Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ τελικά θα δω χιονόπτωση?

Θα δούμε και εσείς ίδιες περίπου θερμοκρασίες με εδω θα έχετε τουλάχιστον έτσι λένε τα μοντέλα αλλά και στους δύο δίνει βρόχη με 2κ3 βαθμούς. .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παμε στην πρωτη ουσιαστικα ψυχρη εισβολη...με την βορεια χωρα αλλα και την Θεσσαλονικη να βλεπουν  χιονοπτωσεις και σε αρκετα χαμηλα υψομετρα....λογικα ομως θα εχουμε προσκαιρα φαινομενα...

για την Αττικη απο αυριο το πρωι λογικα τα βορεια και ανατολικα του νομου θα δουν βροχοπτωσεις με πολυ ενισχυμενους βορειοανατολικους ανεμους..στο κεντρο κατα κυριο λογο τα φαινομενα θα εχουν παροδικο χαρακτηρα και οχι ιδιαιτερη ενταση...απο εκει και περα για την Αττικη δεν φαινεται κατι ιδιαιτερο που να αξιζει να περιμενουμε...τουλαχιστον εως τα μισα του μηνα....

 

Επεξεργάστηκε από gthomasandros
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σκαμπανευάσματα ψυχολογίας από τα μοντέλα, το 6αρι δείχνει ότι αν δεν υπήρχε ο επόμενος αυλώνας θα έβγαινε πολύ καλό ατός στις 8-10, αλλά εφόσον θα βγει, πρέπει  πάσι θυσία να κάνει το καλύτερο δυνατό, και σε καμία περίπτωση το κακό 6αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οριακα πιο κρυο το 12αρι για αυριο για Ευοσμο... 3.1 στις 5:00 με 7 mm υετου... Χιονονερο με λιγα λογια...3.6 στις 8:00 οποτε πιστευω πως θα πεσουμε κατω απο 3 κατα τις 6:00... Επισης αυξυσε τον υετο...

Screenshot_2019-12-03-17-40-35-782.jpeg

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Κατερίνα είπε:

Καλησπέρα από Σέρρες. Εδώ θα δούμε καμία νιφάδα ή θα μείνουμε στη βροχή; 

Kαλησπερα και καλως ηρθες Κατερινα.Στις Σερρες δυστυχως δεν προβλεπεται χιονοπτωση.Στη θεση σου θα πηγαινα για ενα καφεδακι στη Χρυσοπηγη🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

to ukmo για την συνέχεια συνεχίζει τα δικά του, και μάλλον έχει δίκιο,τουμπάρει ο τζιφος

6ζ τζιφου

gfs-0-126.png?6

 

ούκμου

Modele UKMO - Carte prévisions

 

 

φρικη το ουκμο ζωνική που δεν δίνει τίποτε ούτε εδώ....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Μειωσε και αλλο θερμοκρασιες και κατεβασε λιγακι ακομα τα υψομετρα στη Κ.Μακεδονια ο τζιφος

Δηλαδή θα δω εγώ νιφάδες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιος ο τζιφος για τις 10 του μηνα...Για να μην υπαρχει παρεξηγηση..Δεν βγαζει πεδινο χιονι..Βγαζει ομως μια αξιοπρεπεστατη διαταραχη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοίτα τι χαμηλάρες σκάνε στη Μεσόγειο και δεν υπάρχει ψύχος να κατέβει μαζί τους......Μέχρι τα σύνορα το φέρνει, λες και υπάρχει αόρατο τείχος από πάνω μας.Μόνο η βόρεια χώρα έχει κάποιες πιθανότητες με αυτό.Καναδικός λοβός παίρνει σώβρακα φέτος και παίζει μόνος του μπάλα.

gfs-0-168.png

gfs-1-168.png

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω τη διαισθηση οτι θα εχει εκπληξουλες η κακοκαιρια! Ο υετος ειναι αρκετα solid για Βορεια Ελλαδα και λιγο Κεντρικη απ οτι φαινεται! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Εχω τη διαισθηση οτι θα εχει εκπληξουλες η κακοκαιρια! Ο υετος ειναι αρκετα solid για Βορεια Ελλαδα και λιγο Κεντρικη απ οτι φαινεται! 

Και εγώ μπορεί να έχω έκπληξη? ??Γιατί το πρωί τα μοντέλα δίνουν 2 κ 3 βαθμούς? :

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, INUIT είπε:

kalhspera gary....ξυπνα νωρις φιλε,,,,,  κιλκις εισαιι μη μασας........ 

Καλησπέρα Χρήστο. Γουμένισσα είμαι πιο δυτικά από Κιλκίς χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, thanasismtrk said:

Και εγώ μπορεί να έχω έκπληξη? ??Γιατί το πρωί τα μοντέλα δίνουν 2 κ 3 βαθμούς? :

φιλε μου απο ευχαριστη μεχρι δυσαρεστη εκπληξη να περιμενεις! εγω θα εκοβα κινηση απο την αρχη και αναλογως θα ξενυχτουσα η οχι 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...