Jump to content
weatherforattica

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. εκτός από τον τζίφο, τα υπόλοιπα μοντέλα δυστυχώς είναι μαύρα χάλια για τα μοντέλα, εν΄δυστυχώς βρέθηκε και τρόπος να μην κατέβει καν λίμνη.,. φυσικά...

χαλάει και ο ευρωπαίος.. μεγάλη υποβάθμιση σήμερα....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα. εκτός από τον τζίφο, τα υπόλοιπα μοντέλα δυστυχώς είναι μαύρα χάλια για τα μοντέλα, εν΄δυστυχώς βρέθηκε και τρόπος να μην κατέβει καν λίμνη.,. φυσικά...

χαλάει και ο ευρωπαίος.. μεγάλη υποβάθμιση σήμερα....

Καλό αυτό...να γλιτώσουμε κανα χαλάζι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Καλό αυτό...να γλιτώσουμε κανα χαλάζι 

το χαλάζι το θέλω τώρα ΤΩΡΑ και να είναι και σε μέγεθος αυγού τουλάχιστον. μπουχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

το χαλάζι το θέλω τώρα ΤΩΡΑ και να είναι και σε μέγεθος αυγού τουλάχιστον. μπουχαχαχα

πολυυυυυυυ κακοοοοοο 🤣🤣🤣 ......πάντως ο ευρωπαίος σήμερα δυστυχώς μου δίνει καταιγίδες στις 18 ώρα και στις 21 ώρα ......λογικά θα έχει πολλά ηλεκτρικά με τόση ζέστη που προηγήθηκε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

πολυυυυυυυ κακοοοοοο 🤣🤣🤣 ......πάντως ο ευρωπαίος σήμερα δυστυχώς μου δίνει καταιγίδες στις 18 ώρα και στις 21 ώρα ......λογικά θα έχει πολλά ηλεκτρικά με τόση ζέστη που προηγήθηκε 

δεν έχει πολύ Cape σε εσενα λογικά τα πολλά ηλεκτρικά ανατολικά της Θεσσαλονίκης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν έχει πολύ Cape σε εσενα λογικά τα πολλά ηλεκτρικά ανατολικά της Θεσσαλονίκης

Εδω στα δυτικα τμηματα της πολης θα εχουμε? Θα εχει συντομη διαρκεια αν κανει κατι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Χρηστος είπε:

Εδω στα δυτικα τμηματα της πολης θα εχουμε? Θα εχει συντομη διαρκεια αν κανει κατι?

λογικά θα είναι σχετικά σύντομο ναι [αν και θα βλέπεις για αρκετή ώρα ηλεκτρικά.] 

Δυστυχώς όμως από ότι βλέπω και τις 3 μέρες θα έχουμε πάλι το γνωστό ξεχείλωμα των καταιγίδων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 είναι οι μεταβλητές της επόμενης λίμνης, και βρίσκονται και οι 2 μέσα στο εκτεταμένο χαμηλό του Ατλαντικού. Δυστυχώς είμαστε στην δυσάρεστη θέση, η μία να κάνει κακό στην άλλη, δηλαδή, αν βελτιωθεί η μία θα χαλάσει η άλλη. Άρα θα προτιμήσω την βελτίωση εκείνης της μεταβλητής, που δίνει καλύτερο αναλογικά αποτέλεσμα

πάει η Πέμπτη.. εντωμεταξύ αύριο σίγουρα θα κάνει καταιγίδα γιατί έχω φυσιοθεραπεία την χειρότερη ίσως ώρα.. 7 το απόγευμα.. Ελπίζω να την κάνει μέχρι τότε...

καλύτερος για την συνέχεια ο τζίφος. όχι σαν το σάπιο ούκμο. δυστυχώς όμως δεν βγάζει το Cape Που είναι ζητούμενο..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Δροσερός φαίνεται να συνεχίζει ο καιρός στη πρεβεζα. 

graphe9_1000___20.9433962264_39.1497975709_.png

Όσο κρατάει αυτή η κυκλοφορία κ τα μελτέμια αγνοούνται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όσο αφορά ένα σενάριο ΟΝΕΙΡΟ είναι το παρακάτω.. Αυτό θέλω, και θα ξέρω ότι θα γίνει πραγματικός χαμός.

anim_xhz3.gifanim_swd6.gifanim_hht4.gifanim_udj8.gifanim_jqi3.gif

 

 

επικό το 6αρι του τζίφου με την μία λίμνη μετά την άλλη και χωρίς την παραμικρή υποψία για κύμα καύσωνα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

όσο αφορά ένα σενάριο ΟΝΕΙΡΟ είναι το παρακάτω.. Αυτό θέλω, και θα ξέρω ότι θα γίνει πραγματικός χαμός.

anim_xhz3.gifanim_swd6.gifanim_hht4.gifanim_udj8.gifanim_jqi3.gif

 

 

επικό το 6αρι του τζίφου με την μία λίμνη μετά την άλλη και χωρίς την παραμικρή υποψία για κύμα καύσωνα.

