Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Εν τω μεταξύ χάνεται κάθε αγωνία για το τρέξιμο όταν ήδη από πριν μαθαίνουμε από πολύ νωρίς τι θα κάνει ειδικά όταν αυτό παίζει να βγει χαλια 

Αναθεωρώ, δεν είναι τόσο χαλια. Προπέτης. Αξίζω μπαν λόγω τρολιας 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λιγο χειροτερος ο τζιφος,το ουκμο ειναι τουμπανο,με μερικες βελτιωσεις στον Α θα εφερνε ενα νεο 2004

Έτσι αυτά ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ αλλά με προσοχή γιατι με μικρες κακες αλλαγες καραδοκεί και μια μεγάλη φαπα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Έτσι αυτά ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ αλλά με προσοχή γιατι με μικρες κακες αλλαγες καραδοκεί και μια μεγάλη φαπα!

Μητσο το ουκμο ειναι ενα βημα πριν το ονειρο,κατεβαζει εναν αυλωνα κτηνος αφου ριτζαρει καλυτερα ακομα απο το χθεσινο του 12αρι.Αρκει να ριτζαρει λιγο καλυτερα και μετα ας.καταταρευσει ανατολικα.Μιλαμε για επος!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα μια βδομάδα να μπω να δω μοντέλα και μόλις μπήκα πριν λίγο είδα Αυλωνάρι στις 130 ώρες χαχα.Πλεον δεν μπορώ να είμαι Λαμία οπότε ελπίζω στον Τρισμέγιστο αθηναϊκό χιόνια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 120 ώρες του ουκμο, γνώμη μου είνα,ι πως παίζουμε δυνατά για δευτερεύων χαμηλό κάπου μεταξύ Σικελίας και Πελοπονήσου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έτσι όπως είναι το 12αρι του τζιφου για Χαλκίδα είναι έπος, φαντάζομαι τι θα γινει με το ukmo που είναι ακόμη καλύτερο...

πάντως παραμονεύει και μεγάλη φαπα, εαν δεν τα δω αυτά στις 72 ώρες δεν πιστεύω τιποτα!!!!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εποσ ουκμο.. κμπλε ο τζιφος. Παμε για παιο. 

Δεν ειναι επος το ουκμο.Αλλα θελει πολυ λιγο για να γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μέτριο (για να μην πω κακό) τρέξιμο από τον Τζίφο... ανεβασμένες θερμοκρασίες και ελάχιστος υετός... το πρώτο μετεόγραμμα Αθήνας από προχθές που δεν κατεβάζει την θερμοκρασία κάτω από το μηδέν... λογικά τα μπρος - πίσω αλλά μία ανησυχία την έχω...  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...