Jump to content
gakhun

Ότι, να 'ναι.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@sakis13

 

Στο σπίτι που έμενα στα Γιάννενα είχα πολλούς παράξενους γείτονες.. Αλλά οι από πάνω ήταν στην κυριολεξία για mental institution. Το τι αγριοφωνάρες ακούσει από πάνω μου, και πράγματα να σπάνε ενώ άλλη φορά είδα να πετάγεται το σκυλόσπιτο από το μπαλκόνι του [πάλι καλά που δεν ήταν το σκυλί μέσα!!]

 

¨Εχω και άλλα βίντεο, με τον τυπά να λέει απίστευτα πράγματα

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13

κάπου προς το τέλος θα το ακούσεις αυτό.. "θα του κόψω το κεφάλι με το καπό"! Βάλτω φουλ ήχο, μιας και δεν ακούγεται τόσο πολύ όσο το πρώτο βίντεο, ωστόσο καταλαβαίνεις αυτή την φράση χεχεχε]

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

 

νοσταλγία για μια εποχή που δεν έζησα ποτέ!

 

τα έχω παίξει όλα αυτά τα παιχνίδια μικρός, σε μια κονσόλα που είχαμε αγοράσει παλιά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 23/7/2023 at 12:48 ΜΜ, [weathermaniac] είπε:

 

 

νοσταλγία για μια εποχή που δεν έζησα ποτέ!

 

τα έχω παίξει όλα αυτά τα παιχνίδια μικρός, σε μια κονσόλα που είχαμε αγοράσει παλιά

Τα είχα προλάβει αυτά την δεκαετία του 90.Μαγικη εποχή.Ακομη και σήμερα τα παίζω αυτα γιατι ειναι ωραία παιχνίδια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωπωπωπωπωπω!  Αντανακλαστικά το Ελληνικό κράτος ! Η μελέτη προκηρύχθηκε μετά από μόλις 2 χρόνια + 2 για να γίνει η μελέτη+ 2 να τρέξει ο διαγωνισμός κατασκευής + 2 ξεκινήσει το έργο... Τι τα θες τα φράγματα μωρέ ; Θα έχει γίνει πάλι δάσος ! Πολύ μπροστά...διδάσκουμε αυτοδιοίκηση ! Τώρα και να πάρει κανέναν το ρέμα μέχρι να γίνει το έργο ΟΚ , υπάρχει και  κλιματική αλλαγή.

ΛΗΞΗ ΠΡΟΣΦΟΡ.        |           05/ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ/2023, 11.00

ΔΗΜΟΠΡΑΤΗΣΗ          |           07/ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ/2023, 11.30

ΠΡΟΥΠ/ΣΜΟΣ             |           1.852.735 - ΕΓΓ.: 29.875

ΠΤΥΧΙΟ-ΤΑΞΗ              |           ΚΑΤ. 13, 16, 27, 24, 20     

ΤΕΥΧΗ                         |           ΕΩΣ 25/ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ/2023

ΜΕΛΕΤΗ ΦΡΑΓΜΑΤΩΝ ΑΝΑΣΧΕΣΗΣ ΠΛΗΜΜΥΡΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗΣ ΦΕΡΤΩΝ ΛΕΚΑΝΩΝ ΑΠΟΡΡΟΗΣ, ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ ΒΙΛΙΩΝ 2021.    ΑΔΑΜ: 23PROC013189810

 

 

 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ποιός είναι καλός με τα τεχνολογικά?

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεγελάσουμε τον @GEORGE SNOWMAN και να ανοίξω το νήμα χαρτών Ιανουαρίου? Καταλαβαίνετε πως αν ξανα ανοίξω εγώ τέτοιο θέμα μετά τα όσα είχαμε τον Ιούλιο πάμε για 35άρια μέσα στο καταχείμωνο 😛

@teo_73 Άκου μια λύση που βρήκα. Ανοίγουμε ένα νήμα για ξεκάρφωμα δήθεν οτι αυτό είναι το νήμα χαρτών Ιανουαρίου και μετά ένα άλλο παράλληλο που θα έχω ανοίξει εγώ αλλά να μπλοκάρεις τον στρατηγό από το να το βλέπει. Το χουμε? Στη δύσκολη θα φωνάξω κάτι φιλαράκια μου Ινδούς που είναι μανούλες στα ΙΤ. 

@sakis13 ρίξε και εσύ καμιά ιδέα

Έχουμε μήνες παιδιά να προετοιμαστούμε χεχε 😂😅🥰

 

 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Παιδιά ποιός είναι καλός με τα τεχνολογικά?

