Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ααα δεν με αφήνει στην ησυχία. 

 

δυτικοκεντροβορειοανατολικοπροσήνεμο σενάριο από τζίφο🤣

20 ποντο Γιάννενα. Πάμε για Σαλόνικα τώρα και μένουμε εμέις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεταλλαγμένο χιόνια Δυτικής ,βόρεια ς και κεντρικής χώρας ο τζιφος αφού πρώτα θάψει την Σαρδηνία και την μαλτα

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά αν και στην αρχή φαίνεται κακό έβγαλε ένα πολύ καλό σενάριο και μετέφερε την οποία κατάβαση πιο μπροστά χρονικά. Βέβαια οι ώρες ακόμη είναι ακόμη πολύ "επίφοβες" και είναι εξαιρετικά πιθανόν στο επόμενο ραν να έχουμε νέο σενάριο...

 

Ωραίο το αποτέλεσμα πάντως, λίγο ήθελε για έναν δυνατό δυτικό χιονιά. Τώρα βλέπω να βγάζει κάτι για τα κεντροβόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχωχωχ τι πάει να βγάλει!!!!

 

συγγνώμη που θα είμαι λίγο εε χωριάτης σε αυτό που θα πω, αλλά ισχύει χχα. έχω μαύρο φόντο στην οθόνη μου στο φόρουμ μιας και είναι ξεκούραστο. Με αυτό ξανασπρίζει κατευθείαν και.. δεν θα είναι από χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για μέσο όρο που στις 240 ώρες και στο τζίφο έχει πιο αξία. Σταθερός πάντως.. Ανα 6ωρο ή βγάζει αυλώνα Δυτικά ή Προσήνεμα ή Τουρκία. αχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LarissaSnow είπε:

Πιωμένο το 12άρι του τζίφου, το όνειρο κάθε κεντροβόρειου χιονοτρελαμένου.....

από το στομα μου το πήρες... τυλιξτε το το πέρνουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

Πιωμένο το 12άρι του τζίφου, το όνειρο κάθε κεντροβόρειου χιονοτρελαμένου.....

νομίζω δυτική πεδινή Θεσσαλία πάνω από μέτρο και εμείς στην Λάρισα κανένα 70ποντο με αυτό χαχα.. 

 

Το ούκμο να πω πως δεν μου άρεσε καθόλου στην ΑΜερική..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Αυτο το σσυστηματακι θα πρεπει να ερθει κατιτις ανατολικοτερα,κατιτις ομως,μην χασουμε την μπαλα ομως..

περίμενε κοντρόλ να δούμε και ευρωπαικό το βράδυ.. το προτιμώ εκεί απο Τουρκία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτό πάντως αν συνεχίσει έτσι στις 150 ώρες θα δοθεί μεγάλη μάχη.. Με ελάχιστη μετατόπιση ανατολικά θα θαφτεί όλη η Ελλάδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πολλοί εμπλεκόμενοι μαζεύτηκαν.....

Εμείς εδώ θέλουμε κάτι να έρχεται από πιο ανατολικά. Και η καλοκαιρία ν πιάνει και Ιταλία. Αυτά εδώ τώρα...δεν μου γεμίζουν το μάτι για ανατολικά προσηνεμα. Αλλά φυσικά ακόμα είναι πολύ νωρίς. Ας κατεβάσει κανονικό Αυλώνα , να ξεκινήσει το μπαλατζο...

Ηθελες να το δεις αυτο που λες απο τωρα,??? Η προτιμάς απο 150 και κατω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η τάση παραμένει για ακόμη ένα τρέξιμο . Διαφορετικό σενάριο αλλά αναμενόμενο ότι θα δούμε πολλά και διαφορετικά στις ώρες που κοιτάμε . Αρκεί ο Αζορ να παρει την ανιούσα και σε 2 ημερες θα αρχίσουμε να τραβάμε τον Αυλώνα άλλος Δυτικά και άλλος Ανατολικά σε κάθε τρέξιμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teopap7 είπε:

Ηθελες να το δεις αυτο που λες απο τωρα,??? Η προτιμάς απο 150 και κατω?

φυσικά και τώρα.. Γιατί αν το έδειχνε Τουρκία άντε φέρτο Δυτικά. Αυτό με ελάχιστε μετατοπίσεις βγάζει έπος.. Αρκεί να κατέβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...