Jump to content
weatherforattica

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

έλεος 🤣🤣🤣🤣χαχαχαχα ούτε χιόνι να ήταν απλές καταιγίδες είναι...🤣😁

Ναι αλλά το χειμώνα έχει κι άλλα καιρικά... το καλοκαιρί μονο στις καταιγίδες μπορείς να ελπίζεις..

ασε που αν δε το 'χεις δει το χιόνι το χειμώνα, ποντάρεις κι ελπίζεις διπλά σε αυτές.. και εάν σου είναι και το Νο1 καιρικό, λογικά ξερώνεις διπλά αφού είναι πιο σίγουρες σε 'σχέση με το χιόνι και ειδικά εάν συνεχώς -κατ' επανάληψη- δε σου κάθονται κι αυτές....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

απλά πάνε μείνε στην ΗΠΑ κάθε μέρα ανεμοστροβιλους έχει. 🤣

αμα πάει ΗΠΑ ο Μιχαήλ θα 'ρθουν οι ανεμοστρόβιλοι στην Ευρώπη και η Ευρώπη στην Αμερική..

Μιχαήλ υπάρχει και η λίμνη Μαρακαΐμπο στη Βενεζουέλα... φημισμένο μέρος απ' ότι καταλαβαίνω! Δοκίμασε κι εκεί τη τύχη σου..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

απλά πάνε μείνε στην ΗΠΑ κάθε μέρα ανεμοστροβιλους έχει. 🤣

Είπαμε πήγα και είδες τι έγινε. Μια μέρα με καταιγίδα που όταν έφτασε ΨΟΔΗΣΕ. μια μέρα με συννεφιά, οι υπόλοιπες καυτές και ηλιόλουστες μέρες, ούτε ΣΥΝΝΕΦΟ στον ουρανό.... δεν μπορώ. Επίσης βλέπω στον τζίφο πράγματα που δεν θέλω για το μετά ουυυυυυυυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν πάμε για τα μοντελικά. Την προηγούμενη φορά που επέμενε το ούκμο σε μούφα μεταβλητές, νίκησε πανηγυρικά. Τώρα που είχε το καλό σενάριο, έχαε πανηγυρικά. Την προηγούμενη φορά, το αικον είχε το καλό σενάριο, έχασε πανηγυρικά. Τώρα που είχε το κακό σενάριο [Για τις επόμενες 3 μέρες] νίκησε πανηγυρικά. 

Τώρα για την επόμενη φορά, ποιος θα νικήσει πανηγυρικά άραγε? Ούκμο και τζεμ, που τα πήγανε άθλια, αλλά τώρα έχουν το κακό σενάριο, ή τα άλλα? Το 6αρι καλό παραμένει.

 

Ιδανικό το ευρωπαικό όπως είπα για εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

Μιχαηλ τελικα τις επομενες ημερες θα εχουμε καλες καταιγιδες εδω?

Λογικά κάτι θα κάνει Τρίτη βράδυ και τετάρτη, αλλά όχι κάτι το ενυπωσιακό..

 

ΑΙκον χειροτερεύει για την συνέχεια. Φυσικά και θα χειροτέρευε. ¨Εχω μια αγωνία για τα απογευματινά τρεξίματα. δεν πρέπει να χαθει άλλη ευκαιρία. Η οποία μάλιστα μοιάζει επικών διαστάσεων. Ναι θα έρθει 100% λίμνη, αλλά δεν θέλουμε να φύγει ανατολικά.

 

χειρότερο και από το πρωινό το αικον.. φυσικά θα έβρισκαν τρόπο τα βρωμομοντέλα να χαλάσουν και το καινούργιο της επόμενης εβδομάδας...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δούμε πόσο θα χειροτερέψει ο τζίφος για μετά [σίγουρα αυτό θα κάνει] Το θέμα είναι να μην σαπίσουν και άλλο τα ούκμο και τζεμ... Μια φορά είχαμε αντί για καύσωνα μέρα με καλή αστάθεια, και πληρώσαμε σε εισαγωγικά, μια τυχερή μέρα, για 10-15 μέρες αστάθειας...

 

Ότι να ναι το γαλλικό. Χαλάει ο Τζιφός. Θέλαμε μια μεταβλητή σε μια θέση για να ήμασταν σίγουροι. Δεν θα καθίσει εκεί δυστυχώς οπότε πάμε πάλι για καρδιοχτύπια....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 hours ago, [weathermaniac] said:

το ξέρω αλλά τι να κάνω! όταν είμαστε κοντά κοιταω και τα 3ζ,9ζ,15ζ [και αν σηκωθώ την νύχτα] 21ζ.  Ανανεώνουν για μόνο 30 ώρες μπροστά, για αυτό σε τέτοιες καταστάσεις τα χρειάζομαι. Να περιμένεις περισσότερα βρισίδια με την επόμενη λίμνη. Το βλέπω να έρχεται πάλι...

