Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 mm εδωσε εδώ η μπορα πριν καμιά ώρα.... 

Έπεσαν με μεγάλη ραγδαιοτητα γεγονός που έκανε τους δρόμους ποτάμια για λίγα λεπτά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 minutes ago, teo_73 είπε:

Aυτη η γιδα στα ΒΔ σου δε θα σε πιασει Μαικ?

χαχα διαλύθηκε τελείως, δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο φίλε αυτό.. Η πίνδος όμως πήρες μπρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός στα Τρίκαλα, αν κρίνω από την ραγδαιότητα που έφθασε τα 311.4mm/hr και την θερμοκρασία που έφθασε 34.4oC, τότε μάλλον έπεσε σίγουρα χαλάζι. Εδώ ο σταθμός http://penteli.meteo.gr/stations/trikala/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά οι πρωινές αναπτύξεις του Υμηττού εδώσαν καταιγίδα νοτιοανατολικότερα όπου έβρεξε τέλος πάντων στη νότια Αττική! Τη χάρη φυσικά ήταν αναμενόμενο πως δε θα μας την έκανε σε όλους κι ούτε περιμέναμε τίποτα το γενικευμένο στην Αττική σήμερα! Απλώς είχαμε κάποιες πιθανότητες, για κάτι περισσότερο τοπικό και την ελπίδα εγώ μη με πιάσει τίποτα από δυτικα - βορειοδυτικά, όπως συμβαίνει άλλες φορές... έως τώρα δε μας θέλει, τώρα για αργότερα δε ξέρω αν έχει τη διάθεση...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Κάτι ετοιμάζεται στα Γιάννενα...

?camera&1560259867312

Ο τεράστιος πυρήνας αν συνεχισει θ καταπιεί όλη την ήπειρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, billipiros12 είπε:

Ο τεράστιος πυρήνας αν συνεχισει θ καταπιεί όλη την ήπειρο. 

προβλέπω χαλαζάκι και καλό μάλιστα στα γιάννενα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο στα Τρίκαλα, έπεσε και χαλάζι

Πτώση 16 βαθμών (18.5oC από 34.4oC) και 28mm από τον μετεωρολογικό σταθμό http://penteli.meteo.gr/stations/trikala/

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο για την εποχή, αλλά μποριτσα σύντομη είχαμε κ εδώ στην πόλη της Ρόδου νωρίτερα...ακόμα πιο έντονη  (κ με ηλεκτρικά) ήταν στα κεντρικά ορεινά του νησιού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

AΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗ με χοντρές σταγόνες Μελίσσια....έγινε αυτό που ανέμενα....μια χαρά καλυμμένοι σήμερα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτη καταιγίδα κι εντελώς απρόσμενη σήμερα, μόνο στα νότια της Αττικής και από Κορωπί έως Βάρκιζα και λαγονήσι....έγινε πανικός πραγματικός....πλημμύρες, έντονα φαινόμενα και πολύ επιθετικά....

Το βίντεο που ακολουθεί είναι από την περιοχή του Κορωπίου....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο καιρός κάνει τα αδύνατα δυνατά για να μου σπάσουν τα νεύρα.. Είμαι σίγουρος πως αν είχα εξεταστική θα γινόταν χαμός στην Λάρισα και θα είχα μούφα στα Γιάννενα.. Δεν πάει άλλο, μέχρι τελευταία στιγμή, μέχρι την ορκωμοσία μου έχανα καταιγίδες στην Λάρισα, αλλά τώρα που είμαι Λάρισα, άλλαξε η ρότα. Δεν πάει στο δι@ολο λέω εγώ καλύτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...