Jump to content
weatherforattica

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

icon-0-180.png?17-12

 

μακριά  μακριά ΜΑΚΡΙΑ

Δυστυχως φιλε παιζει και αυτο..Το αικον πηγε καρφι προς το πρωινο ουκμο με ελαχιστες αποκλισεις. Θα δουμε πολλα σεναρια ακομα..Αλλα μαλλον περιοριζεται αισθητα η διαρκεια της λιμνης..Θα δουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αποτασσεσαι το Σατανα??Απεταξαμην...

ΆΜΑ δεν έρθει κάτι ενδιαφέρον εγώ θα γίνω σατανάς. να σαι σίγουρος. Μπορώ να σου κάνω  πρόβα στο τηλέφωνο σήμερα.😈

 

πάντως να ξέρεις το ούκμο δεν θα είχε την άθλια συνέχεια του αικον, μιας και δεν θα κατέρρεε ο αντικυκλωνας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζίφος κάνει ένα κακό βήμα που αφορά την αποκοπή στην περιοχή της δυτικής Ευρώπης, Στον ατλαντικό όμως κάνει το αντίθετο από αυτό που περίμενα, δηλαδή μεγαλώνει το λάθος [εκτός αν τους πάρει παραμάζωμα ολους ο τζίφος εκεί, που δεν θυμάμαι πότε έγινε τελευταία φορά..]

τα λέμε μετά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας βίας το ουκμο.. όλοι τουμπιασουν σε αυτό.. κακό και τι 12αρι του... Οπότε πάμε σε ασταθειες αλλά χωρίς κάτι το ουαου...

 

Τώρα τα λέμε μετα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

V R O M O M O N T E L A

R      I    P                         Τ   R    A    G   I   K   A

O                                       H

M                                       L  I  M  N  H 

O                                   S   I  H   A  M  E  N  A

M                                       A I S X R A

O  Y  A  O  Y  - N  O  T

N

T  Z  I  F  O  K  W  L  O  T  O  Y  M  P  A

E

L

A  P  E  T  A  X  A  M  H  N

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέτριο το ευρωπαϊκό.. αλλά με τέτοια ηλιθιότητα βλακεία που έβγαλε το Τζεμ καλό είναι. Ωστόσο κάθε μέρα υποβιβάζεται η κατασκευή Άδη συνολικά από τα μοντέλα, πλην της ωραίας κοιμομενης της τζιφουλας . Όλοι ξέρουμε όμως ότι θα τουμπιασει..

 

Καλουτσικος τελικά. Οπότε αναμονή και για τα 00 άρια.. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς προς το παρόν δεν φαίνονται πολύ μεγάλες ζέστες και το θέμα είναι ότι φάγαμε σχεδόν τα 2/3 του Ιούνη..και ΑΝ βγει ο μήνας όπως φαίνεται ίσως γλιτώσουμε τον καύσωνα για τον πρώτο μηνα του καλοκαιριού.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εν μου αρέσει το αικον μέχρι στιγμής.. ΣΤην λίμνη που πέρασε το ούκμο και το τζεμ, τα πήγαν χειρότερα από όλους, ενώ είχαν τα καλύτερα σενάρια. Τώρα που έχουν αισχρά σενάρια είναι δυνατόν να τουμμπιάσουν τα υπόλοιπα μοντέλα σε αυτούς?

 

ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ🤬

RIP

gfs-0-144.png?12

θα σε θυμάμαι ψυχρή λιμνούλα μου....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

 

RIP

gfs-0-144.png?12

θα σε θυμάμαι ψυχρή λιμνούλα μου...

Και αυτο ομως κατι θα δωσει αν και ειμαστε λιγο μακρια ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Και αυτο ομως κατι θα δωσει αν και ειμαστε λιγο μακρια ακομα

ο τζίφος διατηρείται στο 18αρι καλός, αλλά αν φίλε βγει αυτό

gem-0-114.png?12

 

τελειώσαμε οριστικά και αμετάκλητα, όχι απλά με κακοκαιρία, αλλά μέχρι σχεδόν τέλος του μήνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ο τζίφος διατηρείται στο 18αρι καλός, αλλά αν φίλε βγει αυτό

gem-0-114.png?12

 

τελειώσαμε οριστικά και αμετάκλητα, όχι απλά με κακοκαιρία, αλλά μέχρι σχεδόν τέλος του μήνα...

Ο μ.ο. παιου εχει ομως αλλη αποψη.. αλλα  αμα βγει το τζεμ με το ουμκο ουτε εγω δεν ξερω τι θα κανω απτο να τα σπασω ολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Τώρα βλέπω κάποιο ρεαλισμό στα λόγια σου Μιχαήλ. Ετοιμασε κλιματιστικό 

😂

δεν μπορώ είμαι πιασμένος 7 μήνες τώρα στον σβέρκο [αλήθεια] και πήγα για φυσιοθεραπεια σήμερα το πρώτο ραντεβού.

