Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και άλλη σημαντική ναουκαστική δυτίκιση στο 12αρι του τζίφου! Βάζω τα 500 ξανά από το 6αρι εχθές και του 12αριού σήμερα για να δείτε αβεβαιότητες μόλις τελευταία μέρα πριν την όποια κακοκαιρία!! Η πιο σημαντική αλλαγή που προσωπικά έχω δει σε όλη μου την ζωή..

gfs-13-42.png?6gfs-13-18.png?6

 

μόλις εμφανίστηκαν και τα φαινόμενα στην Θεσσαλία οπότε η θερμοκρασιακή άνοδος των 850 το μεσημέρι αύριο πάει άπατο όπως είναι λογικό

Υ.Γ Η φλώρινα ύποπτη για χιονόπτωση θεωρώ.

Πιστευεις σε εκπληξεις στο ναουκαστ? Πχ να πεσουν παραπανω απο οσα ταζουν στην Θεσσαλονικη? Φυσικα και το αντιθετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Πιστευεις σε εκπληξεις στο ναουκαστ? Πχ να πεσουν παραπανω απο οσα ταζουν στην Θεσσαλονικη? Φυσικα και το αντιθετο

καλά εκπλήξεις πάντα υπάρχουν Χρήστο είτε αρνητικά είτε θετικά. Σχεδόν ποτέ δεν γίνεται ακριβώς αυτό που φαίνεται. 5-10 mm πιστεύω για Θεσσαλονίκη.

 

Για την συνέχεια φυσικά άλλαξε όπως είναι λογικό ο τζίφος, αλλά και πάλι βγάζει ωραία φάση την Δευτέρα του Πάσχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

και άλλη σημαντική ναουκαστική δυτίκιση στο 12αρι του τζίφου! Βάζω τα 500 ξανά από το 6αρι εχθές και του 12αριού σήμερα για να δείτε αβεβαιότητες μόλις τελευταία μέρα πριν την όποια κακοκαιρία!! Η πιο σημαντική αλλαγή που προσωπικά έχω δει σε όλη μου την ζωή..

gfs-13-42.png?6gfs-13-18.png?6

 

μόλις εμφανίστηκαν και τα φαινόμενα στην Θεσσαλία οπότε η θερμοκρασιακή άνοδος των 850 το μεσημέρι αύριο πάει άπατο όπως είναι λογικό

Υ.Γ Η φλώρινα ύποπτη για χιονόπτωση θεωρώ.

Δεν αποκλείεται να το στρώσει και μέσα στη Φλώρινα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλησπέρα παίδες. 9 μηνες ακομα. υπομονή. 273 μερες ακομα. 

με την ευχή του χρόνο να βγει αυτό το 7ημερο που έβγαλε το 12αρι 9 μοις

anim_vvv8.gif

anim_edq3.gif

anim_mqm0.gif

Γενικότερα το 12z 12mois έβγαλε έναν υπέροχο χειμώνα που θα τον ήθελα τόσο πολύ να βγει για να ξεχάσω το φετινό σίχαμα των σιχαμάτων... λεπτομέρειες στο ανάλογο θέμα για τα παραπάνω

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχώ κι εγώ αρχίσει να ελπίζω σε καμιά αστάθεια στον ορίζοντα.. το ζητούμενο τώρα αυτό είναι και θα ήθελα κάτι ωραίο εκεί προς Πέμπτη του Πάσχα κι ύστερα...

Χθες είχα δει ένα καλό.. βρήκα κι ένα τώρα στο απογευματινό του τζεμ .. μια λογική σαν το σενάριο 14 τζεμ και θέλω γενικά τώρα να βγαίνουν και τέτοια σενάρια...

