Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεσημερι στις 4 εκει που δεν εδειχνε χιονια στο προηγουμενο τρεξιμο για αττικη πλεον δειχνει..

51-779GR.gif

 

57-779GR (1).gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βελτιωθηκε για Αττικη και ο τζιφος...

Πλακα στην πλακα γιωργο ,μεγαλυτερη διαρκεια φαινεται να εχει η συγκεκριμενη κακοκαιρια που θα μας απασχολησει απο αυριο.

Σε σχεση με αυτα που νομιζαμε στην αρχη

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξησε τον υετο σε αττικη και μεσανυχτα 7 του μηνα σε σχεση με το προηγουμενο ραν..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πετσοκοψε ο τζιφος τον υετο..Ας ελπίσουμε να τα επαναφέρει,σχεδόν 10 μμ μου μείωσε εδώ.Κατι παρόμοιο νομίζω έκανε και στην ζηνοβια για Θεσσαλία και στερεά αλλά δε θυμάμαι πολύ καλά Πάμε για ουκμο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι διαφορετικό το ούκμο στις 72 που ανανέωσε, θα μας τρελάνει

 

πάλι φαίνεται να κατεβάζει μικρότερο αυλώνα. διαφωνίες στις αρνητικές ώρες μιλάμε. Άντε ρε μοντέλα να το πάρετε χαμπάρι η κατάβαση ήδη ξεκίνησε!!🙄

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Nowcast. 1 βαθμκ στα 850 να φερει πιο κατω χιονιζει μεχρι κυμα Ευβοια

Ας κανει ο καιρος τα δικα του νικολα

Η κακοκαιρια τελικα θα εχει και διαρκεια .Δεν θα ειναι απλα ενα περασμα των 12ωρων και για σας

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πάλι διαφορετικό το ούκμο στις 72 που ανανέωσε, θα μας τρελάνει

Καλυτερβ θεση χαμηλου νομιζω για μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Ας κανει ο καιρος τα δικα του νικολα

Η κακοκαιρια τελικα θα εχει και διαρκεια .Δεν θα ειναι απλα ενα περασμα των 12ωρων και για σας

 

Σπαρταν φιλε μ ειλικρινα παραπονο δεν εχω. Μην ειμαι αχαριστος. Θα παω 20 κμ μια βολτα και θα το δω. Απλα λες για 2 βαθμους στα 850 καο στα 500αρια χανεις θαψιμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σπαρταν φιλε μ ειλικρινα παραπονο δεν εχω. Μην ειμαι αχαριστος. Θα παω 20 κμ μια βολτα και θα το δω. Απλα λες για 2 βαθμους στα 850 καο στα 500αρια χανεις θαψιμο. 

Και εγω θα ηθελα ενα -8 ρε φιλαρακι.Παμε  να παρουμε  οτι μπορεσουμε απο αυτη την μεταβολη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια επαναληψη της κακοκαιριας παραμονες πρωτοχρονιας με λιγοτερο υετο απλα. Ιδιες περιοχες θα επηρεαστουν,ιδια θεματα με τις θερμοκρασιες θα εχουν οι πιο ανατολικες περιοχες που θα εχουν θυελλωδεις ΒΑ αυτη τη φορα. Περιμενουμε τα μεσα του μηνα για να δουμε μηπως χειμωνιασει κεντρικη ευρωπη ωστε να παρουμε κι εμεις κατι. Μεχρι τωρα το καιρικο εκτρωμα συνεχιζεται. Κι αν ο ηλιος ειναι στα θετικα,το τσαμπα κρυο πρωι-βραδυ δεν ειναι,μακαρι να ηταν καθε μερα οπως σημερα μεχρι να κανει κατι χειμωνιατικο επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Καλά...η υποτροπή της Δευτέρας, θα εξελιχθεί στο ΚΥΡΙΩΣ πιάτο. Προβλέπω τρελά γλέντια

Το ειχες γραψει αυτο.Μπραβο σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Βοιωτια βορειοδυτικη αττικη παλι για θαψιμο πανε

Μιας ζηνοβια μας βγηκε παλι .Αλλα με χαμηλοτερες θερμοκρασιες στα 850 αυτη την φορα.

