Jump to content
Κώστας.

Αναφορές εξωτερικού - Weather reports all over the world

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ευχές χαραγμένες πάνω στο χιόνι, για τους ασθενείς του παρακείμενου νοσοκομείου....Χιονο-Συμπαράσταση!!
Αυτή είναι η θέα, από το παράθυρο του Hallamshire Hospital, στο Sheffield της Αγγλίας (10/3)!!! "Να γίνεται καλά σύντομα"....
 
Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο Καλιφορνια ηταν η φωτο μπαρμπα Μπιτς

Πως εισαι σιγουρος βρε Γιώργη μου? Για δες....Ρέξαμ Ουαλίας είναι ο ανθρωπος!!

 

 

Και δες από κάτω μια κυρία που εργαζεται στο BBC ζητάει την εικονα να την παρουσιάσουν στα δελτία τους.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πως εισαι σιγουρος βρε Γιώργη μου? Για δες....Ρέξαμ Ουαλίας είναι ο ανθρωπος!!

 

 

Και δες από κάτω μια κυρία που εργαζεται στο BBC ζητάει την εικονα να την παρουσιάσουν στα δελτία τους.....

 

Αν δεν ήμουν σιγουρος δεν θα στο έλεγα.Η φωτό εχει ανέβει εδω και μέρες και ειναι απο καλιφόρνια (sugar bowl) 

Κατα δεύτερον για να δει τετοιο χιονι η Ουαλία πρεπει να ερθει η συντέλεια του κόσμου.

Screenshot_20230311_232945_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα λόγια ειναι περιττά. California! ΑΝ δεν λάβουμε οπόψη το υψόμετρο ,εβαλε γυαλιά και στην Ιαπωνία την φετινη χρονιά . Οτι πιο εντυπωσιακό εχω δει στην ζωή μου ,πλην Japan. 

SmartSelect_20230311_234642_Windy.jpg

SmartSelect_20230311_234716_Windy.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου θελετε Καλιφορνια παρτε μια.....το εβαλα χθες.....

"Εικόνα από τις λίμνες Μαμούθ στην Καλιφόρνια σήμερα....Οφθαλμοφανή τα προηγούμενα "κατορθώματα" της πολικής εισβολής....Όμως ήδη ξανάρχισε να χιονίζει και οι προβλέψεις δίνουν ως και 2μ. πρόσθετο χιόνι για το επόμενο 7ήμερο!"!!

FB_IMG_1678574730612.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάζει αβέρτα εδώ. 1χλμ πιο κάτω βρέχει! Μέσα σε 1 χλμ υπάρχει διαφορά 10εκ σε χιόνι. Απίστευτο. Για να καταλάβετε, σε μια απόσταση με αυτοκίνητο 2 λεπτών από 0εκ πηγαίνεις στα 10εκ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Σέφφιλντ της Αγγλίας σημειώθηκε ρεκόρ χιονόπτωσης σε ολόκληρη την ιστορία των παρατηρήσεων (από το 1882), για τον μήνα Μάρτιο!!!

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, χιόνι και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, χιόνι και δρόμος

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, όρθια άτομα, χιόνι και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι, δέντρο, φύση και κείμενο που λέει "Stannington Sheffield BBC WeatherWatchers- Wendy Scott"

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι, δέντρο και κείμενο που λέει "İngiltere hava forum"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια απιστευτη εικονα απο το Yosemite national park απο το accuweather.Ισως μια απο τις ομορφοτερες χιονοφωτο που εχω δει στη ζωη μου 

FB_IMG_1678648737511.jpg.faebb331c3617b52bc70f9ada7a6e489.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...