Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω και η Μελούνα έχει πλέον χιονοκουρτίνες στα ψηλά της, εδώ πλέον στον Τύρναβο έχουμε ψιλόβροχο και πτώση της θερμοκρασίας, βρισκόμαστε στους 6.2oC με ένα μέτριο δυτικό άνεμο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

συνεχιζεται το ψιλοβροχο στη λαμια ενω εκλεισε για τα καλα οκαιρος,δυστηχως δεν γνωριζω την Τ,αυτος ο κ@λοσταθμος τωρα βρηκε να κολλησει.

Δημήτρη είστε ψηλά ακόμη. 6,6 βαθμούς έχετε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Βλέπω και η Μελούνα έχει πλέον χιονοκουρτίνες στα ψηλά της, εδώ πλέον στον Τύρναβο έχουμε ψιλόβροχο και πτώση της θερμοκρασίας, βρισκόμαστε στους 6.2oC με ένα μέτριο δυτικό άνεμο..

Μέσα σε 20 χιλιόμετρα τέτοια διαφορά  Θάνο! Εδώ ενώ είχε ξεκινήσει ο βορειοανατολικός άνεμος σε μέτριες εντάσεις, ξαφνικά ακούω ένα μπαμ κοιτάω έξω και τα 50αρια πέφτουν βροχή! Τρομερές ριπές για τα δεδομένα της Λάρισας, μόνο σε καταιγίδες βλέπω εδώ τέτοιο αέρα

 

εντωμεταξύ η θερμοκρασία δρόσου κοντεύει -3!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντυπωση μου προκαλει πως οι θερμοκρασιες ειναι ιδιες στα ιδια υψομετρα (αττικη) ανεξαρτητως προσανατολισμου/τοποθεσιας. .. χμμμμμ

 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,8oC  έδειξε η 12Ζ ραδιοβόληση, στην ελεύθερη ατμόσφαιρα πάνω από την Αττική και στα 1425m…..-25 στα 500....πολύ καλά ακόμη παίζουμε ματς από δω και πέρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3,4 εδω στα 280μ συνεχίζει την πτώση .Όταν σπάει η ομίχλη στα ψηλά φαίνονται μάλλον οι πρώτες νιφάδες στην πλαγιά ,πάνω από τα 500μ .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μέσα σε 20 χιλιόμετρα τέτοια διαφορά  Θάνο! Εδώ ενώ είχε ξεκινήσει ο βορειοανατολικός άνεμος σε μέτριες εντάσεις, ξαφνικά ακούω ένα μπαμ κοιτάω έξω και τα 50αρια πέφτουν βροχή! Τρομερές ριπές για τα δεδομένα της Λάρισας, μόνο σε καταιγίδες βλέπω εδώ τέτοιο αέρα

 

εντωμεταξύ η θερμοκρασία δρόσου κοντεύει -3!

Πλάκα πλάκα για καταιγίδα το πάμε

yBDT9su.jpg

Άμα δεις σε εμένα πως κατεβαίνουν οι χιονοκουρτίνες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Πλάκα πλάκα για καταιγίδα το πάμε

yBDT9su.jpg

Άμα δεις σε εμένα πως κατεβαίνουν οι χιονοκουρτίνες 

Έχω θα έχω τίποτα ανάλογο η μπα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Ένα μόνο σου ζητώ......να χιονίσει μέχρι τον Πειραιά 

Μέχρι Τρίτη μεσημεράκι έχουμε χρόνο βαζελε μου.. Εκτός εάν το βρώμικο μυαλό σου σκέφτεται παρτυ με χιόνια σε 2 ώρες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Χιονοχάλαζο στον Τύρναβο με 5oC, σαν να έχουμε καλοκαιρινή μπόρα είναι..

μια χαρά είσαι φίλε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...