Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Εχω ξενερωσει φουλ... Με το χαμηλο του Σαββατου....Παρ'ολα αυτα, το θαυμα στατιστικα θα γινει συντομα, αν οχι φετος χαχα

Just now, menidi said:

Καλά....το icon το μόνο που θα μπορούσε να κάνει ως μοντέλο, είναι να προβλέψει ποια θα βγει πρώτη στο GNTM. 

 Τίποτε άλλο...

Δυο ηταν η νικητριες.. Ουτε αυτο θα μπορουσε να προβλεψει, μιλαμε για τετοια ουτοπια απο το ICON απορω και γω γιατι το κοιταω.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω οτι και να γινεται θα πιστευω στην εκπληξη της τελευταιας στιγμης... Παμε για τον τζιφο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Ski snow είπε:

Σε 2 ωρες εχουμε τα πρωτα exit  poll  του τζιφου.

Δε βλεπω να μπαινουμε στη βουλη Γιωργη....Μαυρο στο Μαυρογυαλουρο....!!!😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά έχω φύγει από Αθήνα μια και διορίστηκα μόνιμος (Με αξιοκρατικά μέσα εννοείται) ως  δημοτικός υπάλληλος στην περιοχή μου  .... Παρόλο που δεν είμαι πλέον κάτοικος προσηνέμων εντούτοις όμως εύχομαι στους Αθηναίους να το δουν το τιμημένο να πέφτει και με το παραπάνω να το χαρεί η ψυχούλα τους   παρόλο που κάτι τέτοιο δεν ευνοεί απόλυτα ούτε τα νοτιοδυτικά της χώρας όσον αφορά ορεινά και ημιορεινά που κάθε άλλο παρά βάζουν τα πολλά εκατοστά μια και συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις ο υετός δεν κρατά αρκετά στην  Μεσσηνία και μερικές φορές δεν έχει και καθόλου υετό όπως κατά την γνωστη χιονοκακοκαιρία στις 21-23 του Φεβρουαρίου του 1992 ... Ας χαρούν λοιπόν εκείνοι αφού εγώ δεν μπορώ και ειλικρινά θα χαίρομαι και εγώ που θα τους βλέπω στο weather-club να κάνουν σαν μικρά παιδάκια που τους χάρισαν τα καλύτερα δώρα ....

Επειδή όμως από 20 Δεκέμβρη εδώ ο υετός είναι από ελλιπής  έως σχεδόν ανύπαρκτος εύχομαι η κυκλοφορία να αλλάξει από 17-20 Φλεβάρη και έπειτα και να έχουμε τις απαιτούμενες βροχές , διότι στην υπηρεσία ύδρευσης που είμαι τώρα με πληροφόρησαν ότι ήδη έχουμε κάποιο πρόβλημα και αν δεν υπάρξει άφθονος υετός τουλάχιστον Μάρτιο και Απρίλιο τότε υπάρχει σοβαρός κίνδυνος  να επαναληφθεί το καλοκαίρι του 1992 που το νερό στην Καλαμάτα ερχόταν με το σταγονόμετρο λόγω σοβαρής τότε έλλειψης υδάτων στην περιοχή του Πηδήματος ....Για μεγάλο διάστημα , κάθε μέρα για ώρες δεν είχε νερό η πόλη ... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ...Η Ελλάδα πριν δεκαετίες είχε χτυπηθεί από μεγάλες ανομβρίες που αποδείχθηκαν καταστροφικές για τον λαό μας .... Είναι σκέτη διαστροφή να ευχόμαστε την καταστροφή μας την ίδια όποιος και αν είναι ο λόγος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Michael said:

Πάντως σαν εικόνα είναι τρομακτικό το κτήνος πάνω από την βορειοδυτική Ευρώπη

icon-0-156.png

Θεωρω οτι τετοια κυκλοφορια τετοια εποχη ειναι λιγο αλλοκοτη.. Συνηθως δεν εχουμε τετοιες διαταξεις.. Ισως οδηγησει σε εκτονωση του αζορικου τελη Φλεβαρη μπας και..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Εδω ειμαστε...Κλειδωνω το μελαχρινο κι ας μην ξαναβρεξει ποτε!!!

Φιλε , μολις εμαθα οτι η γυναικα σου εκανε λογαριασμο εδω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

maxresdefault.jpg

 

Και αν μoυ κάψεις τα φτερά
να μηv ξαvαπετάξω,
απ' της φωτιάς μoυ τov καπvό
πάλι ψηλά θα φτάσω.
 
Ο αετός πεθαίvει στov αέρα,
ελεύθερoς και δυvατός.
Της απovιάς όταv τov βρίσκει σφαίρα,
τov αγκαλιάζει o ουρανός.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Εδω ειμαστε...Κλειδωνω το μελαχρινο κι ας μην ξαναβρεξει ποτε!!!

εγω που ειμαι σε διασταση εδω και ενα χρονο κλειδωνω και τους θαμνους αριστερα δεξια στο δρομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Φιλε , μολις εμαθα οτι η γυναικα σου εκανε λογαριασμο εδω...

Μα το μελαχρινο ειναι η γυναικα μου👌

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινησε... να δουμε αν θα βγαλει καμια νιφαδα για εδω

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στοχος πια για τους Αττικαριους βελτιωση των Τ την Πεμπτη οπου εχουμε πια και τις κυριες ελπιδες για καποια χιονοπτωση...ασχετα με τον υετο που θα εχει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...