησε έντονη βροχή, Ε ρε τι χάνουμε για 3 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, menidi said:

Ο Βόλος είναι πιο επιρρεπής στις μουφες, ακόμα και από όσο είναι ο sakis στις χιουμοριστικες ατάκες του. Μην κοιτάς που ενίοτε χώνει φουλ χιόνι. Είναι ασύλληπτα επιρρεπής στις φολες. Αν ήταν σκύλος, θα είχε ψοφησει δεκάδες φορές 

πες τα χρυσοστομε γιατι κανεις δεν μας ακουει εδω😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κατσε δάσκαλε να παω στη χεστρ@ να βγαλω μαγικη ληψη πισω απο παραθυρακι και σιτα με σιδεριες.🤣🤣🤣🤣🤣

Έτσι σε θέλω ..και επισης το γνήσιο βίντεο δεν είναι πάνω από 6 με 8 δευτερόλεπτα με ρο που παει να πει ο άλλος τι ριχνει ρε τσακ τελειώνει το βίντεο και όλα καλά ετσι για να μη ζηλεύει 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ο Βόλος είναι πιο επιρρεπής στις μουφες, ακόμα και από όσο είναι ο sakis στις χιουμοριστικες ατάκες του. Μην κοιτάς που ενίοτε χώνει φουλ χιόνι. Είναι ασύλληπτα επιρρεπής στις φολες. Αν ήταν σκύλος, θα είχε ψοφησει δεκάδες φορές 

Το ξέρω, το έγραφα τις προάλλες όταν τον έλεγαν "χιονοκλέφτη"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι πρεπει να γινει για να βγαλει το αιγαιο αξιοπρεπη γενικευμενα φαινομενα... ολο σπαστες συννεφιες βλεπω ( για εδω )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Beach-snow NG said:

Κeep optimism, η νυχτα μεγάλη....και η μέρα φυσικά......Στουπάρα απόλαυση ως τώρα κι έχει ο Θεός πολλα επεισόδια ακόμη!!

Πάντα είμεθα αισιοδοξοι, με μια νότα ρεαλισμού όμως. Η Αυγούλα δεν μπορεί γενικά. Όπως άλλωστε είχε πει από το Igloo του στο Νορκεπινγκ στη Σκιάθο και ο μεγάλος @fufutos "αν δεν αγγιξει η μωβιά το Αιγαίο, δουλειά δεν γινεται".

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πάντα είμεθα αισιοδοξοι, με μια νότα ρεαλισμού όμως. Η Αυγούλα δεν μπορεί γενικά. Όπως άλλωστε είχε πει από το Igloo του στο Νορκεπινγκ στη Σκιάθο και ο μεγάλος @fufutos "αν δεν αγγιξει η μωβιά το Αιγαίο, δουλειά δεν γινεται".

Μετά πρώτην και δευτέραν νουθεσίαν παραιτού....Ομως η "αχλάδα" μπορει να ειναι μικρή αλλά έρχεται!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Berdon είπε:

@[weathermaniac] χιονοκαταιγίδα ανάμεσα σε Όλυμπο κισσαβο;

Screenshot_2024-01-29-23-27-00-582_com.android.chrome.jpg

Τιιιιιι ελεοςςςςς whatt!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

τι πρεπει να γινει για να βγαλει το αιγαιο αξιοπρεπη γενικευμενα φαινομενα... ολο σπαστες συννεφιες βλεπω ( για εδω )

Μόνο με σύγκλιση η 🍰 εφφεκτ ότι σγισο βγάζει κάτι γενικευμένο, τώρα έχουμε βόρειο ρεύμα, εδώ η Χαλκίδα είναι ευνοημένη γιατί το στριμ είναι καθαρά βόρειο και ότι σύννεφο έχει το Αιγαίο ερχεται εδω, τώρα για Βόλο δεν ξέρω αλλά το ανατολικό -νοτιαναλικο στριμ όπως στην Μπάρμπαρα είναι πολύ σπάνιο στις πρσηνεμες εισβολές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποιες στιγμές ρίχνει καλά,καποιες λιγοτερο καλά και κάποιες χιονόνερο. Κρυονέρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Soto Weather said:

τι πρεπει να γινει για να βγαλει το αιγαιο αξιοπρεπη γενικευμενα φαινομενα... ολο σπαστες συννεφιες βλεπω ( για εδω )

Ξαστέρωσε... Ο Ελβετός στον υετό μας είχε βάλει ταφόπλακα εδώ και κοίτα να δεις που πήρε σώβρακα:

https://meteologix.com/gr/model-charts/swisshd-nowcast/thessalia/precipitation/20240129-2200z.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ακαριαιο στρωσιμο στα Δερβενοχωρια...Χιονοθυελλα με συνοδεια ηλεκτρικων!!!Και ακομα ειμαστε στα προεορτια...Νωρις ξυπνημα να απολαυσουμε τη μεραρα!!!Καλο βραδυ σε ολους και ευχομαι να θαφτειτε..🤣

Δεν το είχε στρώσει από το πρωί εκεί;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snow_evia said:

Μόνο με σύγκλιση η 🍰 εφφεκτ ότι σγισο βγάζει κάτι γενικευμένο, τώρα έχουμε βόρειο ρεύμα, εδώ η Χαλκίδα είναι ευνοημένη γιατί το στριμ είναι καθαρά βόρειο και ότι σύννεφο έχει το Αιγαίο ερχεται εδω, τώρα για Βόλο δεν ξέρω αλλά το ανατολικό -νοτιαναλικο στριμ όπως στην Μπάρμπαρα είναι πολύ σπάνιο στις πρσηνεμες εισβολές 

ναι αλλα τωρα δεν εχει ουτε καν η ζαγορα φαινομενα... που σημαινει δεν υπαρχει υετος... εκτος αν τα διωχνει τοσο ευκολα ο βοριας... βα μου φαινεται το στριμ παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, swter είπε:

Ο ουρανός ξερνάει μπαμπακια αγορίνα,  είσαι στο πιο κατάλληλο μέρος, ουισκαρα τζάκι και πότε πότε βόλτα στην πούδρα με τέζα χιονόπτωση. Το όνειρο ζεις

Γιατρέ μου ακριβώς όπως τα περιέγραψες και ουισκαρα και τζακαρα στο κατάλληλο μέρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τιιιιιι ελεοςςςςς whatt!!!

Και τώρα άνοιξες Φλεβάρη και ρι περιμένουμε εμεις 🤣🤣🤣🤣🤣

Εκει που έδινε τα φαινόμενα το bolam 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...