Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@ICELARISSA μην ψαρωνεις και μην υποκυπτεις σε ανιερες συμμαχιες.Στην πραγματικοτητα σας θελει για να σας θυσιασει πρωτους στη μαχη.Εχετε κατηγορηθει πολλακις οτι τους κλεβετε το χιονι.Σκεψου με συνεση.Η ανοιχτη προσηνεμη αγκαλια τους χωραει ολους...😂

Καλα και τωρα οπως παει η κατασταση πιο ευκολα χιονιζει θεσσαλια στερεα παρα πιο βορεια οποτε το παιζω σε διπλο ταμπλο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεσμοί αίματος μας ενώνουν με τους Θεσσαλούς και τους Ηπειρώτες...ακόμη και οι άκρα δυτικού πρέπει να νε στο δικό μας στρατόπεδο...πάμε ε αικον πρωτα παιδιααα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Δεσμοί αίματος μας ενώνουν με τους Θεσσαλούς και τους Ηπειρώτες...ακόμη και οι άκρα δυτικού πρέπει να νε στο δικό μας στρατόπεδο...πάμε ε αικον πρωτα παιδιααα...

Παμεεεεε...που χαθηκε το επιτελειο....παντως εμεις λεω να βαλουμε το τασο καθαροαιμο φορ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Παμεεεεε...που χαθηκε το επιτελειο....παντως εμεις λεω να βαλουμε το τασο καθαροαιμο φορ...

Εγώ τέρμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαρείτε ότι έρθει παιδιά. Ο χειμώνας μέχρι στιγμής είναι τραγικός. Μην χαλιέστε. Εδώ είμαι εγώ γραμμένος σε forum με χιονοτρελαμένους που είμαι από την Κέρκυρα. Χειρότερη υετό τρύπα τις ελάχιστες φορές που μπορεί να έχουμε ψύχος δεν υπάρχει. Με προσηνρμες κακοκαιρίες δεν έχουμε ποτέ υετό. Με κεντροβόριες  έχουμε την βροχουλα αρχικά και όταν φτάσει το ψύχος μια ξαστεριά να.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτικοκεντροβορειοι σε συστημα 1-1-8!!! Αγωνας παραμονης στην κατηγορια απεναντι στον πρωταθλητη των αυλωνων χειμωνα 2019-2020

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Στην προκειμενη περιπτωση εμεις πρεπει να παρουμε τον αυλωνα απο αυτους και οχι αυτοι απο εμας

Για να πάει σε αυτούς πρέπει να περάσει από μας οπότε των φιλευουμε του ρίχνουμε και καμια θεσσαλονικια δίμετρη και τον κάνουμε να πει σαν την χαλκιδική δεν έχει αυτό είναι το σχέδιο 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γτ αυτο το σκηνικο το εχουμε ξαναζησει οι προσηνεμοι κα8ε χειμωνα και μετα ξεκιναει να ξεφτυλιζεται ο αυλωνας καθε φορα; 

περιμενω πολυ χειροτερα τρεξιματα

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να τελειωνουμε μια και καλη με τα Δυτικα και Βορεια. Ολο δικο μας. Καλη επιτυχία προσηνεμομαχοι.

Το επιτελειο εινςι εδω

images.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Να τελειωνουμε μια και καλη με τα Δυτικα και Βορεια. Ολο δικο μας. Καλη επιτυχία προσηνεμομαχοι.

Το επιτελειο εινςι εδω

images.jpeg

Αττική λέει κατι καλό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα κοιταξτε το αικον στην ασια δεν εχει αντικυκλωνα μαλλον αυτους  που εχπυν μολυνθει με κοροναιο δειχνει ..απιστευυος χαρτης καηκε το μοντελο

iconnh-0-63.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, Jimmys-snow said:

Η διαθεση μου πλεον ειναι στα υψη!πολυ θετικα τρεξιματα!νιωθω σαν να εχουμε γιορτη,αυτη η παρεα εδω στο φορουμ κανει καθε χιονοτρελαμενο να γουσταρει τρελα!αισθανομαι σαν να εχει ξεκινησει η κακοκαιρια λογω του κλιματος που υπαρχει στο φορουμ!!!και ομως δεν θα ειχε την ιδια γλυκα αν δεν εχεις με καποιον να μοιραστεις αυτη την τρελα!μπορει να μην σας γνωριζω προσωπικά, αλλα μοιραζομαι μεσα απο εδω την αγαπη μου για το χιονι!

Παμε λοιπον με θετικη ενεργεια σε ολο και καλυτερα τρεξίματα! Χιονι μεχρι το σωβρακο λοιπον!!!

Πολύ όμορφα τα λόγια σου φίλε μου, η χαοτική πλειοψηφία εδώ είμαστε καλά παιδιά ή αυτό πιστεύω εγώ (μαζί και εγώ) και όλη έχουμε ένα κοινό χόμπι,αγάπη,λατρεία,βίτσια,τρέλα ΤΟ ΧΙΟΝΙ γιατι όπως λέγαν η παλιοί ο καιρός επηρεάζει την ψυχολογία άλλα και ο κόσμος δίπλα μας. Συνγχορέστε με για το off topic.

 

Θετική ενέργεια παιδιά ΈΡΧΕΤΑΙ επιτέλους τρομερά τρεξίματα από αμερικανό ευρωπαϊκό και πολλά σενάρια των ensembles (με κάποιες μικρές εξαιρέσεις στα δύο παρά πάνω μοντέλα) έχουμε κλειδώσει την κατάβαση μένη να μάθουμε το ψύχος και την θέση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, ICELARISSA said:

Καλα και τωρα οπως παει η κατασταση πιο ευκολα χιονιζει θεσσαλια στερεα παρα πιο βορεια οποτε το παιζω σε διπλο ταμπλο χαχα

Έτσι. Άτιμα γαρ τα των Θεταλλων πατριδα!👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχα κοιταξτε το αικον στην ασια δεν εχει αντικυκλωνα μαλλον αυτους  που εχπυν μολυνθει με κοροναιο δειχνει ..απιστευυος χαρτης καηκε το μοντελο

iconnh-0-63.png

Και κάθομαι και το κοιτάω και προβληματίζομαι..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, notios_polos said:

Δεσμοί αίματος μας ενώνουν με τους Θεσσαλούς και τους Ηπειρώτες...ακόμη και οι άκρα δυτικού πρέπει να νε στο δικό μας στρατόπεδο...πάμε ε αικον πρωτα παιδιααα...

Ναι δεσμοί αίματος που.οταν χιονίζει 50ποντο Τρίκαλα μας καταριεσαι! 

Ουαί υμιν!😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατό το χαμηλό, σκάβει!!! Αλλά τρώει ( μικρή )φάπα .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...