Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, HuxFlux said:

Λοιπον ακουστε πως εχει το πραμα.

Περυσι τετοια εποχη, τετοιες μερες ακριβως , ολα σχεδον τα μοντελα ειχαν κορδονιασει σε προσηνεμο επος. Λιγο ο παιος διαφωνουσε. Και στο τελος δυτικισαν και πηγαμε κουβα εμεις και πηρατε εσεις το κεντροβορειο θαψιμο.

Φετος θα το παρουμε εμεις με τις πλατες του παιου κιολας. Μας το χρωσταει απο περυσι.

Καλη χΙονια.

ΥΓ, Στο τελος βλεπω να καταληγει στην χιονομανα Λεμεσο....

θυμίζεις Πρωτοχρονιά μια από τις ΕΠΙΚΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΗΝΕΜΕΣ ΦΑΠΕΣ ever? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

θυμίζεις Πρωτοχρονιά μια από τις ΕΠΙΚΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΗΝΕΜΕΣ ΦΑΠΕΣ ever? 😂

Παλευω να το φερω στον οικο μας. Και θα το φερω. Με τον σκουπιδαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Παλευω να το φερω στον οικο μας. Και θα το φερω. Με τον σκουπιδαιο

νεολαία σημερινή. δεν ακούει 😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά με υγεία και χιόνια πολλά....😀.Ειδα κάτι λίγα είδα και λίγο γκρίνια...δεν υπάρχει θέμα από το 12αρι του παιου και μετά.Γι αυτό τον ήθελα τον παιο να είναι οριακά ανατολικά...πάντως στο τέλος να μου το θυμηθείτε ότι η βόρειοι παιο θα λένε και θα κλαίνε και θα παρακαλάνε μετά τις αμοιβαίες υποχωρήσεις αύριο και μεθαύριο...η μέση λύση όπως είναι τώρα θα πρέπει να είναι ένα κλικ υπέρ του παιου μετά τις υποχωρισεις που θα γίνουν...είπε και ελαλησε ο κοραξ😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, ICELARISSA said:

Καταρχην στα ενσεμπλ τα μελοι η δεν εχουν καθολου αυλωνα και παει ουτε αυτος δν ξερει ..η που βγαζουν χαμηλο ιονιο χωρις αυλωνα ..3 η 4 σεναρια εχουν αποκοπη και στασιμο χαμηλο π ηταν υπερβολη εξ αρχης 3 μερες νερα και χιονια και αλλα 3 προσηνεμο...σε ενα τρεξιμο που πανω απο τους μισους εδω μεσα λετε οτι δν εχει καμια αξια και απλα το χαζευεται απορω γιατι οταν στραβωνει το εμπιστευεσται..σε καθε περιπτωση αυριο τα σπουδαια το πιο επικινδυνο για εμας ειναι η μη υπαρξει αυλωνα παντως...

Ναι αλλά όταν γράφαμε στο 06 ότι ο Αυλώνας έκανε φτερά διαβάζαμε ότι απλά δυτικιζε😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και χιόνια πολλά....😀.Ειδα κάτι λίγα είδα και λίγο γκρίνια...δεν υπάρχει θέμα από το 12αρι του παιου και μετά.Γι αυτό τον ήθελα τον παιο να είναι οριακά ανατολικά...πάντως στο τέλος να μου το θυμηθείτε ότι η βόρειοι παιο θα λένε και θα κλαίνε και θα παρακαλάνε μετά τις αμοιβαίες υποχωρήσεις αύριο και μεθαύριο...η μέση λύση όπως είναι τώρα θα πρέπει να είναι ένα κλικ υπέρ του παιου μετά τις υποχωρισεις που θα γίνουν...είπε και ελαλησε ο κοραξ😋

Βαγγελη καλη χρονια. Στα πρψινα αυριο θα ψσχνουμρ τον αυλωνα Πακισταν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πάει για χιονόνερο 6-7/1 τελικά! Έριξε λίγο την Τ για τις 6/1 είδα.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

επεσε η Τ και μειωθηκε ο υετος… πιο λογικο και θεωρω πιο κοντα σε αυτό που τελικα θα γινει...

 

 

 

graphe3_1000___21.9217_39.3656_Kardνtsa.png

Επεξεργάστηκε από poseidonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1324804470_graphe3_1000___22.9458_39.3667_Vlos(14).png.a49ac366759cf2f7c035e9881f79ee8a.png

Για Μαγνησία δεν τα λες και άσχημα τα ενσ... 