ρε συ πέφτει η νύχτα και αντί να κοιτάς το 0000ζζζζζζζζ και να ροχαλιζεις χαρωπά κάθεσαι και βάζεις ξυπνητήρι να δεις το 15αρι? και το 18αρι? λες και έρχεται ΔΥΤΙΚΌΣ ΚΟΓΚΑΣ? στο κατακαλόκαιρο ? 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, [weathermaniac] said:

Χαλάει ο Τζιφός. 

Μάντης εισαι? 😂

ΥΓ Απαραίτητο τέτοια σχόλια να συνοδεύονται από 🤬 και κατάρες για τα βρωμομοντελα αλλιώς δεν έχει νόημα ρε συ!

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ρε συ πέφτει η νύχτα και αντί να κοιτάς το 0000ζζζζζζζζ και να ροχαλιζεις χαρωπά κάθεσαι και βάζεις ξυπνητήρι να δεις το 15αρι? και το 18αρι? λες και έρχεται ΔΥΤΙΚΌΣ ΚΟΓΚΑΣ? στο κατακαλόκαιρο ? 🤣🤣

όχι τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα. Δεν βάζω καν ξυπνητήρι πλέον, απλά σηκώνομαι αυτόματα όταν τελειώσει κάποιο από τα όνειρα μου και εφόσον η ώρα έχει ξεπεράσεις τις 5 το πρωί [εντωμεταξύ για ύπνο πέφτω συνήθως 2.30-3 την νύχτα] Βιολογικό ρολόι πες. καλά αμα ήταν δυτικός κόγκας και χανόταν πάλι στα κοντινά ειλικρινά θέλω ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ.

Ή τουλάχιστον να έχω πράγματα να σπάσω!! Σε ένα τρέξιμο με δυτικό χιόνι, έριξα μπουνιές σε ένα ρολόι που έχω και το έσπασα. Γιατί έτσι. Είχα ανεβάσει και φωτογραφία κιόλας, μπας και προκαλέσω σε κάποιον άλλο χαρά, γιατί εγώ κατά 99% παίρνω μούφες, μικρές μεγάλες κτλ. ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΣΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟΦΛΟΥΡΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ, ΘΕΛΩ SUPERCELL ΘΕΛΩ ΔΥΤΙΚΌ ΚΟΓΚΑ ΤΩΡΑ!!

14 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μάντης εισαι? 😂

ΥΓ Απαραίτητο τέτοια σχόλια να συνοδεύονται από  και κατάρες για τα βρωμομοντελα αλλιώς δεν έχει νόημα ρε συ!

🤬🤬 Χάλασε ο βρωμοτζίφος ουξουυυ!!! Σταθερά μέτριο το ούκμο  στο διάολο όλα, τα μοντέλα και αυτοί που τα έφτιαξαν. Δώστε τα εκατομμύρια σε εμένα.!!

 

Πάω α κάνω καμιά μαγνητική γιατί με βλΈπω με όγκους στο κεφάλι, αλλά απλά θα είναι αυγουλάκια του Gfs. χαχαχαχαχαχα Θες να με πας στο τρελοκομείο? Θα με συνοδεύεις στα κτελ για το τρελοκομείο. ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ😬

 

Και εκεί στο τρελοκομείο θα πάρω και εγώ ένα λούτρινο κουκλάκι που θα το ονομάσω ICON ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΤΕΝΊΖΩ ΘΑ ΤΟ ΑΓ@ΠΩ ΘΑ ΠΕΡΝΆΜΕ ΚΑΛΆ ΜΑΖΙ !!

 

εγώ στο τρελοκομείο [απλά αφαιρέστε τα γένια μιας και δεν έχω βγάλει τίποτα στα 23 χρόνια της ζωής μου χαχαχα, αλλά την μαλλούρα κρατήστε την και το βλέμμα.

 

Crazy guy smiling : photoshopbattles

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

όχι τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα. Δεν βάζω καν ξυπνητήρι πλέον, απλά σηκώνομαι αυτόματα όταν τελειώσει κάποιο από τα όνειρα μου και εφόσον η ώρα έχει ξεπεράσεις τις 5 το πρωί [εντωμεταξύ για ύπνο πέφτω συνήθως 2.30-3 την νύχτα] Βιολογικό ρολόι πες. καλά αμα ήταν δυτικός κόγκας και χανόταν πάλι στα κοντινά ειλικρινά θέλω ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ.

