Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα ερθει να ψηφισει η σαυρα!

το ξερω...και ψηφιζουμε στο ιδιο χωριο..ημεθα συφγωριανοι..χαχαχα.....και μου υποσχεθηκε οτι θα υποστω εκλογικο μπουλιγκ πριν ψηφισω....χαχαχαχα..απλα ευχομε το σαββατοβραδυ που θα ρθει και θα θελει να κανει καμια βολτα να χει καταιγιδαρα..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, notios_polos said:

το ξερω...και ψηφιζουμε στο ιδιο χωριο..ημεθα συφγωριανοι..χαχαχα.....και μου υποσχεθηκε οτι θα υποστω εκλογικο μπουλιγκ πριν ψηφισω....χαχαχαχα..απλα ευχομε το σαββατοβραδυ που θα ρθει και θα θελει να κανει καμια βολτα να χει καταιγιδαρα..χαχαχαχα

Θα μπουμε μαζί στο παραβάν. Δεν σε εμπιστεύομαι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Κώστας. είπε:

Πρώτα θα στείλετε τον.... στα τσακιδια

 

Γιατρέ είπαμε πολιτικού περιεχομένου μηνύματα απαγορεύονται......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ζέστη είναι αυτή. 28 βαθμοί τώρα! 29 εσωτερική, lol. Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι. Πολύ ύπουλη αυτή η θερμή εισβολή..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28.5 τώρα... τη βάψαμε απόψε... λες κι έχει καυσωνα πραγματικό, αυτό δείχνει και η εσωτερική! Με το πολύ ένα 20αρι στα 850 hPa, το πρώτο για φέτος... κι ούτε καν παραπάνω...

Το παράκανε με τη ζέστη και δε τη περίμενα τόσο έντονη αυτό το ΣΚ... δηλαδή αν έτσι εύκολα ανάβουμε φέτος, το επόμενο ΣΚ και στη συνέχεια τι θα κάνει...? Δε ξέρω για τις καταιγίδες, αλλά ζέστες θα φάμε φέτος... και γερές! Και υπομονή... όπως κάθε καλοκαίρι σχεδόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις καλημερες μου..Λεω να παω για τρεξιμο πρωινο..Αλλα η θερμοκρασια ειναι ηδη στους 24.6 και ανεβαινει γρηγορα..Το βρωμοκαλοκαιρο ειναι εδω.Αλλα δε μασαμε..Το γραψα και χθες..Ο κιτρινιαρης για μας δουλευει...Δε πα να φτασει και 50..Την τριτη θα κρυφτει το κοροιδο...για τα καλα...

 

Ρε κοροιδο ηλιε...Κο κο κο...Δυο συνεχη καλοκαιρια εχεις φαει φαπες αμετρητες...Ε.θα τις φας και φετος...Σφαλιαρομετρα δεν υπαρχουν δυστυχως για να εβλεπες τις ραγδαιοτητες...Δε ξερεις απο που σου ρχονται κοροιδο..Και καποιοι σ εχουν και για θεο...Βλακακο ηλιε...Για μας δουλευεις κιτρινιαρηηηηη...Να σε δω την τριτη που θα λουφαξεις παλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! 31 τώρα!!!!!!! Τι φάση; Τι γίνεται;;

Μήπως ο σταθμός της Αγ. Παρασκευής "ψήνεται"; Γιατί νομίζω είναι και σε οροφή κτηρίου. Βλέπω ότι η Λάρισα έχει 27-28, είναι δυνατόν ο Βόλος να έχει 31;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, yiannis_volos είπε:

Καλημέρα! 31 τώρα!!!!!!! Τι φάση; Τι γίνεται;;

Μήπως ο σταθμός της Αγ. Παρασκευής "ψήνεται"; Γιατί νομίζω είναι και σε οροφή κτηρίου. Βλέπω ότι η Λάρισα έχει 27-28, είναι δυνατόν ο Βόλος να έχει 31;

Έχουμε αέρα καταβάτη από το πρωί για αυτό και οι υψηλές θερμοκρασίες ήδη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμάμαι κάτι μέρες καύσωνα στην Ελλάδα, που 9 η ώρα το πρωί είχε ήδη 32 βαθμούς. Που ξυπνούσα στα Μέγαρα μούσκεμα στον ιδρώτα επειδή δεν μπορούσες άλλο να κοιμηθείς απ τη ζέστη. Και είχε ένα δωμάτιο που δεν το χτυπούσε ο ήλιος και ήταν λίγο πιο δροσερό το πρωί για ύπνο. 

 

Αχ. Τι μνήμες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέτριο μελτεμι και 31.5 τώρα.... Καλούτσικα είναι..... 

Βράζει η Κέρκυρα με 32 τώρα στον Ποταμό και 61% υγρασία..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...