Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα είδα πόσα λίγα φαινόμενα μας δίνει ο ευρωπαίος.. τα μισά σε σχέση με τζίφο.. πφφ Ας ελπίσουμε να γίνει κάτι στην μέση τουλάχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχεις φαει γκολ απο τα αποδυτηρια αγορι μου..

Ωραία άρα δεν έχουν μπει στο κανονικό σκόρ γιατί είναι εκτός χρόνου οπότε το 00.01 του αγώνα το σκορ λέει πάλι 0-0😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ωραία άρα δεν έχουν μπει στο κανονικό σκόρ γιατί είναι εκτός χρόνου οπότε το 00.01 του αγώνα το σκορ λέει πάλι 0-0😃

λοιπον μιχαηλ αστα τωρα αυτα.εχεις πεσει..συνελθε παμε την συμμαχια μας αν θες να δεις ασπρη μερα.σε συμφερει αλλωστε ν μ εχεις συμμαχο σε σοβαρη μαχη με σοβαρο αυλωνα.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

λοιπον μιχαηλ αστα τωρα αυτα.εχεις πεσει..συνελθε παμε την συμμαχια μας αν θες να δεις ασπρη μερα.σε συμφερει αλλωστε ν μ εχεις συμμαχο σε σοβαρη μαχη με σοβαρο αυλωνα.😁

Ε ναι σίγουρα, εξάλλου δεν είναι τυχαίο που οι καλοί αυλώνες τελικά ευνοούν την Θεσσαλία :Ρ Δεν λέω κεντροβόρεια γιατί τα τελευταία πολλά χρόνια δεν είναι έτσι. βέβαια ακόμα και εμείς στην Θεσσαλία βλέπομε λιγότερα πράγματα από ότι παλιότερα, απλά την γλυτώνουμε την μαυρίλα με νυφίτσες κτλ

 

μνας την έκανε ο τζίφος στο 18αρι για τις βροχές. έλεος!! πιο νότια και εξασθενημένο το σύστημα τι να πει κανείς.. ΤΟ έκανε ήδη λοιπόν το βήμα ο τζίφος, ας ελπίσουμε αύριο να μην γίνει ολοκληρωτικό, και πάρουμε 10 mm..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

λοιπον μιχαηλ αστα τωρα αυτα.εχεις πεσει..συνελθε παμε την συμμαχια μας αν θες να δεις ασπρη μερα.σε συμφερει αλλωστε ν μ εχεις συμμαχο σε σοβαρη μαχη με σοβαρο αυλωνα.😁

Χαχαχα..ψαχνεις για συμμαχους;;;Τι φταιει ο Μιχαλακης να τον χτυπησω ανελεητα;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ελα κανονίστε ,γιατί θα ανεβάσω το πουλί πάλι🤣

Εγω ειμαι σε φαση ξεκουρασης τωρα...απο Δευτερα,τα ειπαμε αυτα.Το προσηνεμο κτηνος θα σαρωσει τα παντα στο διαβα του,θα μεινει στην ιστορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ελα κανονίστε ,γιατί θα ανεβάσω το πουλί πάλι🤣

ριχτο μπαμπη..μπουμπουνατο...😁...κι εσυ συμμαχος εισαι...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω ειμαι σε φαση ξεκουρασης τωρα...απο Δευτερα,τα ειπαμε αυτα.Το προσηνεμο κτηνος θα σαρωσει τα παντα στο διαβα του,θα μεινει στην ιστορια

ωραια...τα ξαναλεμε δευτερα οποτε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν υπάρχει θέμα αν βγει προσήνεμος η κεντροβόρειος αν αποξηράνουμε το Αιγαίο και το κλείνοντάς το, η με πιο λογική ματιά κλείνοντας το γιβρατάλ και αποξηρανθεί η μεσόγειος [άσχετα που χρειάστηκε άπειρο καιρό για να γίνει αυτό]  Άντε να βρεις υετό μετά για lake effect

μακάρι να υπάρξει μέγας προσήνεμος, απλά αυτός θα είναι μεγας προσήνεμος Ιταλίας και γιατί όχι κορσικής

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αν κρίνω από τους διαλόγους, το 18αρι κρίνεται αδιάφορο ....

το 18αρι είναι στις 120 ώρες ακόμα, και εμείς συζητάμε για τις 300+ οπότε ότι φανεί θα είναι σε μισή ώρα

το προσπαθεί για 30-31..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Αν κρίνω από τους διαλόγους, το 18αρι κρίνεται αδιάφορο ....

Οχι  απλα δεν εχει φτασει ακονα στις 300 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

το 18αρι είναι στις 120 ώρες ακόμα, και εμείς συζητάμε για τις 300+ οπότε ότι φανεί θα είναι σε μισή ώρα

Τώρα με προκαλείς. Χεχε. Εσύ σε άλλα Ραν, από τις 6 ώρες βλέπεις ένα χαμηλό στη Μασαχουσέτη και λες που θα πάει ο Αυλώνας στις 200 ώρες, και τώρα λες ότι είναι νωρίς; 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αν κρίνω από τους διαλόγους, το 18αρι κρίνεται αδιάφορο ....

νωρις ειναι ακομη νικο..απλα νηστικοι οπως ειμαστε μυριστακαμε τσι-τσι στα 5000 χλμ και τρεχουν σαλακια...χαχαχα..εχουμε και αλλο νωριτερα ομως ειναι αυλωνακο πριν το τσιτσι...και το 18αρι καλα το παει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Τώρα με προκαλείς. Χεχε. Εσύ σε άλλα Ραν, από τις 6 ώρες βλέπεις ένα χαμηλό στη Μασαχουσέτη και λες που θα πάει ι Αυλώνας στις 200 ώρες, και τώρα λες ότι είναι νωρίς; 

Ε δεν λέω καλός είμαι αλλά μην το φτάσουμε και στο άλλο άκρο, ειδικά εφόσον κάτι εμφανίστηκε σήμερα και δεν το έχω μελετήσει ακόμα, και δυστυχώς δεν έχω άπειρο χρόνο, αν και θα προσπαθήσω. Δεν έχω iq 300🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι θα βγάλει ψυχρή εισβολή θα βγάλει..

αλλά...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ναι δεν μπορω να καταλαβω ποιους θ αφορα?

νομίζω πως το πρώτο δεν θα προλάβει να κατεβεί καν αυτή την φορά, η ψυχρή εισβολή στην Αμερική είναι πιο θηριώδης και αρκετά πιο ανατολικά.

gfsna-0-222.png?18

 

 

το πρώτο θα βγει ανατολικότερα και μικρότερο από πριν, το δεύτερο άγνωστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...