 

Καλή τύχη στα πρωινά, ελπίζω να δούμε καμία δυτικιση εκ νέου γιατί η ξαφνική ανατολικιση έκατσε λίγο "βαριά"... Δεν θα άντεχα προσωπικά να έβγαινε νέα Ζηνοβία(σε χειρότερη μάλιστα εκδοχή, διότι αν βγει προσηνεμος δεν θα μπορεί να βγει κάτι καλύτερο με τέτοιο αυλώνα).

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, phanis1313 είπε:

Κόλαφος τα μέλη του Αμερικανού! 

Φιλε μου ακομα και τα ensebles κωλοτουμπες κανουν. Στην περιοχη μου στα προηγουμενα τρεξιματα εδιναν παρα πολυ υετο, τωρα τον πετσοκοψαν και μπορει στο πρωινο τρεξιμο να εξαφανισει τον υετο. Μ'αρεσει που δινουνε σημασια στα ensebles λες και ειναι σταθεροτατα. Εχουμε πολλα επεισοδια και κωλοτουμπες να δουμε στα επομενα τρεξιματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα καλη χρονια. αχταρμας παλι στα τρεξιματα.ηρθαν ανατολικα πλεον.το ποσο θα δουμε.αλλα στην δεδομενη στιγμη η κεντρικη ελλαδα ειναι το φαβορι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές για εσάς και τις οικογένειές σας !Χρονια πολλα και στους εορτάζοντες !

Ο Τζίφος βαδίζει σε γνωστά μονοπάτια. Σε έχω δει κάπου, κάπου σε ξέρω....Έχουμε βέβαια πολλές μέρες μπροστά μας. Πάντως για καλό και για κακο μην διαρρεύσει ο χάρτης σε κατοίκους της Βοιωτίας και ιδιαίτερα σε αυτούς των Δερβενοχωρίων 😁😁😁.

SmartSelect_20200101-070139_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κύριο του τζιφου οριακό πλέον υετικα για κεντροβορεια μετά τη μεγάλη ανατολικευση που έκανε, ο δε μέσος όρος τών ανσαμπλς του ακόμη πιο ανατολικά έφερε μέσα στο Αιγαίο τό χαμηλό.

Τό gem πραγματικά επικό για κεντροβορεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Πολύ νότια το χαμηλό στο ουκμο στις 120 ώρες

Νομιζω ηρθε η ωρα να γινει αυτο που γινεται παντα...να παει ο ευρωπαιος πιο δυτικα απο τζιφο χααχχχαχα

Αν παει πικ ανατολικα χαθηκαμε

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λες και δεν εχουμε παρει το μαθημα μας κανουμε οι βορειοι....καθε φορα τα ιδια στις 144 ιταλια 120 δικο μας 100 προσηνεμα στις 72 μονο τοτε μοορει να γυρισει παλι προς εμας αλλιως τουρκια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφαιρω το τζίρο απτο προφίλ μου δεν θέλω αν τον ξανάδω μπροστά μου .....Χάρη σε αυτόν πάει η ευκαιρία μας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Αφαιρω το τζίρο απτο προφίλ μου δεν θέλω αν τον ξανάδω μπροστά μου .....Χάρη σε αυτόν πάει η ευκαιρία μας.....

Βάλε το gem τώρα φοβερό τρέξιμο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LarissaSnow είπε:

Βάλε το gem τώρα φοβερό τρέξιμο 😉

xaxaxxaxaxxaxaxaxa δεν βάζω κάνενα δεν την ξανά πατάω αλλά αλήθεια Τώρα πάλι πάει για προσηνεμο ?????ή είναι ένα κακο ραν γιατί τα ensembles του 00 του ακατανομαστου είναι παραπάνω υετο από τα ensembles του 18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη σφαλιάρα έφαγε ο τζίφος. Και λέγαμε για το ευρωπαϊκό... Τεράστιο πισωγύρισμα, πολύ κακό για την βόρεια χώρα. Για τα κεντρικά και δεν το λες και τόσο κακό αλλά ούτε καλό. 

Για να δούμε τώρα σε πόσα τρεξίματα θα καταντήσει άλλη μια ευκαιρία για κεντροβορειο σε χιόνια ημιορεινών στα προσηνεμα. Εκεί θα το πάει πάλι, μαθημένοι είμαστε τα τελευταία χρόνια.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...