Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές "βαθιάς λίμνης" 25/5 - 1/6/2020.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στους 18.5 πριν λιγο που γυρισα εδω,που μαλλον ειναι και η μεγιστη της ημερας.Καποιες σταγονες στο υψος της ερυθραιας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με προλαβες φιλαρακι...Τωρα πλεον βρεχει και Λειβαδια...Νωριτερα εβγαλε καταιγιδες κυριως στα ορεινα της Φωκιδας..Μεχρι στιγμης παει οπως αναμενοτανε..Και στην Κωπαιδα ευρυτερα εχει μπορες...Στο Κοκκινο βρεχει ρε φιλε??Πριν καμια ωρα που μιλησα με τα πεθερικα μου,μου ειπαν οτι ειχε καλο καιρο..

Στον σταθμό δεν έχει γράψει ακόμη κάτι φίλε αλλά λογικά πρέπει να έχει αρχίσει να ψιλοβρέχει όπως φαίνεται από τις κάμερες της περιοχής.

Λογικά θα συνεχίζει να βγάζει  μπόρες μέχρι αργά αλλά μάλλον θα είναι ψόφιες. Θα δούμε ... Βρέχει και στα Οινόφυτα τώρα.

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωραίο κι αυτό!!!!! 

Τωρα

Καλάβρυτα 730μ 23.1

Ζωγραφου 200μ 23.1

Ποταμος Κέρκυρας 0μ 23.1

 

Αναστροφή;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Αναστροφή;

Ειναι σε αλλες περιοχες αυτα τα μερη...Απλα ετυχε να εχουν την ιδια θερμοκρασια μερη που αρεσουν στον Χελμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ειναι σε αλλες περιοχες αυτα τα μερη...Απλα ετυχε να εχουν την ιδια θερμοκρασια μερη που αρεσουν στον Χελμο

Για την ακρίβεια στα μέρη που έχω σταθμό και παίρνω δεδομένα... 😉

Και βέβαια καμία σχέση με αναστροφη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Αναστροφή;

Έτυχε απλά.. Δεν έχει να κάνει με αναστροφη... Άλλωστε είναι θερμοκρασίες ημέρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, oasis είπε:

Υπάρχει κάποιο site που αναφέρει μέγιστη και ελάχιστη θερμοκρασία που καταγράφηκε στην Ευρώπη το τελευταίο 24ωρο καθώς και μέγιστο ύψος βροχόπτωσης το έχει κάποιος ?

https://www.eldoradoweather.com/climate/world-extremes/world-temp-rainfall-extremes.php?extremes=Eur

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Στα κεντρονοτια καταιγίδες 

Screenshot_20200525-162204_Weather&Radar.jpg

θαύμα που βγήκαν ηλεκτρικά έστω και λίγα! και να θυμίσω, όλη μέρα συννεφιά και αέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εβρεξε και Χόχλια και είναι έτοιμο ξανά....9-18οC η θερμοκρασία σήμερα στο χωριό μου!!

Μελίσσια 16,6-21,8οC….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Στους 18.5 πριν λιγο που γυρισα εδω,που μαλλον ειναι και η μεγιστη της ημερας.Καποιες σταγονες στο υψος της ερυθραιας.

Σφοδρές, Γιωργο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπιασε βροχή. Σήμερα που ανοίγουν τα μαγαζιά βρήκε να βρέξει; Και να ήταν καμία καταιγίδα άντε να πω. Αλλά τώρα αυτό το ξενέρωτο ψιλόβροχο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...