Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πάμε στα 12αρια. Ξεκίνησε το αικον με χειρότερο αρχικό στησιμο δυστυχώς. Ωστόσο καμία σχέση με το κάκιστο σενάριο του γάλλου. Να δούμε και τα υπόλοιπα. Κάθε κίνηση μετράει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Μιχαήλ αγόρι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω. Βλέπω παλεύεις εκεί μόνος σου αλλά δεν φτουράει το πράγμα φέτος για Ιουνιάτικες καταιγίδες. Η κυκλοφορία είναι απαγορευτική. 

Πρέπει να βγεις κ εσύ γούρι. Εγώ έχω εσένα πάντως κ έκλεισα 😂

Θα βάλω όρο στους μόντες να ανοίγεις εσύ υποχρεωτικά όλους τους μήνες. Μιλάμε παίζει να κλείσει με 21 βαθμούς μέση ετήσια Τ η Αθήνα αν μας ανοίξεις άλλους 2-3 μήνες χεχε

Δεν θα βγει ο Ιούνιος με 0 χιλιοστα. ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ εξάλλου το πρόβλημα δεν είναι η ζέστη, ίσα ίσα. εδώ με 35-38 βαθμούς μέγιστες έχουμε τα καλύτερα μπουρίνια! Δες Ιούνιο του 21. Καυτός μήνας και ο μισός είχε αστάθειες παραυτα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Δεν θα βγει ο Ιούνιος με 0 χιλιοστα. ΔΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ εξάλλου το πρόβληαμ δεν είναι η ζέστη, ίσα ίσα. εδώ με 35-38 βαθμούς μέγιστες έχουμε τα καλ΄τερα μπουρίνια;. Δες Ιούνιο του 21. Καυτός μήνας και ο μισός είχε αστάθειες παραυτα

Ναι κοντεύω να πάρω ντοκτορά μόνο διαβάζοντας τα ποστ σου για τις καταιγίδες. Έχω μάθει για την μεταβλητή της καραμεταβλητής κ πως μπορεί να βγεί θεωρητικά καταιγίδα οπουδήποτε σχεδόν στην Ελλάδα. Απλά φέτος είσαι πολύ γκαντέμης. Η κυκλοφορία δεν ευνοεί αστάθειες της προκοπής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

@Yata Το αικον βγάζει πρασινάκια για Δευτέρα στα μέρη σου. Πάντως εγώ όταν βλέπω το αικον με γενκευμένα γαλαζάκια πάλι καταιγίδες σημαίνει. Αν δεις πχ τις έβγαζε τέτοια εποχή το 21, παλι τέτοια ήταν με γαλαζάκια που θα νομίζε κανείς ότι δεν ειναι καταιγίδες.

Δες πχ σαν σήμερα με τις φώτο με τις καταιγίδες στις αναφορές τι έβγαζε:

icon-2-3.png?12

 

 

βελτιωνεται το γαλλικό αλλά θέλει πολλή δουλειά ακόμα.

 

Αικον 12αρι ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΝΩ όπως είναι για τρίτη....

 

 

διαφορες 48 ώρων... γαλλικό και αικον...

arpegeeur-0-48.png?12icon-0-48.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Καυσωνακια εχω συμφεροντα στα Βαλκανια...Τι σκοπευεις να κανεις...??

-Ντοναλντ,ξερεις δεν χαμπαριαζω...Θα τα καψω φετος τα Βαλκανια...Δεν εχεις τυχη...

-Μας τα χεις ζαλισει με τις ζεστες σου..Οταν εκλεγω προεδρος θα σε παταξω...

-Ε ψψψ..Θα μου κ@ασεις...Στοχος οι 50 βαθμοι γατακι...

19275589.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά κάνει και μας γ*μαει στα 38αρια όσο πάει το μάτι. Αν κάνει 2-3 μέρες μπόρες, δροσιές και 28αρια μέγιστες, θα βγουν οι μαύρες οι πλερέζες σε όλη την Ελλάδα, αλλά και στο φόρουμ, για τον "παλιόκαιρο" που χάλασε τα μπάνια του λαού στο...Παγκράτι και την...Κυψέλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ Ο ΤΖΙΦΟΣ ΦΕΡΤΟ ΕΔΩ ΛΕΜΕ.

BOOM

gfs-2-102.png?12

 

 

βελτιωμένο το ούκμο λίγο σε σχεση με το 00αρι, όμως πολύ βελτιωμένο σε σχέση με το 6αρι. Και άλλο ανατολικά θέλουμε!!!

