Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Νικόλα, φιλικα παντα, πήρες το μάθημα σου? Εμείς οι πιο παλιοι την έχουμε πατήσει πολλες φορές οπότε με αυτά που έδειχναν τα μοντέλα δεν περιμενα χιονι στη Χαλκίδα και ήμουν ήσυχος....

Εγω οταν εγραφα χθες εν αναμονη βροχων πεσανε πανω μου.  😂😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια οι του λεκανοπεδίου ας σφυριξουμε ληξη καλυτερα οι Τ δεν προκειται να πεσουν κατω απο 2 ποσο μαλλον να μηδενισουν οταν εχουμε άνοδο παντου. 

Παμε για αλλα. Ας ελπιζουμε να μεινουν ομως σε ενα επιπεδο να θαφτουν τα βουνα ολα μεχρι χαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εγω οταν εγραφα χθες εν αναμονη βροχων πεσανε πανω μου.  😂😂 

εγω συμφωνουσα για βροχες και το ειχα γραψει εαν θυμασε "Χαλκιδα βροχη με θερμοκρασια 4-5 βαθμούς"

Η βροχη συνεχίζεται με αυξομειώσεις περιπου 30mm απο εχθες το βραδυ και η θερμοκρασία αυτη τη στιγμή στους 4,5 βαθμούς στο σταθμό μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυγετε από τα πληκτρολόγια και χαρείτε το.... Κοντά μας είναι σε όλους.... Σταματήστε τη γκρινια.... Έχουμε σε μια εβδομάδα 2 φοβερές κακοκαιριες όταν τα 3/4 της Ελλάδας έχουν εδώ και 15 μέρες ατελείωτο ήλιο και ανύπαρκτο υετο άλλο τόσο διάστημα. 

3.2 εδω με αίσθηση - 3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

του "βιαστικου" η μανα δεν εκλαψε ποτε - σιγουρα, αλλα παιδες, εχουμε μπροστα μας γυρω στο 12ωρο, δε βαζετε κανα ποτακι να χαλαρωσετε λιγο λεω εγω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυονερι μετά από 6ωρη χιονόπτωση οπως εγραψε και ο Σακης ρίχνει πλέον χιονοχάλαζο /χιονόνερο.Περίπου 30mm έχουν πέσει ως τώρα .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η προσωπική μου άποψη πάντως είναι ότι τα ξημερώματα θα χιονίσει σε πάρα πολύ χαμηλά υψόμετρα. Αυτό γιατί αν τώρα εχουμε θερμοκρασίες 2-3 β τότε στις 3-4 που βάση "νομού " πέφτουν θα πάνε στου 1-2 ή ακόμα και 0. Ο Υετός δόξα τω θεώ υπάρχει και θα υπάρχει τουλ για 12 ώρες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κέντρο Γλυφάδας στους 6.0 ακριβώς κολλημένοι εδώ και ώρα με βρόχα και άνεμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Εξισου μεγαλη πτωση "βαση νομου" υπαρχει κι απο τις 1 το μεσημερι μεχρι τις 6-7 που ειμαστε τωρα. Ακομα και οταν ειναι νοτιας ο καιρος. Σημερα μαντεψε. Ανοδος στο ιδιο διαστημα !

Στην περιοχή την οποία είμαι το μόνο που είδα ήταν πτωση (από 8 στις 12 το μεσημέρι στους 4 στις 18.00 ) τώρα παντού υπάρχουν μικρό αυξήσεις (+/-) 0.5 που δεν είναι τοσο αξιόλογες μέσα στην μερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Εξισου μεγαλη πτωση "βαση νομου" υπαρχει κι απο τις 1 το μεσημερι μεχρι τις 6-7 που ειμαστε τωρα. Ακομα και οταν ειναι νοτιας ο καιρος. Σημερα μαντεψε. Ανοδος στο ιδιο διαστημα !

Υπαρχουν δεδομενα απογευματινης ραδιοβολησης απο καποιον;

 

Screenshot_20200106-171134.png

Screenshot_20200106-171107.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...