Ελευσινα θα χιονισει, αφου χιονισε και με την ζηνοβια. Με καλυτερες θερμ προς τα κατω θα δουμε χιονι γενικα στο λεκανοπεδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Καλά...η υποτροπή της Δευτέρας, θα εξελιχθεί στο ΚΥΡΙΩΣ πιάτο. Προβλέπω τρελά γλέντια

Ειναι τετοιες οι λεπτομερειες που μππρει να μην χιονισει ουτε στα αναμενομενα αλλα μππρει να δεις νιφαδες και στο κυμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, salonikatasos said:

Μια επαναληψη της κακοκαιριας παραμονες πρωτοχρονιας με λιγοτερο υετο απλα. Ιδιες περιοχες θα επηρεαστουν,ιδια θεματα με τις θερμοκρασιες θα εχουν οι πιο ανατολικες περιοχες που θα εχουν θυελλωδεις ΒΑ αυτη τη φορα. Περιμενουμε τα μεσα του μηνα για να δουμε μηπως χειμωνιασει κεντρικη ευρωπη ωστε να παρουμε κι εμεις κατι. Μεχρι τωρα το καιρικο εκτρωμα συνεχιζεται. Κι αν ο ηλιος ειναι στα θετικα,το τσαμπα κρυο πρωι-βραδυ δεν ειναι,μακαρι να ηταν καθε μερα οπως σημερα μεχρι να κανει κατι χειμωνιατικο επιτελους

Ούτε εγώ δεν είμαι τόσο απαισιόδοξος... χαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Μια επαναληψη της κακοκαιριας παραμονες πρωτοχρονιας με λιγοτερο υετο απλα. Ιδιες περιοχες θα επηρεαστουν,ιδια θεματα με τις θερμοκρασιες θα εχουν οι πιο ανατολικες περιοχες που θα εχουν θυελλωδεις ΒΑ αυτη τη φορα. Περιμενουμε τα μεσα του μηνα για να δουμε μηπως χειμωνιασει κεντρικη ευρωπη ωστε να παρουμε κι εμεις κατι. Μεχρι τωρα το καιρικο εκτρωμα συνεχιζεται. Κι αν ο ηλιος ειναι στα θετικα,το τσαμπα κρυο πρωι-βραδυ δεν ειναι,μακαρι να ηταν καθε μερα οπως σημερα μεχρι να κανει κατι χειμωνιατικο επιτελους

Για Χαλκιδα δυστυχως έπεσες μεσα. Σε παραδεχομαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο 90 φτιαχνουν τα πραγματα...

Παμε για σοβαρη χιονοκαιρια σε μεγαλο μερος της Αττικης,που ειδικα απο Δευτερα μεσημερι θα βρεθει στη συγκλιση.Αναλυτικα πιο μετα.

Να σημειωσω οτι ο ευρωπαιος σερνει αδιαμφισβητητα το χορο και τραβηξε τον τζιφο απο τα 15μμ storm total στα σχεδον 60(!!!)ως Τριτη μεσημερι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στο 90 φτιαχνουν τα πραγματα...

Παμε για σοβαρη χιονοκαιρια σε μεγαλο μερος της Αττικης,που ειδικα απο Δευτερα μεσημερι θα βρεθει στη συγκλιση.Αναλυτικα πιο μετα.

Να σημειωσω οτι ο ευρωπαιος σερνει αδιαμφισβητητα το χορο και τραβηξε τον τζιφο απο τα 15μμ storm total στα σχεδον 60(!!!)ως Τριτη μεσημερι.

Δβσε μου ρε Γιωργαρε νιφαδες Χαλκιδα. Χαλαλι.. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...