Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Τι κανεις ρε;;οδηγαω

ΟΧΙ ΓΙΩΡΓΟ ΜΗ! ΟΧΙ ΧΛΩΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ξυλο,μποκα,κοκα και αρνταν και ειμαι κομπλεζαν..Γεια σου γιωργαρε..Απεξαρτηση τωρα...Ο παιος μαλλον Μαραντονα θυμισε...😜

Σακη ερχεται κατι μεγαλο ετσι. Που θα το δεις live.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα λιγο σοβαρα...Λοιπον ο παιος εκανε ενα βημα αλλα δε λεει απολυτως τιποτα...Θελουμε να ερθει αρκετα πιο δυτικα και να βγει χαμηλο...Ακομα και ετσι τα φαινομενα σε real time θα ειναι ελαχιστα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν βλεπουμε και συχνα τετοια χρωματα στα 850 hpa στην χωρα μας απιστευτο τρεξιμο ευρωπαιου.. χαρτης 8 του μηνα πρωι..

850temp_20200202_12_141.jpg

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

Ρε!!! Ρε λέω... 

Η πτήση μου από Λονδίνο είναι 4 η ώρα ξημέρωμα Κυριακής το φελεκι μου μέσα... Πωωωω 🤦‍♂️ 

Να κατσεις σε παραθυρο αδερφε..Για να τσεκαρεις τα φτερα..Μην τα χτυπησει κανενας κεραυνος την ωρα της χιονοκαταιγιδας στα σπατα...😜Καλη επιστροφη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκεί πάνω πρέπει να πιέσει ο Αζορικός ανατολικότερα για να δημιουργηθεί η κατάλληλη κλίση. Αλλιώς δε γινεται δουλειά.

 

ΠΑΙΟΣ.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με θερμοκρασίες -10+ στα 850hpa και θερμοκρασίες Αιγαίου (θάλασσας) +14°C θα βρεθεί υετος με ΒΔ επιφάνειας.

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε αυριο για τη τουμπα να το φερει ολο πανω μας!!!! 🙂 Λιγο θελει... Λιγο πιο ΒΑ ριτζ ακομα δεν ειναι και πολλα τα χλμ... Απο κει που το πεταγε καδισταν τωρα το φερνει τουρκια αρα και πανω μας κατ επεκταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, sakis13 said:

Να κατσεις σε παραθυρο αδερφε..Για να τσεκαρεις τα φτερα..Μην τα χτυπησει κανενας κεραυνος την ωρα της χιονοκαταιγιδας στα σπατα...😜Καλη επιστροφη!!

Χαχαχαχα α με διέλυσες! Χααχχα, να σαι καλά, μακάρι να τα βρω όλα ΑΣΠΡΑ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...