Εδώ σε εμένα κάτι 38αρια δίνει για 27-29/6 αλλά μακάρι να κάνει καλές καταιγίδες και χωρίς καύσωνα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λίγο καλύτερο το αικον ως προς την μεταβλητή του ατλαντικού χαμηλού που πρέπει να βελτιωθεί πάση θυσία. παραμένει καλό όσο αφορά την μεταβλητή της λίμνης της ευρώπης που δεν απορροφάται σαν το σάπιο ούκμο. Ο τζίφος στο 6αρι όμως όπως και ο ευρωπαίος κάνουν και τα 2 σωστά, και αυτό θέλουμε..`

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειρότερος ο τζίφος [αλλά παραμένει καλός], μέτριο αν και καλύτερο από πριν το γαλλικό, ενώ στις 96 ώρες που έχει ανανεώσει το ούκμο δεν με ευχαριστεί..

 

καταστροφή το ούκμο!!!! γιατί ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕΝΑΡΙΟ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ! ΑΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ🤬

 

 

ΜΗΝ κοιτάτε τις 144 ώρες που φαινομενικά είναι καλό, γιατί για να βγει η καλή εικόνα θα πρέπει να είμαστε πολύ τυχεροί αφού η γκάμα σεναρίων του ούκμο είναι ριψοκίνδυνη .

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαηλ μου...Ηρεμησε βρε...Πεντες μερες πριν τι περιμενεις??Να κλειδωσουν ολα τα μοντελα σ ενα θετικο σεναριο??Κομματακι δυσκολο..Και γιατι να βγει το ουκμο??Και γιατι να μην αλλαξει προς το καλυτερο...

Λογω της ηλικιας σου σε καταλαβαινω..Αλλα πρεπει να μαθεις να εχεις ψυχραιμια..Τα μοντελα ειναι εργαλεια αλλα δεν ειναι θεοι..Μονο ο καιρος εχει παντα τον τελευταιο λογο..

Και κατι τελευταιο..Προσπαθησε να βλεπεις το ποτηρι μισογεματο και οχι μισοαδειο...Και στην τελικη τι ειχαμε τι χασαμε..Μακαρι το μονο μας προβλημα να ηταν εαν θα ρθει μια λιμνη..😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aικον,τζεμ και τζιφος ειναι αρκετα καλα..Ιδιως ο τζιφος...Το ουκμο μετριο...Το ευρωπαικο μας εμεινε αργοτερα..Αυτη η λιμνη θα ρθει..Μενει να δουμε ποσοι και ποσο θα επηρεαστουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για εδώ icon, τζεμ, τζίφος μια χαρά είναι.. του ukmoυ δε θα του περάσει, γιατί απλά δε πρέπει να του περάσει ξανά! Πρέπει και μια φορά λογικά να βγει κατι σωστό, γιατί αν δε βγει ξανά.... με βλέπω να περιμένω πολυυυυυυ ακόμα για να ξαναδώ κάτι.. λέμε τώρα.. μπορει και όχι.. μέχρι να σκάσει κανα "μεδουσάκι"... ειναι που μπαινουμε μετα στο βαθυ καλοκαιρι και για εδω κάτω συνήθως, μια δυο ή τρεις φορες (ας πουμε το πιο αισιόδοξο) και αν μεχρι το Σεπτέμβρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις 72 ώρες ήδη ξέρω πως ο ευρωπαίος μάλλον θα είναι καλός, και σίγουρα όχι σκουπίδι σαν τον ούκμο.

 

το καλύτερο από τα σημερινά σενάρια το ευρωπαικό. καλύτερο από το πρωινό του, χειρότερο από το χθεσινοβραδυνό του, αλλά ειλικρινά, μακάρι να έβγαινε. Θα είναι και το μόνο σενάριο που θα βγάζει καλύτερες τιμές Cape. Το ανατολικό διευθύνσεων ρεύμα έτσι και αλλιώς δεν τοπ γλιτώνουμε εδώ, οπότε τουλάχιστον με το ευρωπαικό κάνει Mcs. Μάλιστα το ευρωπαικό, πρόσκαιρα μας έχει σε νότιο ρεύμα εδώ =πανικός.

 

σαν μεταβλητές προτιμούσα το χθεσινό ευρωπαικό, σαν αποτέλεσμα όμως αν έβγαινε αυτό που έβγαλε το ευρωπαικό θα μιλούσαμε για cencored καταστάσεις!! Τι όμορφο!!!

ECM1-144.GIF?16-0ECM1-168.GIF?16-0ECM1-192.GIF?16-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...