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεγελάσουμε τον @GEORGE SNOWMAN και να ανοίξω το νήμα χαρτών Ιανουαρίου? Καταλαβαίνετε πως αν ξανα ανοίξω εγώ τέτοιο θέμα μετά τα όσα είχαμε τον Ιούλιο πάμε για 35άρια μέσα στο καταχείμωνο 😛

@teo_73 Άκου μια λύση που βρήκα. Ανοίγουμε ένα νήμα για ξεκάρφωμα δήθεν οτι αυτό είναι το νήμα χαρτών Ιανουαρίου και μετά ένα άλλο παράλληλο που θα έχω ανοίξει εγώ αλλά να μπλοκάρεις τον στρατηγό από το να το βλέπει. Το χουμε? Στη δύσκολη θα φωνάξω κάτι φιλαράκια μου Ινδούς που είναι μανούλες στα ΙΤ. 

@sakis13 ρίξε και εσύ καμιά ιδέα

Έχουμε μήνες παιδιά να προετοιμαστούμε χεχε 😂😅🥰

 

 

Το forum πλεον ειναι υπο την επιβλεψη A.I οποτε αυτοματα διαγραφει νηματα απο σαυροειδη και αλλα ερπετοειδη μεσα στο καταχειμωνο.😇 Για τα επομενα πολλα χρονια που θα ειμαστε εδω, ανοιγεις τοπικ μετα και πριν τις αλλαγες ωρας καθε εποχης. Δλδ Απριλη με Οκτωβρη😎 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Παιδιά ποιός είναι καλός με τα τεχνολογικά?

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεγελάσουμε τον @GEORGE SNOWMAN και να ανοίξω το νήμα χαρτών Ιανουαρίου? Καταλαβαίνετε πως αν ξανα ανοίξω εγώ τέτοιο θέμα μετά τα όσα είχαμε τον Ιούλιο πάμε για 35άρια μέσα στο καταχείμωνο 😛

@teo_73 Άκου μια λύση που βρήκα. Ανοίγουμε ένα νήμα για ξεκάρφωμα δήθεν οτι αυτό είναι το νήμα χαρτών Ιανουαρίου και μετά ένα άλλο παράλληλο που θα έχω ανοίξει εγώ αλλά να μπλοκάρεις τον στρατηγό από το να το βλέπει. Το χουμε? Στη δύσκολη θα φωνάξω κάτι φιλαράκια μου Ινδούς που είναι μανούλες στα ΙΤ. 

@sakis13 ρίξε και εσύ καμιά ιδέα

Έχουμε μήνες παιδιά να προετοιμαστούμε χεχε 😂😅🥰

 

 

Χτυπήσου όσο θες...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καυσωνικά A.I ρίχνονται στη μάχη για να δώσουμε το πρώτο 35άρι Ιανουάριο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προτείνω για αντιπρόεδρο των καυσωνάκηδων Ελλάδας τον μεταβαπτισμένο συμφορουμίτη μας @North καυσωνακιας

1113298869_Screenshot2023-11-07at10_06_12PM.png.c1da8cbfdac5c72025d98ba2df93ae6d.png

 

@GEORGE SNOWMAN @teo_73 

Νομίζω πρέπει να αρχίσετε σοβαρά να σκέφτεστε να ανοίξετε νέα ενότητα στο φόρουμ με το όνομα

''η γωνιά των καυσωνάκηδων'' 

@sakis13 τοποθετήσου με ποίημα μπας και τους ψήσουμε 😂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 15/10/2023 at 12:45 ΜΜ, South καυσωνάκιας είπε:

Καυσωνικά A.I ρίχνονται στη μάχη για να δώσουμε το πρώτο 35άρι Ιανουάριο χαχα

Εχουμε να σπασουμε παρα πολλα ρεκορ φιλε μου καυσωνακια...δεν παει καθολου στο μυαλο σου.....

Η ερημοποιηση πλησιαζει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, North καυσωνακιας said:

Εχουμε να σπασουμε παρα πολλα ρεκορ φιλε μου καυσωνακια...δεν παει καθολου στο μυαλο σου.....

Η ερημοποιηση πλησιαζει.....

Καλά ξέρω οτι τρολάρεις τώρα αλλά είσαι μια ευχάριστη νότα 

Πάμε για τα ρεκόριαααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Καλά ξέρω οτι τρολάρεις τώρα αλλά είσαι μια ευχάριστη νότα 

Πάμε για τα ρεκόριαααα

Οτι αφορα ζεστο τομεα αστο πανω μου....οι χιονοφιλοι την δουλεια τους και εμεις την δικια μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, North καυσωνακιας said:

Οτι αφορα ζεστο τομεα αστο πανω μου....οι χιονοφιλοι την δουλεια τους και εμεις την δικια μας...