 

το 12αρι του τζίφου με 6ωρη καθυστερηση της λίμννης για την τετάρτη θα ήταν το ιδανικ

 

 

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς στην Αττική κοιμόμαστε ήσυχοι, αφού το καιρικό ενδιαφέρον περιορίζεται σε 4-5 μήνες τον χρόνο το πολύ. Βλέπω τόσες μέρες τον @[weathermaniac] να ζει μες στο άγχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Ευτυχώς στην Αττική κοιμόμαστε ήσυχοι, αφού το καιρικό ενδιαφέρον περιορίζεται σε 4-5 μήνες τον χρόνο το πολύ. Βλέπω τόσες μέρες τον @[weathermaniac] να ζει μες στο άγχος 

Άστα να πάνε.. ξυπνάω 3 φορές την νύχτα να δω τα τρεξίματα από μόνος μου. και δυστυχώς είχαμε 3 ευκαιρίες που πήγαν τελείως χαμένες.. Ε να μην πάει και η 4η τώρα. 1 μήνα μέσα στο μοντελοτρεξιμο είμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Άστα να πάνε.. ξυπνάω 3 φορές την νύχτα να δω τα τρεξίματα από μόνος μου. και δυστυχώς είχαμε 3 ευκαιρίες που πήγαν τελείως χαμένες.. Ε να μην πάει και η 4η τώρα. 1 μήνα μέσα στο μοντελοτρεξιμο είμαι

Έλα να μείνεις Αθήνα, 30αρια από Μάρτιο μέχρι Νοέμβριο και 200 μμ ετήσιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Επιτέλους βλέπω να αλλάζει ο καιρικος χάρτης στη χώρα μας έστω και για λίγο! Δεν είναι Ιούνιος αυτός καιρικά και θερμοκρασιακά για την Θεσσαλία και για την Ελλάδα γενικότερα! Πιο πολύ θυμίζει μέσα με τέλη Ιουλίου..

Η μόνη γκαντεμιά είναι, ότι αν κάτσει τέτοια κατάσταση μέσα στο τριήμερο του Αγίου πνεύματος, θα την χάσω, γιατί θα λείπω ταξίδι στη Γερμανία χαχαχα.. Τουλάχιστον εκεί θα έχει αρκετή δροσιά μιας και δεν είδαν καλοκαίρι ακόμα αυτοί.

Επεξεργάστηκε από Fotis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Καλά κάνει και μας γ*μαει στα 38αρια όσο πάει το μάτι. Αν κάνει 2-3 μέρες μπόρες, δροσιές και 28αρια μέγιστες, θα βγουν οι μαύρες οι πλερέζες σε όλη την Ελλάδα, αλλά και στο φόρουμ, για τον "παλιόκαιρο" που χάλασε τα μπάνια του λαού στο...Παγκράτι και την...Κυψέλη

Δεν θυμασε τι εγινε το Μαη που ηταν ο μονος μηνας που πηγε στα κλιματικα του..Ηταν σαν Γεναρης..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Δεν θυμασε τι εγινε το Μαη που ηταν ο μονος μηνας που πηγε στα κλιματικα του..Ηταν σαν Γεναρης..😂

Ο περσινός Ιούνιος είχε περισσότερη πλάκα. Έβγαινε ένας απίθανος εδώ και έλεγε ότι με 29 βαθμούς έχει παγώσει και δεν μπορεί να μπει στην θάλασσα. Μόνο 50αρια, παιδιά, να γίνει το Αιγαίο τζακούζι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Δεν θυμασε τι εγινε το Μαη που ηταν ο μονος μηνας που πηγε στα κλιματικα του..Ηταν σαν Γεναρης..😂

 Να μην ξεχνάμε ποιος άνοιξε τους χάρτες για το μαη εε..έτσι μου ρθε κι έκανα ένα τυχαίο σχόλιο 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ανατολικότερα ο μέσος όρος του ευρωπαίου από το κύριο κατά αρκετά κιόλας. Και καλύτερος από πριν.

 

το κύριο του ευρωπαίου για δευτέρα βγάζει κιτρινάκια πορτοκαλάκια στην δυτική μακεοδνία πλέον, ενώ βγάζει και μετωπάκι την τρίτη

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αρνητική ή έναρξη των 18αριών. θα μου πεις λογικό όλο βελτιώσδεις είχαμε, αλλά όχι, δεν θέλω το λογικό αφού στις προηγούμενες κακοκαιρίες όλο χαλούσαν σε άπειρα ρεξίματα και η έννοια του εκρεμμους δεν υπηρχε. ο τζίφος ειδικά κάνει τεράστιο κακό βήμα

 

 

προς γάλλο ο τζίφος, το μόνο μοντέλο που δεν έπρεπε να πάει...

Κάπως μεγαλύτερη η βελτίωση του Γάλλου.ουφ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...