 

ΤΖΑΜΠΑ Η ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟ ΤΟ ΤΖΕΜ. ΕΦΑΓΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ HULK ΟΥΣΤΤΤΤΤ🤬

 

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Ο μ.ο. παιου εχει ομως αλλη αποψη.. αλλα  αμα βγει το τζεμ με το ουμκο ουτε εγω δεν ξερω τι θα κανω απτο να τα σπασω ολα

Το ξέρω φίλε μου, αλλά τις τελευταίες μέρες βγαίνει όποιο μοντέλο έχει άσχημο σενάριο.. Η λίμνη που  βιώνουμε τώρα είναι ένα αστείο, εκτός από την μία ισχυρή καταιγίδα εχθές. ΟΠΟΤΕ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΥΛΟ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 

 

Το ξέρω φίλε μου, αλλά τις τελευταίες μέρες βγαίνει όποιο μοντέλο έχει άσχημο σενάριο.. Η λίμνη που  βιώνουμε τώρα είναι ένα αστείο, εκτός από την μία ισχυρή καταιγίδα εχθές. ΟΠΟΤΕ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΥΛΟ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ!!!

Χαχα ευτυχως εχω υπομονη και περιμενω τουμπα ουμκο τζεμ γιατι ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, baristrs είπε:

Χαχα ευτυχως εχω υπομονη και περιμενω τουμπα ουμκο τζεμ γιατι ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

Να αγιασει το στόμα σου φίλε μου! Τούμπαρα του ουκμο! Θεωρατη τούμπα του Τζεμ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Να αγιασει το στόμα σου φίλε μου! Τούμπαρα του ουκμο! Θεωρατη τούμπα του Τζεμ!

Αρα θα εχουμε και εδω ασταθεια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Αρα θα εχουμε και εδω ασταθεια?

Αν και είμαστε σε πολύ καλύτερο σημείο σε σχέση με εχθές, θέλω ακόμα μια μέρα παρόμοιων ρρςξιματων για να κλειδώσει κάποιες μεταβλητές και να είμαστε πιο σίγουροι αλλά μάλλον θα επηρεαστειτε και εσείς.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλύτερος σε σχέση με εχθές ο ευρωπαίος. Το καλύτερο όμως σενάριο για εδώ το έχει το γαλλικό

arpegeeur-0-102.png?0

 

το ούκμο πλάκα πλάκα είναι καλύτερο από το ευρωπαικό. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανασταση....!!Πολυ καλα τρεξιματα...Εχθες το βραδυ εγινε κρασοσυναντηση με γιωργο και μητσο απο κρυονερι και δροσοπηγη..Καιρο ειχαμε να βγουμε χωρις τις γυναικες μας και το απολαυσαμε δεοντως!!!Το γουρι μας ηταν ο υπουργος οικονομικων που βρεθηκε στην ιδια ψαροταβερνα με μας στις τζιτζιφιες..😂 

Ξερετε ειναι ο υπουργος που δεν μπορει να πει το ρ...Κγιμα δεν τον κεγασαμε ενα πεντακοσαγακι κγασι..Ετσι απο την παγεα..😂

Θα μας φερει τη λιμνη αλλα θα την φορολογησει..Απο δω και περα και οι καιροφιλοι μπαινουμε στην μαυρη λιστα...

Καλημεγες...Πλακιτσα κανω και γω το ρ το ειπα στην πρωτη γυμνασιου..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Ανασταση....!!Πολυ καλα τρεξιματα...Εχθες το βραδυ εγινε κρασοσυναντηση με γιωργο και μητσο απο κρυονερι και δροσοπηγη..Καιρο ειχαμε να βγουμε χωρις τις γυναικες μας και το απολαυσαμε δεοντως!!!Το γουρι μας ηταν ο υπουργος οικονομικων που βρεθηκε στην ιδια ψαροταβερνα με μας στις τζιτζιφιες..😂 

Ξερετε ειναι ο υπουργος που δεν μπορει να πει το ρ...Κγιμα δεν τον κεγασαμε ενα πεντακοσαγακι κγασι..Ετσι απο την παγεα..😂

Θα μας φερει τη λιμνη αλλα θα την φορολογησει..Απο δω και περα και οι καιροφιλοι μπαινουμε στην μαυρη λιστα...

Καλημεγες...Πλακιτσα κανω και γω το ρ το ειπα στην πρωτη γυμνασιου..

 

Γιατί δεν κανονίζουμε κάτι πιο επίσημα;; Πιο πολλά άτομα, να γνωριστούμε καλύτερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Γιατί δεν κανονίζουμε κάτι πιο επίσημα;; Πιο πολλά άτομα, να γνωριστούμε καλύτερα!

Θα γινει Αγγελακο...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Να αγιασει το στόμα σου φίλε μου! Τούμπαρα του ουκμο! Θεωρατη τούμπα του Τζεμ!

Εγιναν οι τουμπες... Παμε για το μεγιστο  τωρα χεχε 😛

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...