GEMP14EU12_216_1.png

Μωρε ας βγάλει και να με πιάσει εμένα καμια αστάθεια με τον οποιοδήποτε τρόπο.. αστάθεια να 'ναι να το ευχαριστηθούμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

με την ευχή του χρόνο να βγει αυτό το 7ημερο που έβγαλε το 12αρι 9 μοις

anim_vvv8.gif

 

 

anim_edq3.gif

 

Γενικότερα το 12z 12moiw έβγαλε έναν υπέροχο χειμώνα που θα τον ήθελα τόσο πολύ να βγει για να ξεχάσω το φετινό σίχαμα των σιχαμάτων... λεπτομέρειες στο ανάλογο θέμα για τα παραπάνω

 

... άντε και καλά Χριστούγεννα να'χουμε ....!!!! ... και ευτυχισμένο το νέο Πάσχα ... (....???????)

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύς υετός πάλι από Δευτέρα του Πάσχα και μάλιστα με χιόνια και κάτω από τα 1000 μέτρα στο 18αρι!! Κατά αντιστοιχία ισχυρός χιονιάς αν ήταν χειμώνας

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύς υετός πάλι από Δευτέρα του Πάσχα και μάλιστα με χιόνια και κάτω από τα 100 μέτρα στο 18αρι!! Κατά αντιστοιχία ισχυρός χιονιάς αν ήταν χειμώνας

.... πιο πιθανό είναι να βρεις ένα δακτυλίδι που έχασες στη Τάφρο των Μαριανών .... από το να βγουν αυτά που λέει ....🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... πιο πιθανό είναι να βρεις ένα δακτυλίδι που έχασες στη Τάφρο των Μαριανών .... από το να βγουν αυτά που λέει ....🤪

μην το λες πολλά μοντέλα για ψυχρή εισβολή οδεύουν σιγά σιγά. Θα δείξει, αλλά μου φαίνεται ότι ίσως κερδίσει πόντους το σενάριο αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

μην το λες πολλά μοντέλα για ψυχρή εισβολή οδεύουν σιγά σιγά. Θα δείξει, αλλά μου φαίνεται ότι ίσως κερδίσει πόντους το σενάριο αυτό

.... ψυχρή εισβολή μπορεί και να γίνει... το απίθανο είναι τα χιόνια στα 100 m που αναφέρεις ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... ψυχρή εισβολή μπορεί και να γίνει... το απίθανο είναι τα χιόνια στα 100 m που αναφέρεις ....

Κάτω από τα 1000 ήθελα να πω, μου ξέφυγε το μηδενικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κάτω από τα 1000 ήθελα να πω, μου ξέφυγε το μηδενικό

Θα σου ελεγα να το εβλεπε κανας θανασης αυτο θα μας εμενε στο τοπο ευτυχως που το διωρθοσες εγκαίρως 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα βλεπεις και ανατριχιαζεις και φυσικα λες..α ρε και να ηταν γεναρης δεκεμβρης μαρτιος φλεβαρης ακομη και νοεμβριος...τωρα?μα τωρα? Modele UKMO - Carte prévisionsgfs-1-168.png?0gfs-0-168.png?0Modele UKMO - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονοφλωρινα???..παμε για νεο ρεκορ 200 ετων..χαχαχαχα...και ο χορτιατης βαζει πλωρη για ρεκορ νομιζω ετσι οπως φαινεται και αλλες περιοχες πλην φλωρινας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, Steliosnow είπε:

Θα σου ελεγα να το εβλεπε κανας θανασης αυτο θα μας εμενε στο τοπο ευτυχως που το διωρθοσες εγκαίρως 😂

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η διάταξη χιόνια 2001 αρχίζει να κερδίζει πόντους.. κρίμα που δεν γίνεται την σωστή εποχή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η διάταξη χιόνια 2001 αρχίζει να κερδίζει πόντους.. κρίμα που δεν γίνεται την σωστή εποχή....

δεν το κατάλαβα αυτο 🤣🤣🙄🙄🥴🥴😵

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

δεν το κατάλαβα αυτο 🤣🤣🙄🙄🥴🥴😵

Απλά αν θυμάμαι καλά μοιάζει πολύ με απριλιατικη έκδοση του 2001 αυτό λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Απλά αν θυμάμαι καλά μοιάζει πολύ με απριλιατικη έκδοση του 2001 αυτό λεω

της χειμωνιατικης διαταξης το κιγκλιδωμα σε συνεχειες....ECM1-240.GIF?15-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...