Ή τουλάχιστον να έχω πράγματα να σπάσω!! Σε ένα τρέξιμο με δυτικό χιόνι, έριξα μπουνιές σε ένα ρολόι που έχω και το έσπασα. Γιατί έτσι. Είχα ανεβάσει και φωτογραφία κιόλας, μπας και προκαλέσω σε κάποιον άλλο χαρά, γιατί εγώ κατά 99% παίρνω μούφες, μικρές μεγάλες κτλ. ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΣΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟΦΛΟΥΡΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ, ΘΕΛΩ SUPERCELL ΘΕΛΩ ΔΥΤΙΚΌ ΚΟΓΚΑ ΤΩΡΑ!!

🤬🤬 Χάλασε ο βρωμοτζίφος ουξουυυ!!! Σταθερά μέτριο το ούκμο  στο διάολο όλα, τα μοντέλα και αυτοί που τα έφτιαξαν. Δώστε τα εκατομμύρια σε εμένα.!!

 

Πάω α κάνω καμιά μαγνητική γιατί με βλΈπω με όγκους στο κεφάλι, αλλά απλά θα είναι αυγουλάκια του Gfs. χαχαχαχαχαχα Θες να με πας στο τρελοκομείο? Θα με συνοδεύεις στα κτελ για το τρελοκομείο. ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ😬

 

Και εκεί στο τρελοκομείο θα πάρω και εγώ ένα λούτρινο κουκλάκι που θα το ονομάσω ICON ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΤΕΝΊΖΩ ΘΑ ΤΟ ΑΓ@ΠΩ ΘΑ ΠΕΡΝΆΜΕ ΚΑΛΆ ΜΑΖΙ !!

 

εγώ στο τρελοκομείο [απλά αφαιρέστε τα γένια μιας και δεν έχω βγάλει τίποτα στα 23 χρόνια της ζωής μου χαχαχα, αλλά την μαλλούρα κρατήστε την και το βλέμμα.

 

Crazy guy smiling : photoshopbattles

Μιχαηλ...Εισαι πολυ ωραιος..Βεβαιως βεβαιως..

Μεινε οπως εισαι μην αλλαζεις τιποτα..Που ελεγε και ο Πανταζης..

Βγες απο τα μοντελα φιλαρακι μου..Εξω υπαρχουν αληθινα μοντελα..Αυτα κυνηγα...Και αυτα μπαμπεσικα ειναι..Αλλα αν σου κατσει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μιχαηλ...Εισαι πολυ ωραιος..Βεβαιως βεβαιως..

Μεινε οπως εισαι μην αλλαζεις τιποτα..Που ελεγε και ο Πανταζης..

Βγες απο τα μοντελα φιλαρακι μου..Εξω υπαρχουν αληθινα μοντελα..Αυτα κυνηγα...Και αυτα μπαμπεσικα ειναι..Αλλα αν σου κατσει..

Θα γίνει και αυτό. Αλλά καταλαβαίνεις τις προτεραιότητες μου εε [όσο ανάποδες και αν είναι] από το γεγονός που 2.5 χρόνια πριν την "έδιωξα" με αφορμή ότι θα έρθει ο αδερφός μου, αλλά η αιτία είναι ότι ερχόταν καταιγίδα χαχαχαχαχα  

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα γίνει και αυτό. Αλλά καταλαβαίνεις τις προτεραιότητες μου εε ['πόσο ανάποδες και αν είναι] από το γεγονός που 2 χρόνια πριν την "έδιωξα" με αφορμή ότι θα έρθει ο αδερφός μου, αλλά η αιτία είναι ότι ερχόταν καταιγίδα χαχαχαχαχα  

Γιατι δεν της ειχες πει οτι νοιαζοσουν για αυτην και οτι ηθελες να φυγει πριν ερθει η καταιγιδα😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Γιατι δεν της ειχες πει οτι νοιαζοσουν για αυτην και οτι ηθελες να φυγει πριν ερθει η καταιγιδα😂😂

Γιατί την άλλη φορά με αυτή την δικαιολογία κάθισε κατά την διάρκεια της καταιγιδας 🤐 και ήταν και καλή καταιγίδα ρε γμτ! 

