Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝ πάει ο τζίφος σε μεγεύθυνση αυλώνα που μάλλον θα πάει θα μιλάμε για νίκη ευρωπαίους στις κοντινές ώρες έναντι ούκμου, σε αντίθεση με την Ζηνοβία που το ούκμο είχε πιάσει κάπως καλύτερα την φάση της δευτέρας.

 

 

μόλις ξεκίνησε, για να δούμε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω γινονται αναλυσεις χαρτων.Παρακαλουνται τα μελη να μην ανεβαζουν ασχετα video και φωτογραφιες. Σεβαστειτε τα αλλα μελη που μπαινουν να ενημερωθουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα 500 ξεκινάει με καλύτερη μύτη, αλλά νομίζω ότι θα είναι επίσης λίγο πιο πετυχημένη κάθοδος καλύτερων 500

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μείωσε τα φαινόμενα για Θεσσαλία, όπως πίστευα, αλλά θα πίστευα μείωση για άλλο λόγο. Τώρα γιατί το έκανε δεν ξέρω. Τέλος πάντων, παραμένει καλύτερο από το 00αρι, και δεν θα αλλάξει κάτι από εδώ και πέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για Αττική είναι καλύτερο. Πιο κοντά τα φαινόμενα σύγκλισης και ένας βαθμός κάτω στα 500 στα κρίσιμα 6ωρα [μέχρι το μεσημέρι Δευτέρας]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

και για Αττική είναι καλύτερο. Πιο κοντά τα φαινόμενα σύγκλισης και ένας βαθμός κάτω στα 500 στα κρίσιμα 6ωρα [μέχρι το μεσημέρι Δευτέρας]

Δεν είμαι σίγουρος οτι αυτό είναι το κρίσιμο διάστημα... μάλλον μετά το μεσημέρι της Δευτέρας... αν και μάλλον ψυρίζουμε την μαιμού... ελάχιστες μικροδιαφορές βλέπω...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Η Αττικη πηρε λιγο καλυτερο 500ρι σε αυτο το τρεξιμο που στις τοσο κοντινες ωρες ειναι κερδος. Και ο 1 βαθμος κατεβαζει το υψομετρο λιγα μετρα ακομη...

Ετσι.Οτι παρουμε κερδος θα ειναι πια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν αλλαξε τιποτα περα απο το οτι στα 500 εχουμε σιγουρο το -30 με -33 αναλογως το ναουκαστ. η εκτιμηση μ δεν θα αλλαξει την εγραψα περιμενοντας κατι τετοιες μικροαλλαγες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλό τρέξιμο για τελευταία στιγμή . Ελαφρώς πιο ψυχρό και ο υετος πάει για 60mm στην Βοιωτία . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Δεν είμαι σίγουρος οτι αυτό είναι το κρίσιμο διάστημα... μάλλον μετά το μεσημέρι της Δευτέρας...

βλέπω καλές θερμοκρασίες κρατάει και τότε με παράταση φαινομένων. Νομίζω είναι μια χαρά, και εσύ ειδικά πας για μια όμορφη χιονοκαιρία

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Χειρότερο για θεσσαλια δυστυχως

εμένα σαν διάταξη μου αρέσει περισσότερο πάντως, δεν ξέρω γιατί βγάζει λιγότερο υετό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Πολύ καλό τρέξιμο για τελευταία στιγμή . Ελαφρώς πιο ψυχρό και ο υετος πάει για 60mm στην Βοιωτία . 

Βοιωτια βορειοδυτικη αττικη παλι για θαψιμο πανε

Μιας ζηνοβια μας βγηκε παλι .Αλλα με χαμηλοτερες θερμοκρασιες στα 850 αυτη την φορα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...