Αυτό που αφήνω άνετα πάνω σου είναι φώτο με μαγιό (όχι τα φλόρικα βερμούδα style- τα άλλα τα σέξι σλιπάκι style) να βλέπουμε τους κοιλιακούς σου όταν θα βαράμε 35άρια τον Γενάρη 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.tiktok.com/@.retro.tv/video/7315158009003527456?lang=el-GR

Δελτίο καιρού... από τα παλιά. 

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε αυτό το σημείο θέλω να μοιραστώ σε όλο το φόρουμ το τραγελαφικό δράμα που ζω εδώ και λίγες μέρες. Από τότε που ανακοινώθηκε οτι θα ψηφιστεί ο γάμος για τα ομόφυλα ζευγάρια με έχουν πάρει τηλέφωνο ή μου στέλνουν στα σόσιαλ άτομα που έχω να τους δω παίζει και δέκα χρόνια και με ρωτάνε αν θα τους καλέσω στον γάμο μας. 😂😂

Δε κάνω πλάκα. Έχουμε λιώσει με τον άντρα μου. Ποζεράδες, ινσταγραμικοί πρώην φίλοι και γνωστοί μου θέλουν πάση θυσία να είναι παρόντες σε γάμο ομόφυλου ζευγαριού. Τι ξεφτίλα η ελληνική εικονική κοινωνία των εντυπώσεων. Μια άλλη που το παίζει ινφλουενσερ και κάπου την είχα γνωρίζει στην Γαλλία πριν 5-6 χρόνια με ρώτησε προχθές αν μπορεί να μας πάρει συνέντευξη τη μέρα του γάμου μας. Κάτσε μαρή εδώ ακόμα δεν έχει περάσει ο νόμος και μου θέλεις και αποκλειστικό 😂🤣

Εντωμεταξύ όντως έχουμε αποφασίσει οτι θα παντρευτούμε άμεσα με το που περάσει ο νόμος (έχουμε σύμφωνο στην Ελλάδα και γάμο σε χώρα του εξωτερικού που δεν αναγνωρίζεται στην Ελλάδα) κυρίως για ζητήματα που αφορούν τον βιολογικό γιό μου αλλά την ζημιά την έχει κάνει η μάνα μου και η μάνα του που όπου βρεθούν τάζουν κουφέτα στις άσχετες φίλες και φίλους τους 😂

Σόρρυ για το rant αλλά δεν το έχω ξαναπεράσει αυτό στη ζωή μου. Ούτε περίμενα ποτέ οτι θα τα βιώνα αυτά τα πράγματα στην Ελλάδα. 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 30/12/2023 at 8:48 ΜΜ, South καυσωνάκιας είπε:

Σε αυτό το σημείο θέλω να μοιραστώ σε όλο το φόρουμ το τραγελαφικό δράμα που ζω εδώ και λίγες μέρες. Από τότε που ανακοινώθηκε οτι θα ψηφιστεί ο γάμος για τα ομόφυλα ζευγάρια με έχουν πάρει τηλέφωνο ή μου στέλνουν στα σόσιαλ άτομα που έχω να τους δω παίζει και δέκα χρόνια και με ρωτάνε αν θα τους καλέσω στον γάμο μας. 😂😂

Δε κάνω πλάκα. Έχουμε λιώσει με τον άντρα μου. Ποζεράδες, ινσταγραμικοί πρώην φίλοι και γνωστοί μου θέλουν πάση θυσία να είναι παρόντες σε γάμο ομόφυλου ζευγαριού. Τι ξεφτίλα η ελληνική εικονική κοινωνία των εντυπώσεων. Μια άλλη που το παίζει ινφλουενσερ και κάπου την είχα γνωρίζει στην Γαλλία πριν 5-6 χρόνια με ρώτησε προχθές αν μπορεί να μας πάρει συνέντευξη τη μέρα του γάμου μας. Κάτσε μαρή εδώ ακόμα δεν έχει περάσει ο νόμος και μου θέλεις και αποκλειστικό 😂🤣

Εντωμεταξύ όντως έχουμε αποφασίσει οτι θα παντρευτούμε άμεσα με το που περάσει ο νόμος (έχουμε σύμφωνο στην Ελλάδα και γάμο σε χώρα του εξωτερικού που δεν αναγνωρίζεται στην Ελλάδα) κυρίως για ζητήματα που αφορούν τον βιολογικό γιό μου αλλά την ζημιά την έχει κάνει η μάνα μου και η μάνα του που όπου βρεθούν τάζουν κουφέτα στις άσχετες φίλες και φίλους τους 😂

Σόρρυ για το rant αλλά δεν το έχω ξαναπεράσει αυτό στη ζωή μου. Ούτε περίμενα ποτέ οτι θα τα βιώνα αυτά τα πράγματα στην Ελλάδα. 

