Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ι ειναι νικη γιατι δεν κανουμε μεταφραση του ραν αφου ξερουμε οτι δεν θα βγει ετσι..κοιταμε την λογικη.αλλα δεν πτοουμαστε..παμε για το επομενο μοντελο..εμπρος μοντελοπνιχτες θεσσαλοι θρακες αγγλοι γαλλοι πορτογαλλοι..σε ολους ταζω λεμε.τρελλαθηκε το αφεντικο...χαχαχαχα.παμε τζιφο τωρα να επαναφερουμε το μοναχο του εδω και πολλα ραν κυρο στον ισιο δρομο των ανσμπλ του.ειπαμε η αντεπιθεση θα ειναι καθολικη σε ολα τα μετωπα..ειναι οι ωρες που παντα ορμαω και ακομη και τωρα που ο στρατηγος σκυλος απο την απεναντι πλευρα το ξερει παλι θα την πατησει...χαχαχαχα

Το κυριο μπορει να τρεχει για εσας πανω μονο του.Αλλα αν δεις ανσαμπλ χαλκιδας και ευβοιας.Θα παρατηρησεις οτι υπαρχουν και σεναρια που το υποστηριζουν

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

που ναι.οι μοντς?

άμα βάλω εγώ τον Αλέκο φωτο αμέσως ΜΠΑΝ άμα καλέσει η κοπρογατα τον ΟΗΕ πχ.ολα καλα?

Μήνυση και αγωγή τη Δευτέρα !

δωρεαν εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Αν φοβασαι παρε σκυλο!Σε βλεπω μουδιασμενο και θελουμε ανδρεια στη μαχη και οχι μυξοκλαμα!🤣

να πάει να παίξει με τα τουβλάκια ο νεαρός όπως το 2002 μπας.και δούμε.χιονι άιντε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζιφος τωρα.παιδια σχολιασμο δεν ειναι σε προχωρημενες ωρες αυτο που περιμενουμε.εχει αλλαγες ο τζιφος στις πρωτες ωρες σημαντικες παντου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Είναι ιδέα μου η ξεκινάει πιο δυτικά και βόρεια ο σκύλος στισ 48?

καθολου ιδεα σου..χαμηλα την μπαλλα τωρα να παμε στις κρισιμες ωρες😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω θέλουμε μικρή μυξούλα εκεί στον ατλαντικό για να ανέβεις πιο βορειοδυτικά ο αζορ..μόνο έτσι θα βγει καλύτερο για εδώ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Νομίζω θέλουμε μικρή μυξούλα εκεί στον ατλαντικό για να ανέβεις πιο βορειοδυτικά ο αζορ..μόνο έτσι θα βγει καλύτερο για εδώ..

εκτος και αν παει ακομη πιο βορεια ο αζορικος2...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κομβικες οι 102h και οι χαμηλες πιεσεις στην Αδριατικη.Δεν με ενθουσιαζει σε σχεση με το 6αρι.Δε θα κριθει ομως και τπτ εαν δε βγει καλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Να τελειωνουμε μια και καλη με τα Δυτικα και Βορεια. Ολο δικο μας. Καλη επιτυχία προσηνεμομαχοι.

Το επιτελειο εινςι εδω

images.jpeg

Νικόλα αυτή η φωτο είναι δική μου απο το 2004! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο β.δυτικα ο αζορικος2!!!..πιο ανατολικα ο αζορικος1!!!..πιο ν,δυτικα η αρχικη καταβαση με πιο εξασθενημενο αυλωνα νομιζω θα βγει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...