Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν είχα σπίτι τότε !

Κρίμα θα  ήταν lifetime experience  αυτό... 

Να δούμε αν θα ξαναγίνει βέβαια στο μέλλον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, SNOWBLACK είπε:

Το παλικάρι δεν μπορεί εδώ!!!

Αχ ακόμα και Αμπελόκηπους βλέπω να ρίχνει νιφάδες....η παλιά μου γειτονιά....

 

Εριξε λίγες αερομεταφερόμενες νιφάδες πριν λίγο στην Πανόρμου αλλά τώρα παγοσφαιρίδια, σε εναλλαγή με βροχή! Πάντως και τα παγοσφαιρίδια με τα μπουμπουνητά είναι ωραία φάση- και όχι και πολύ συχνή νομίζω.

Ωραίο πάντως χειμερινό πρωινό να απολαμβάνεις με αχνιστό καφέ.....

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φταίει γιατι χθες βράδυ είπε ότι απο τα 250 μέτρα θα είχε στρωμένο 5 με 10 ποντους χθες ....Αλλά πάλι τον πίεσαν και χθες και το πε αυτο .

Δεν το γνώριζα. Αν είπε κάτι τέτοιο πάντως είναι εντελώς άκυρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρο χιονοχαλαζακι εδω στα 180 μ, στην εξαρση εμεναν καποια δευτερολεπτα στο εδαφος πριν λιωσουν....

Πολυς υετος, ολικο κλεισιμο, σκοταδια και μας καταπινει η χιονοκουρτινα του Υμηττου......ΑΛΛΑ με 4,0 - 4,1 πριν 3,9 βαθμους ειναι ο,τι καλυτερο μπορουμε να παρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ρε συ δε φαίνονται οι φωτο που ανεβάζεις δε ξερω αν φταίω εγώ μονο η αν σε άλλους εμφανίζονται 

Οχι δε φταις εσυ Αντωνη.Τα αρχεια mov δε φαινονται σε ολους παιδες.Πιθανων να φαινονται μονο σε οσους εχουν iphone.

Κωστα και παιδες για να φαινεται σε ολους μπορειτε να μπειτε σε αυτο το λινκ https://cloudconvert.com/mov-to-mp4

να κανετε τη μετατροπη,να το αποθηκευσετε στο τηλ σας και στη συνεχεια να το ανεβασετε παλι σε μορφη mp4.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης πρώτη φορά στα χρονικά εδώ τώρα με 5 βαθμούς έξω και εναλλαγές χιονοχαλαζου με ήλιο έχουμε κλειστά σχολεία στον δήμο Παλλήνης. 31/1/2012 με -1 εκείνο το πρωινό πήγαινα τότε 3η γυμνασίου και είχε στρώσει κανονικά πολύ ψιλό και πυκνό χιόνι και ήταν ανοιχτά, μόνο με πραγματικό στρώσιμο το έκλειναν ούτε καν με χιονόπτωση, σε λίγο θα το κλείνουμε όταν συννεφιαζει. Ελλάδα 2.0 χαχαχα

Επανέναρξη χαλαζιού!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.in-karystos.gr/weather3/forecast_4.html

Κοιτάξτε μαυρίλα πάνω από τον Ευβοικό από webcam Ραφήνας.  Φιλος από Λούτσα μου ανέφερε ότι φαίνονται και αστραπές αν και μέρα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Μεσσαπός είπε:

Έχουμε μήπως καμιά κάμερα Μαλακάσα, Αφίδνες ή εκεί τριγύρω;

Επειδη απαγορευεται να βαλω το Link, μπες φιλε μου forecastweather καμερες, εχει 2 απο Ιπποκρατειο Πολιτεια ΑΠΟΛΑΥΣΗ, βαλε ηχο και δες τι ριχνει και ποσο εχει στρωσει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, menidi είπε:

Χιονιάς ΜΑΡΑΤΑ.....

Και είχα κρέμα γάλακτος μέσα μαράτα....χχαχαχαχαχαχα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εξω απο το σπιτι μου στρωμενο αυτοκινητα.....

ΥΓ Να θυμισω οτι το χιονοχαλαζο ειναι τυπος χιονιου (παραγωγο) και θεωρειται ημερα χιονιου κανονικα οταν πεφτει!!

IMG_20240130_104958.jpg

IMG_20240130_105009.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, south coast said:

Τουλουμια,ουρανια τοξα λιγο ηλιος.Αυτα συμβαίνουν Γλυφαδα κεντρο τωρα

Ως βέρος Γλυφαδιώτης ψηφίζω περήφανα το δεύτερο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Επειδη απαγορευεται να βαλω το Link, μπες φιλε μου forecastweather καμερες, εχει 2 απο Ιπποκρατειο Πολιτεια ΑΠΟΛΑΥΣΗ, βαλε ηχο και δες τι ριχνει και ποσο εχει στρωσει....

Τα λινκ και οτι αλλο υλικο απο forecastweather μπαινουν ελευθερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω καλημέρα....????.... ή θα θεωρηθεί troll ....?????!!!!!......

......να αναφέρω ότι πριν κανά δεκάλεπτο έριξε αυτό που θα δείτε παρακάτω ..... χαρακτηρισμός ελεύθερος ....

 

...... κάποτε αρρωσταινα μετά από τέτοιες καταστάσεις ..... τώρα δεν με ακουμπάνε καν ....

...... την υγειά μας να χουμε και θα ζήσουμε πάλι ιστορικούς χιονιαδες .....

...... απολαμβάνουμε σίγουρα μια γνήσια χειμωνιάτικη ημέρα .... μέσα στον πιο σάπιο χειμώνα των τελευταίων δεκαετιών .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελό χιονοχαλαζο τώρα μεγάλης έντασης, πλάκα έχει κι αυτό το φαινόμενο άντε να ανεβαίνουμε λίγο υετικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

Να πω καλημέρα....????.... ή θα θεωρηθεί troll ....?????!!!!!......

......να αναφέρω ότι πριν κανά δεκάλεπτο έριξε αυτό που θα δείτε παρακάτω ..... χαρακτηρισμός ελεύθερος ....

 

...... κάποτε αρρωστενα μετά από τέτοιες καταστάσεις ..... τώρα δεν με ακουμπάνε καν ....

...... την υγειά μας να χουμε και θα ζήσουμε πάλι ιστορικούς χιονιαδες .....

...... απολαμβάνουμε σίγουρα μια γνήσια χειμωνιάτικη ημέρα .... μέσα στον πιο σάπιο χειμώνα των τελευταίων δεκαετιών .....

Ημιλιωμενο παγορυζοσφαιριδιοχιονονερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, OLYMPUS MONS said:

Από ότι καταλαβαίνω η ΕΜΥ περίμενε αυτες οι συγκλισιογραμμες να περάσουν από  Αττικη .

IMG_20240130_110011.jpg.99dd20b7e930d813891fb0d7fa24211c.jpg

Και γω αυτο κοιταω αλλα ειμαστε σε τρυπα συνεχως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...