 

Καλό το απογευματινό τζεμ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα γίνει και αυτό. Αλλά καταλαβαίνεις τις προτεραιότητες μου εε [όσο ανάποδες και αν είναι] από το γεγονός που 2.5 χρόνια πριν την "έδιωξα" με αφορμή ότι θα έρθει ο αδερφός μου, αλλά η αιτία είναι ότι ερχόταν καταιγίδα χαχαχαχαχα  

Προτεραιοτητα σου πρεπει να ειναι η γυναικα...!!Και αυτη σαν το τζιφο ειναι...Καλλιστα μπορει να σε τρελανει..Αλλα μεχρι να σε τρελανει..ε δε μπορει κατι θα σου δωσει....Κανε της ερωτα αγορι μου..Και βαλε Αντυπα τερμα...ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ στην καρδια μου ξεσπασε μολις σε ειδα..

Η Πασχαλη Τερζη..Να πιασει θεε μου μια βροχη μια καταιγιδα...

Η κατι πιο γυναικωτο...Πιο πιασαρικο..Λαμπη Λιβιερατο..Θεε μου ριξε μιαν αλητισσα βροχη...🤣

Και οταν σε χωρισει..Κλεισε τον κυκλο της σχεσης..Με το γνωστο ασμα..Ειχε παλιοκαιρο τη μερα που σε γνωρισα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, sakis13 said:

Η Πασχαλη Τερζη..Να πιασει θεε μου μια βροχη μια καταιγίδα.....

Παρακαλώ για 1 λεπτού σιγή στο φόρουμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Πολίχνη τι θα έχει αύριο; Κάτι δίνει εδώ για καταιγίδες αλλά δε βλέπω κάτι καλό. Και συνήθως το αεροδρόμιο έχει πολύ μεγαλύτερα ποσοστά βροχής συγκριτικά με την Πολίχνη και τη Νεάπολη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Για Πολίχνη τι θα έχει αύριο; Κάτι δίνει εδώ για καταιγίδες αλλά δε βλέπω κάτι καλό. Και συνήθως το αεροδρόμιο έχει πολύ μεγαλύτερα ποσοστά βροχής συγκριτικά με την Πολίχνη και τη Νεάπολη.

Καλα...Και πριν λιγες ημερες στην καταιγιδα που εκανε, ο τζιφος μας εδινε 3-4 mm εκεινο το 6ωρο και πεσανε 20 mm...Τα ιδια και το προηγουμενο Σαββατο...Στις 10 Μαιου του 18' μας εδινε 0.2 mm και ειχαν πεσει 64 mm στο κεντρο και 74 στον Επταπυργιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ξορκιστε το σεναριο 13 του τζιφου

GFSP13EU12_384_2.png

Εχω και δουλεια και δεν μπορω να πολυμπαινω..Αλλα δεν μπορω να το αφησω ασχολιαστο..

Σεναριο 13 βγες απο τον τζιφο..Ιησους Χριστος Νικα και Ολα τα Κακα σκορπα..Απεταξαμην...

Μιχαηλ μην δεις το σεναριο 13 και μπει μεσα σου..Αμην..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ξορκιστε το σεναριο 13 του τζιφου

GFSP13EU12_384_2.png

Omg +30 στα 850!!

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εχω και δουλεια και δεν μπορω να πολυμπαινω..Αλλα δεν μπορω να το αφησω ασχολιαστο..

Σεναριο 13 βγες απο τον τζιφο..Ιησους Χριστος Νικα και Ολα τα Κακα σκορπα..Απεταξαμην...

Μιχαηλ μην δεις το σεναριο 13 και μπει μεσα σου..Αμην..

Χαχα άρε Σάκη το είδα το σενάριο πριν δω το μηνυμά σου. ΟΥΨ

Έλα έντονος καύσωνας με 46αρια, αλλά μετά θα είχε λιμνούλα πάλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διόρθωσε διαταξικά το αικον για Τετάρτη. Για την συνέχεια σάπισε και άλλο.

 

αύριο λογικά θα σημειωθεί βραδινή κατάσταση στην Θεσσαλονίκη, και όσο ανατολικότερα πάει η καταιγίδα τόσο ισχυρότερη θα γίνεται λόγω cape {πχ Χαλκιδική μέχρι Θάσο]

 

καταπληκτικό το παράλληλο του ευρωπαίου

anim_lwn8.gif

 

πλάκα πλάκα η Πέμπτη αρχίζει να γίνεται καλή μέρα. Θα δείξει.

Modele GFS - Carte prévisions

 

 

για την συνέχει χειρότερος σε σχέση με πριν ο τζίφος.. θέλω ευρωπαικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο το βραδυ πρεπει να βγει καλη  καταιγιδα  στην Χαλκιδικη και αν δεν μου κατσει τουλαχιστον ενα θεαμα για αλλη μια συλλογη με ηλεκτρικα 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...