Σόρρυ που επεμβαίνω,αλλά το βιολογικό σου παιδί ποιος θα το έχει;Η μάνα του παιδιού η' εσύ με τον σύντροφο σου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 hours ago, Kilkis1989 said:

Σόρρυ που επεμβαίνω,αλλά το βιολογικό σου παιδί ποιος θα το έχει;Η μάνα του παιδιού η' εσύ με τον σύντροφο σου;

Είναι μεγάλη ιστορία. Με την μαμά του μένει τις περισσότερες μέρες. Εμείς τον παίρνουμε κυρίως ΣΚ. Καλά δίπλα από τη μαμά του μένω οπότε παίζουν και βδομάδες που τον βλέπω σχεδόν κάθε μέρα. Γιατί ρωτάς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Είναι μεγάλη ιστορία. Με την μαμά του μένει τις περισσότερες μέρες. Εμείς τον παίρνουμε κυρίως ΣΚ. Καλά δίπλα από τη μαμά του μένω οπότε παίζουν και βδομάδες που τον βλέπω σχεδόν κάθε μέρα. Γιατί ρωτάς?

Επειδή απ'οτι κατάλαβα είσαι ομοφυλόφυλος αν και έχεις βιολογικό παιδί και αν περάσει  ο γάμος ομοφύλων αυτόματα μετά παίρνει σειρά και η τεκνοθεσία..δεν είναι ξεχωριστά πράγματα αλλά η συνέχεια αυτού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
16 minutes ago, Kilkis1989 said:

Επειδή απ'οτι κατάλαβα είσαι ομοφυλόφυλος αν και έχεις βιολογικό παιδί και αν περάσει  ο γάμος ομοφύλων αυτόματα μετά παίρνει σειρά και η τεκνοθεσία..δεν είναι ξεχωριστά πράγματα αλλά η συνέχεια αυτού

Ομοφυλόφιλος χεχε. Αρχαίος όρος. Ως γκέι αυτοπροσδιορίζομαι. Επίσημο δάνειο ο όρος γκέι από την Αγγλική γλώσσα στα Ελληνικά λεξικά. 

Στο δια ταύτα, έχω βιολογικό γιο όπως είπα αλλά αυτή τη στιγμή η έννομη σχέση του με τον άντρα μου είναι μηδενική. Φυσικά εμείς είμαστε ιδιαίτερη περίπτωση. Το παιδί έχει κανονικά τη μαμά του και μεγαλώνει με εκείνη κατά κύριο λόγο ενώ εμείς τον βλέπουμε κάποιες μέρες που κανονίζουμε μέσα στην εβδομάδα κτλ. Μένουμε και δίπλα στη μαμά του οπότε πρακτικά είμαι κοντά του συνέχεια.

Η δικηγόρος μου μας έχει πει οτι πρέπει πρώτα να δούμε τον νέο νόμο για τον γάμο στα ομόφυλα ζευγάρια ώστε να καταλάβουμε αν αυτός ο νόμος θα έχει κάποιες έννομες επιπτώσεις στη δική μας συνθήκη. Ειδικά σε ότι αφορά τη σχέση του γιού μου με τον άντρα μου. Σε περίπτωση που κάτι πάθει η μαμά καθώς τώρα παλεύει με σοβαρή ασθένεια. Είμαστε πολύ ιδιαίτερη περίπτωση εμείς. 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ομοφυλόφιλος χεχε. Αρχαίος όρος. Ως γκέι αυτοπροσδιορίζομαι. Επίσημο δάνειο ο όρος γκέι από την Αγγλική γλώσσα στα Ελληνικά λεξικά. 

Στο δια ταύτα, έχω βιολογικό γιο όπως είπα αλλά αυτή τη στιγμή η έννομη σχέση του με τον άντρα μου είναι μηδενική. Φυσικά εμείς είμαστε ιδιαίτερη περίπτωση. Το παιδί έχει κανονικά τη μαμά του και μεγαλώνει με εκείνη κατά κύριο λόγο ενώ εμείς τον βλέπουμε κάποιες μέρες που κανονίζουμε μέσα στην εβδομάδα κτλ. Μένουμε και δίπλα στη μαμά του οπότε πρακτικά είμαι κοντά του συνέχεια.

Η δικηγόρος μου μας έχει πει οτι πρέπει πρώτα να δούμε τον νέο νόμο για τον γάμο στα ομόφυλα ζευγάρια ώστε να καταλάβουμε αν αυτός ο νόμος θα έχει κάποιες έννομες επιπτώσεις στη δική μας συνθήκη. Ειδικά σε ότι αφορά τη σχέση του γιού μου με τον άντρα μου. Σε περίπτωση που κάτι πάθει η μαμά καθώς τώρα παλεύει με σοβαρή ασθένεια. Είμαστε πολύ ιδιαίτερη περίπτωση εμείς. 

Οκ φίλε μου..ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση για την μητέρα του παιδιού σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...