Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εγώ τρέχω πέρα δώθε και από την στιγμή που είμαι το μοντέλο θεούλης Μισέλ, ναι τρέχει όντως ένα μοντέλο

 

πλάκα κάνω φίλε μου προφανώς🤣 σε 25 λεπτά ξεκινάει το αικον

χαχαχα κλαιωω!! 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δείχνουν ξεκάθαρα την άνοδο του Αζορικου.....

Πολύ λεπτός ο αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Δε νομίζω ότι είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα αυτό. Γρεβενά και καστοριά θέλουν νοτιά για πολύ υετό. Δε νομίζω ότι είναι θέμα χαμηλού δηλαδή. Το 12 είχε πολύ χιόνι σε όλες τις πόλεις με το χαμηλό κολλημένο δυτικά

Το 2012 ηταν εξαιρεση για πολλους λογους....και η μονη...πρωτον κσι βασικο χιονιζε  λογω κααι βραδινης ακτινοβολιας ειχα μειον 6 μιση....και επισης ειχα 10 με 15 ποντοους πιο πολυ χιονι απο τις αλλες πολεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ουσιαστικα ειναι το τρεξιμο του τζιφου αλλα δεν ξερουμε και που ειναι οι συντεταγμενες αυτης της προγνωσης...Αν θες μελετα λιγο τις αποκλισεις αυτης της προβλεψης και του τοπικου σταθμου σου για να σκεπτεσαι χονδρικα ποσο δινει σε εσενα βασει των αποκλισεων ( αν με καταλαβες)...Μπορει οι συντεταγμενες να ειναι μακρια απο εσενα οπως στα δυτικα προαστεια...

Ναι καταλαβα φιλε ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Ο κλεαρχος μας δουλευει ή εχουμε ελπιδες;

Τι να κανω.. Εχω τοση τρελα τωρα που θα πιστεψω κλεαρχο, hopecasting αλλα αφου με ευχαριστει, θα το κανω 🙂 🙂 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Τι να κανω.. Εχω τοση τρελα τωρα που θα πιστεψω κλεαρχο, hopecasting αλλα αφου με ευχαριστει, θα το κανω 🙂 🙂 🙂 

Στα ιδια και γω χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλεαρχος:

 Δύο σενάρια υπάρχουν γι αυτό....Ή να κινηθεί τελείως προς Τουρκία ή να κινηθεί και λίγο πιο δυτικά οπότε να επηρεάσει και την ανατολική χώρα. Αυτό θα εξαρτηθεί από το πώς θα ολοκληρωθεί η πρώτη φάση της κακοκαιρίας και από το αν θα αφήσει πίσω της δευτερεύουσες δικαταραχές που δεν αποκλείεται να συμβεί. Θα μελετήσουμε και τα νεότερα στοιχεία και θα ενημερώσουμε όταν τα στοιχεία σταθεροποιηθούν.

Πηγη: http://www.simeteo.gr/klearchos/p/2310/varuheimonia-apo-tin-tetartihionia-kai-mesa-se-poleis?fbclid=IwAR0zv_QM0XcbbFZnxQp76zjTc7xnEdc3WMjyQ2qiYF4t11IROKQMN6hbBJo

Καλα τα λεει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχίσανε οι φάπες... παμεεεε

 

ΥΓ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΨΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.. 

 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

αρχίσανε οι φάπες... παμεεεε

Αν ηταν λιγο πιο ηρεμα τα ατλαντικα χαμηλα στη γροιλανδια εκει θα μιλουσαμε με αλλα δεδομενα. Δεν δινω πιθανοτητες για β φαση πια, περιμενω απλα μηπως γινει το θαυμα.

Αν μπορει καποιος να μας πει τι λενε και οι δεικτες ΑΟ ΝΑΟ για μετα τις 10 Φλεβαρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...